Skoči na vsebino

Endura/SM za majhne


minime

Priporočene objave

Jao to so taka jajca da joj. Uzem rajs Tomosa potem ( oboje je jajc )

Ti pa tiho glede Tomosa k ga niti vozu še nisi kokr js vem... si meu prit u Raceland k sm ti lepo povedu kdaj grem, pa še krog bi dobu...:winkiss:

Tko da.... preveč besed in premalo dejanj Budački...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa tiho glede Tomosa k ga niti vozu še nisi kokr js vem... si meu prit u Raceland k sm ti lepo povedu kdaj grem, pa še krog bi dobu...:winkiss:

Tko da.... preveč besed in premalo dejanj Budački...:whistle:

Seveda sem ga pelu :) Samo SMa in ne endurota. Tako da vem kako je to. ( sicer sem furau F, Replica pa je verjetno nekaj cisto drugega ). Nebi nekaj v brezveze rekel hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem ga pelu :) Samo SMa in ne endurota. Tako da vem kako je to. ( sicer sem furau F, Replica pa je verjetno nekaj cisto drugega ). Nebi nekaj v brezveze rekel hehe :D

Ejjj....Js sm ti Repliko ponuju...:naughty:

Pomoje si se posral k je to premočno zate...:yea1::yea1::yea1:

(jok3)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uglawnem js bi ta motor kupu novega samo ne vem a ma ki u hlačah motor glede na to da je 4t

enim tukaj je še ktm exc igračka medtem ko bi se nekateri tukaj z njim že pobili.

nasplošno pa velja za 4t- počasi se daleč pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet okol tomosov... ne kr neki nabijat u 3... js svojga prou pogrešam :( (keer zvok :P sam moj je meu še power kit :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorna glava...Če mene uprašaš ti sploh ne veš kaj bi rad imel, ne veš niti al bi 2t al 4t, za usako podrobnost uprašanje, preberi si temo o tomosu, primerajvi aprilie/Husqvarne... če mene uprašaš ti pa povem da za 2t supermotoja do 125 ga ne boš dobil boljšega od Huse razen Honde ki je itak razred zase.(seveda če hočeš racing mašino, v nasprotnem primeru bo pa tud aprilia ok)

Lp jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!