Skoči na vsebino

Yamaha TZR50 ALI Rieju RS2 Matrix????


Xfreak

Priporočene objave

Zanima me ker od teh dveh je bolš? Kerga si naj kupim?

Jst bi ti predlagau tzr

Zto k je velik vec delou pa usega za dobit...

Pa tud super motor je:P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ker od teh dveh je bolš? Kerga si naj kupim?

Lp

Si razmisljau kaj o Aprilii rs:P:P:P

Jas jo vozim in ti povem da je zakon motor oz moped:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je predraga. Mam 3k eur aprilia je 3.300.

Pol pa uzem yamaho, če druzga ne neboš mel težav z servisom... Jz mam Aprilio pa mam probleme z servisem :S Z enim rieju pa bo pomojm še večje sranje.. Tko da raj uzem yamaho (al pa rableno aprilio :D).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je predraga. Mam 3k eur aprilia je 3.300.

saj pa imaš eno rs na netu za 2400 eur,ima gor v6 pa brez blokad je... če bi jas kupoval bi 100% vzel to rsworship.gif

jas sem ti dal moj predlog naredi pa kakor hočešclosedeyes.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa uzem yamaho, če druzga ne neboš mel težav z servisom... Jz mam Aprilio pa mam probleme z servisem :S Z enim rieju pa bo pomojm še večje sranje.. Tko da raj uzem yamaho (al pa rableno aprilio :D).

Najboljši kolega ma RS2 Matrix Pro, tako da vem kaj se z mopedom dogaja. Mašina je itak AM6, ostale komponente pa so v samem vrhu v 50cc rangu (pri Pro verziji). Itak da kaj crkne, ampak na keri 2t raketi pa ne? ;) Pa odblokiran, brez vsake druge predelave, leti 105 po števcu. Pa zvok ma najlepši :blush:

oziroma počakaš še mesec pa pol, ko bojo posezonsko znižanje in si kupiš (jaz sem isto naredo, kupo pol za 3000)

Jaz tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam malaguti xsm 50 letnik 07 prevoženih 3000 km-ista masina kot yamaha tzr ali yamaha dt (am6) zravn dam sportni izpuh technigas enox. Motor je kot nov. Prodam tistemu ki ponudi vec.post-24443-125214635852_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišpari za 125ccm. Pizda nevem kaj si usi kupavate 50 ko niso vredne niti 2000€ vi pa dajaste po 3000€ :) Tudi sam sem dal 3000€ za TZRjko in še sedaj se tolčem po glavi zakaj sem jo kupil :headbang: Hvalabogu, da je več takih kekcev in sem jo zlahka prodal za 2200 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Prišpari za 125ccm. Pizda nevem kaj si usi kupavate 50 ko niso vredne niti 2000€ vi pa dajaste po 3000€ :) Tudi sam sem dal 3000€ za TZRjko in še sedaj se tolčem po glavi zakaj sem jo kupil :headbang: Hvalabogu, da je več takih kekcev in sem jo zlahka prodal za 2200 :)

ej eni pač rajši naredimo tuning in pol do 18 leta pač furamo to! Če bi zdaj jas šel še izpita delat za 125 pa pol novi motor kopuvat! bi zapravo PREVEČ! :wallbash::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej eni pač rajši naredimo tuning in pol do 18 leta pač furamo to! Če bi zdaj jas šel še izpita delat za 125 pa pol novi motor kopuvat! bi zapravo PREVEČ! :wallbash::headbang:

No lepo da si obudil to temo, ker mogoče on po 8 mescih še kr ne ve kaj bi kupil.. TZR, RS2 Matrix: to je sedaj vprašanje. :trance_27_notworthy::grrr

Že tako al tako je bilo sfaljeno to, da je šel novo temo odpirat.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo da si obudil to temo, ker mogoče on po 8 mescih še kr ne ve kaj bi kupil.. TZR, RS2 Matrix: to je sedaj vprašanje. :trance_27_notworthy::grrr

Že tako al tako je bilo sfaljeno to, da je šel novo temo odpirat.

Ja probat ni greh!!! :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!