Skoči na vsebino

Polini sport ali malossi Sport ?


fico182

Priporočene objave

Pozdravljeni, nasledno sezono si nameravam v skuter vgraditi cilinder kit in se odločam glede malossi sport in polini sport. vem da med njima ni velike razlike samo vseeno bi rad mnenja.

hvala vnaprej:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno Polini sport!

Imam izkušnje z obema in mi je Malossi na Apriliji Area 51 crkno po letu pa pol, Polinija mam pa že tretje leto! Oba sem utekal in nikoli nisem nevem kak dolgo teral polni gas. Res ti priporočam Polini sport,, sej ne rečem da je malossi slab, ampak tudi pospeške občitim večje pri Poliniju! O končni me ne sprašuj, je pa vsekakor krepko čez 100, šlo je tudi že preko 110 (po GPS-u). :worship:

Izberi Polinija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlike med njima sploh ni, polini&malossi&DR EVO imajo približno enako KM če imaš tudi pravilne druge stvari (avspuh, variomat..). Razen stage6pro je boljši od teh 3 in močnejši. Pri stage6pro bi bilo priporočljivo menjati tudi gred. Če boš pa izbral enega od teh 3 pa menjaj samo ležaje zaradi varnosti in kakšen variomat ter izpuh.

Scootertuning če je pa teb šel polini sport 110 po GPS vsaka ti čast ker toliko grejo midrace predelave...ne pa polini ki ima ob najboljših nastavitvah do 9KM. Tako da dvomim da je teb šel 110 po gpsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!