Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

vprašanje za strokovnjaka, g. borisa!

imam "nagca" zato seveda nobene vetrne zaščite, hitrosti pa so kar konkretne. trenutno uporabljam N84 (staro cca. 1 leto), seveda kupljeno v velenju :rolleyes: .

in še vprašanje. ker se mi zdi, da mi kar pošteno "žvižga" okoli ušes, bi prosil za nasvet glede primerne čelade z asortimana nolana?!

že v naprej hvala.

M

jst vozim fazerja naked in imam x-lite 701.

in mi je super. ni preglasna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v katerem pa?

današnjem? se mi zdi da ne.

sredina priloga - kolesa in motorji http://www.vecer.si/ tiskana izdaja kolesa in motorji

linkat žal ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi nackeda, in sem lih dans imel čelado X-lite 801r na servisu v Velenju. Čeprav je potreba po servisu prišla popolno iz moje krivde je g. Boris zadevo rešil v parih minutah in to v kontekstu garancije. stalo mi je za zatemjen vizir, tako da sem ga dal kr zmontirat.

VSE POHVALE ZA SERVIS, PRIJAZNOST, SVETOVANJE,...

lp

Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje za strokovnjaka, g. borisa!

imam "nagca" zato seveda nobene vetrne zaščite, hitrosti pa so kar konkretne. trenutno uporabljam N84 (staro cca. 1 leto), seveda kupljeno v velenju :rolleyes: .

in še vprašanje. ker se mi zdi, da mi kar pošteno "žvižga" okoli ušes, bi prosil za nasvet glede primerne čelade z asortimana nolana?!

že v naprej hvala.

M

Priporočam izbiro med modeli X-701, X-801RR ( trenutno zelo ugodno) in X-802. Če se pripelješ do nas, lahko vse modele preizkusiš tudi v vožnji z motorjem in se šele potem odločiš katera ti najbolj ustreza.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav ampak X-802 je v Sloveniji na voljo v dveh barvnih kombinacijah!?!? To je Stonerjeva replika in pa barve MotoGP-ja. Te logike ne razumem.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Kompi!

Eno vprasanjce. Pri tebi kupljena n-102 z osnovnim komunikacijskim kompletom... Omenjeni komunikacijski ne dela vec :unsure: Na nobenega od dveh prikljucnih kablov (niti GSM, niti iPOD).

Lahko kaj sam postorim, ali moram do tebe? Lahko to kaj poservisiras kar v trgovini, ali bo treba na servis, ali nabaviti novega. Celada je stara dve leti.

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav ampak X-802 je v Sloveniji na voljo v dveh barvnih kombinacijah!?!? To je Stonerjeva replika in pa barve MotoGP-ja. Te logike ne razumem.... :unsure:

Kljub temu, da slovenskemu motoristu zagotavljamo najbogatejši izbor modelov in barvnih kombinacij čelad, nam gospodarnost poslovanja narekuje, da v slovensko izdajo kataloga Nolanovih čelad (objavljen tudi na www.compaco.si) vsako leto uvrstimo le izbor najbolj prodajnih barvnih kombinacij in modelov čelad, ki jih imamo stalno na zalogi in so izdobavljive takoj. Vse ostale modele iz ponudbe skupine Nolan (preko barvnih 400 kombinacij v šestih velikostih) pa lahko zagotovimo po posebnem naročilu z malce daljšim dobavnim rokom.

Nolan je letos pripravil 9 barvnih različic modela X-802, v slovenski izbor pa smo uvrstili 3, po pričakovanjih najbolj prodajno zanimive barvne kombinacije (Moto GP, Replica Stoner, Start). Na zalogi imamo tudi model X-802 Replica Lorenzo (jagode).

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Kompi!

Eno vprasanjce. Pri tebi kupljena n-102 z osnovnim komunikacijskim kompletom... Omenjeni komunikacijski ne dela vec :unsure: Na nobenega od dveh prikljucnih kablov (niti GSM, niti iPOD).

Lahko kaj sam postorim, ali moram do tebe? Lahko to kaj poservisiras kar v trgovini, ali bo treba na servis, ali nabaviti novega. Celada je stara dve leti.

Hvala, LP

Predlagam, da najprej preveriš, ali je 10-delni konektor natančno nameščen v kvadratno odprtino na ohišju. Poskrbi tudi, da bo zatič B dobro zaskočen v ohišju. Če ni, ga z notranje strani pritisni k čeladi. Preveri tudi, če je pokrivna ploščica N-Coma dobro nameščena v ohišju in če je na njej zelena elektronska kartica.

V kolikor zadeva še vedno ne bi funkcionirala, se oglasi pri nas, da ugotovimo kje je težava. Praviloma težave odpravimo takoj v trgovini.

Lp, Boris Kompare B)

post-1784-1240567052.jpg

Popravljeno . Popravil kompi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me je zmotilo v tem članku. Kaj je to "karbon"? Vem kaj je "Carbon" in "carbon fibers", v angleščini je to ogljik in ogljikova vlakna. Torej če se prevaja v slovenščino steklena vlakna, zakaj se ne more tudi ogljikova vlaka? Če se to uporablja na forumih naj bo, ne pa v cajtengih.

Sicer mi je pa všeč del o nakupu čelade za mulca. Če se mu kupi čelado, ki mu je všeč je res verjetnost, da jo bo nosil veliko večja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me je zmotilo v tem članku. Kaj je to "karbon"? Vem kaj je "Carbon" in "carbon fibers", v angleščini je to ogljik in ogljikova vlakna. Torej če se prevaja v slovenščino steklena vlakna, zakaj se ne more tudi ogljikova vlaka? Če se to uporablja na forumih naj bo, ne pa v cajtengih.

Sicer mi je pa všeč del o nakupu čelade za mulca. Če se mu kupi čelado, ki mu je všeč je res verjetnost, da jo bo nosil veliko večja.

maš prav, ni dovolj natančno napisano da so mišljeni kompozitni materiali, steklena vlakna kje se za vezivo potem uporabljajo kevlar, ogljik itd.... je zmanjkalo prostora za podrobnejšo razlago oz se ni bil namen preveč v tehnične detaile spuščat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek imel pri Kompiju "helmo" na servisu(kao) .) (Firma se ne nosi na servis),ZADOOVOOLJEEN u nulo :worship::worship: !!Prjatli kaj naj rečem,Firma vsaka čast.Nolanka 103nardila 40.000 dela,pa dela,pa laufa,pa servis, pa dela...Kompi HVALA :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da vsaki glavi drugi pisker paše, ampak meni recimo Nolanke dobro služijo še iz cajtov, ko je bila namesto vizirja nekakšna fiksna plastika not naštimana in čelade so delovale skoraj "leseno".

Prisegam pač na Nolan čelade, saj sem prvo poveznila na glavo v prejšnjem tisočletju (mnogi tukaj se še rodili niste :P ), pa še to kar nekaj let globoko nazaj ... :whistle::blush: ... ko so začeli delat x-lite, se mi je kuj smejalo! :OK:

Kompi, če naročiš kakšno posebno barvno kombinacijo, kaj je potem veliko dražja, kot tista, ki jo izberete vi in imate na zalogi?

Govorim seveda o x-lite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, kako je kaj z servisiranjem celad, kupljenih drugje (lojz, mislim)? Xlite 701, gornja gumice vizirja se trga...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, kako je kaj z servisiranjem celad, kupljenih drugje (lojz, mislim)? Xlite 701, gornja gumice vizirja se trga...

lp

bilo je napisano že xyz-krat. plačaš po veljavnem ceniku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da vsaki glavi drugi pisker paše, ampak meni recimo Nolanke dobro služijo še iz cajtov, ko je bila namesto vizirja nekakšna fiksna plastika not naštimana in čelade so delovale skoraj "leseno".

Prisegam pač na Nolan čelade, saj sem prvo poveznila na glavo v prejšnjem tisočletju (mnogi tukaj se še rodili niste :P ), pa še to kar nekaj let globoko nazaj ... :whistle::blush: ... ko so začeli delat x-lite, se mi je kuj smejalo! :OK:

Kompi, če naročiš kakšno posebno barvno kombinacijo, kaj je potem veliko dražja, kot tista, ki jo izberete vi in imate na zalogi?

Govorim seveda o x-lite.

Zelo smo veseli, da ti ustrezajo naše čelade in privoščimo ti še veliko udobnih in varnih kilometrov!

Vse čelade iz ponudbe skupine Nolan, tudi tiste, ki jih nimamo na zalogi, lahko zagotovimo po posebnem naročilu. Cena zato ni nič višja, le dobavni rok je malce daljši.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, kako je kaj z servisiranjem celad, kupljenih drugje (lojz, mislim)? Xlite 701, gornja gumice vizirja se trga...

lp

Raztrgano tesnilo na čeladah X-701 lahko zamenjajo samo v tovarni. Popravilo se praviloma uredi v sklopu garancije, le-to pa uveljavljaš pri svojem prodajalcu.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raztrgano tesnilo na čeladah X-701 lahko zamenjajo samo v tovarni. Popravilo se praviloma uredi v sklopu garancije, le-to pa uveljavljaš pri svojem prodajalcu.

Lp, Boris Kompare B)

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je napisano že xyz-krat. plačaš po veljavnem ceniku!

Hja, bo pa se xyzc-krat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je napisano že xyz-krat. plačaš po veljavnem ceniku!

Hja, bo pa se xyzc-krat...

Ane!

Eni raj pametujejo kot, da bi ti konkretno odgovorili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!