Skoči na vsebino

Iščem Honda Jazz 50ccm čoperja...


Pervy

Priporočene objave

Kot mulc sem imel 50-kubično Hondo Jazz - čoperja. Motor je bil izdelan nekje okoli leta 1988-1990. V Slovenijo sta bila po mojih informacijah pripeljana 2. Enega sem imel jaz in je bil takšen ko ta na sliki samo da je bil rumen. Drugega je imel prijatelj in je imel ravno bilanco, kromiran tank in podaljšane vilice. Moj je bil okoli leta 1995 prodan nekam na Štajerskem, drugi malo prej neznano kam v SLO.

JE KDO VIDEL TA MOTOR OZ. VE KJE SE NAHAJA????

hvala za vsak info!

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem taki ki jamram da zaprite temo vendar mislim da si se malo zmotil saj tu se pogovarjamo o motocikli 125ccm in to pa je eno kategorijo nižje... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol js to pogledam in vidim sliko mojega starega mopeda gilere gsm :D

no tale gilera je bla pa tko zjebana k sm jo jst enkrat pelov da sm mislu da se mi bo podrla k sm po makedamu letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem taki ki jamram da zaprite temo vendar mislim da si se malo zmotil saj tu se pogovarjamo o motocikli 125ccm in to pa je eno kategorijo nižje... :trance_33_sleep:

aha sem videl ja, nekako se mi je zdelo da je to motorji do 125, ne natančno 125 :fredy:

bom zaprosil da dajo temo med mopede!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tale gilera je bla pa tko zjebana k sm jo jst enkrat pelov da sm mislu da se mi bo podrla k sm po makedamu letu.

ja ni bla ravno v rožnatih časih... na zunaj je pa lepo zgledla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tema " Motocikli 125ccm - Vse o 125ccm motornih kolesih, 2T, 4T - starih in novih modelih, izkušnje, predelave, križi in težave... No meni tak piše... Sicer pa boš verjetno tu pri 125ccm dobil več odgovorov ! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!