Skoči na vsebino

Yamaha


Xfreak

Priporočene objave

No jaz bi si rad kupo yamaho tzr50 (novo) sAM je niker ni v SLO zdaj p nwm kaj naj nardim? Kaj mi predlagate? Mogoče kdo pozna koga k prodaja skor novo?

Ja sem gledo in ni nobene novejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si mutav al kaj??? Ne zastopiš da jih VEČ ni! Vse so razprodali sem poklicau že use te prodajalce.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ne se tko izražat no...:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz bi si rad kupo yamaho tzr50 (novo) sAM je niker ni v SLO zdaj p nwm kaj naj nardim? Kaj mi predlagate? Mogoče kdo pozna koga k prodaja skor novo?

Poklič delta team krško, mogoče ti naročijo novo, al pa kupš kako skor novo na avto-netu, al pa preprosto počakaš, čeprov vem da to ni glih preprosto :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mislen ka s ceno nižje nebodo šli... splača se zakaj pa ne trance_25_naughty.gif

Sej glede cene pomoje ne bo kaj manj. Kaj pa glede letnika? Ker to je 08 bom s tem kaj zgubo? Pride nov naslenje leto v takem času da bo še za tak denar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej glede cene pomoje ne bo kaj manj. Kaj pa glede letnika? Ker to je 08 bom s tem kaj zgubo? Pride nov naslenje leto v takem času da bo še za tak denar?

08 novega boš dobil ceneje kak pa 09 ko bojo.. s tem pa nimaš kaj izgubit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheh to je tud res ja.. Zaj om ene 3 leta suh ko poper xD

ja 2t mopedi ali motorji so tak ali tak zlo velik strošek...ampak če gledamo npr. 2t proti 4t 125cc,pa se razlika poznawhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 2t mopedi ali motorji so tak ali tak zlo velik strošek...ampak če gledamo npr. 2t proti 4t 125cc,pa se razlika poznawhistle.gif

Primerjaj raje 2t proti 2t 125cc. Če gledamo 50ccm ne seže niti do kolen 125cc tako po hitrosti kot pri stroških B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo sem letnik 08 ker je samo ta še za dobit. Dans so jo dobli in sm jo šou poglet in je res prava "mrcina" za 50cc moped. Dobim jo pa en x ta tedn, bom poslau kako sliko ko jo dobim.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjaj raje 2t proti 2t 125cc. Če gledamo 50ccm ne seže niti do kolen 125cc tako po hitrosti kot pri stroških cool.gif

ja samo primerjaj da je 1,5 več kubikov...pozna pa se ogromno ker ma moj brat zdaj tudi rs125 pa je bomba za 125ccworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja samo primerjaj da je 1,5 več kubikov...pozna pa se ogromno ker ma moj brat zdaj tudi rs125 pa je bomba za 125ccworship.gif

Jaz mam eno vprašanje, zakaj moja tzr-ka tak slabo vleče po malo večjem klancu. Samo v prvi se lahko čist počasi gor prpelem če ga dam v drugo je že konc. Je to zrt blokad a bo pol bol vleko ko bojo zuni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!