Skoči na vsebino

Yamaha


Xfreak

Priporočene objave

Jaz mam eno vprašanje, zakaj moja tzr-ka tak slabo vleče po malo večjem klancu. Samo v prvi se lahko čist počasi gor prpelem če ga dam v drugo je že konc. Je to zrt blokad a bo pol bol vleko ko bojo zuni?

ja potem bo šlo bol,samo še zmeraj ne tako kot bi si želelunsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zaj se sploh ne upam kam spustit ker me je strah da nazaj nebi prišo

ah ne sekiri se, k bo odblokirana bo šlo kr dobr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zaj se sploh ne upam kam spustit ker me je strah da nazaj nebi prišo

če sem jas prišel v 16% breg,boš ti tudi (z zablokiranim)whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kje so blokade pri yamaha tzr 50 ??? so v avspuhi al v mašini???? (čim prej napišite ke to ne gre nikam)!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kje so blokade pri yamaha tzr 50 ??? so v avspuhi al v mašini???? (čim prej napišite ke to ne gre nikam)!!!!

avspuh, mašina ter el. blokada cdi... Raj pel na servis, k sam neboš dobr naredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom raje pelo na servis kolk pa kej zaračunajo??

Men (mam aprilio rs 50) je za 1 servis + odblokada 80€ računu... Pomojm od 50 do 100€... Kok maš pa km ? K najprej ga itak lepo "ulavfi" saj do 1k km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk to sploh "kuri" bencina na 100 km???

3500 km ? Kko si sploh zdržu tok cajt :P Hit vn blokade, pa zadi dei 47 zobnik namest 60 pa ti bo šla 95 po števcu...

Drgač pa kur okol 4-5l/100km..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh 80km mam za enkrat čist zadost!!! :yes:

kero olje je najbolse za tankat???

am, motul 710 je najbolj, maš pa tut kei slabšga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh, mašina ter el. blokada cdi... Raj pel na servis, k sam neboš dobr naredu...

el. blokade sploh ni to je blo že 10x povedano pa cdi-ja tzr-ka tudi nima... blokada je pa v aspuhu ter majhna diza v frgazerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za olje pa maš tudi cenejše varjante od 710 npr. ipone scoot run ki je tudi zlo dobro.... vse v zvezi s tzr-ko piši raje v temo yamaha tzr 50 da nebo tolko tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

el. blokade sploh ni to je blo že 10x povedano pa cdi-ja tzr-ka tudi nima... blokada je pa v aspuhu ter majhna diza v frgazerju

kko da ne ? Pupi je biu zravn k mu je serviser prevrtu cdi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kko da ne ? Pupi je biu zravn k mu je serviser prevrtu cdi !

aja jas pa sem videl kako sem si sam odblokiral rswhistle.gif ...v aspuhu in majhna dizawhistle.gif

prosim pa ne več o teh el. blokadah...nevem če samo mi v prlekiji nimamo el.blokad,ali si samo mi upamo doma odblokirat moped,in govoriti iz lastnih iskušen???

na servisu pa ga je nategnil,pa mu je namesto te "elektronske blokade" dizo prevrtal- povečevalwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh 80km mam za enkrat čist zadost!!! yes.gif

kero olje je najbolse za tankat???

za mene je najbolj kvalitetno ipone scoot run,ki stane samo 12e pa še po jagodah dišiwhistle.gif ...sicer pa so najbolša tista ki so 100% sintetična...tako da 710 pa scoot run pa še tts so pomoje najbolša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jas pa sem videl kako sem si sam odblokiral rs:whistle: ...v aspuhu in majhna diza:whistle:

prosim pa ne več o teh el. blokadah...nevem če samo mi v prlekiji nimamo el.blokad,ali si samo mi upamo doma odblokirat moped,in govoriti iz lastnih iskušen???

na servisu pa ga je nategnil,pa mu je namesto te "elektronske blokade" dizo prevrtal- povečeval:whistle:

rs in tzr od 2006 (al kdaj že) naprej ni več eno in isto :whistle:

heh da ne razločiš dize pa cdi-ja morš bit pa že kr orng čevap :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te že je če je v knigi priporočen trance_25_naughty.gif

Ja sigurno da so ga oni priporočli če je njihov in dodatno služiji mene bol zanimajo vaše izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!