Skoči na vsebino

ktm 85sx


primc

Priporočene objave

Zdravo,

tole verjetno ne spada pod tole rubriko, vendar vseeno....

Imam cross motor KTM 85 SX 2004. Zanima me naslednje...Rad bi preveril nivo olja v mašini, pa na tem motorju nikjer ne najdem 'palčke' ali česa podobnega za nivo, da bi lahko pogledal ali je dovolj olja.

Mogoče kdo ve za tale motor, ali sploh na teh krosih obstaja 'palčka' za preverjanje olja ali je to zaprt sistem, torej olje nima kam 'iti' in ko se olje menja se pač menja?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

tole verjetno ne spada pod tole rubriko, vendar vseeno....

Imam cross motor KTM 85 SX 2004. Zanima me naslednje...Rad bi preveril nivo olja v mašini, pa na tem motorju nikjer ne najdem 'palčke' ali česa podobnega za nivo, da bi lahko pogledal ali je dovolj olja.

Mogoče kdo ve za tale motor, ali sploh na teh krosih obstaja 'palčka' za preverjanje olja ali je to zaprt sistem, torej olje nima kam 'iti' in ko se olje menja se pač menja?

Hvala!

Mogoče ima tisto okence na pokrovu (deklcu) ali pa vijak za preverjanje nivoja olja ki je ravno tako privit v pokrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

tole verjetno ne spada pod tole rubriko, vendar vseeno....

Imam cross motor KTM 85 SX 2004. Zanima me naslednje...Rad bi preveril nivo olja v mašini, pa na tem motorju nikjer ne najdem 'palčke' ali česa podobnega za nivo, da bi lahko pogledal ali je dovolj olja.

Mogoče kdo ve za tale motor, ali sploh na teh krosih obstaja 'palčka' za preverjanje olja ali je to zaprt sistem, torej olje nima kam 'iti' in ko se olje menja se pač menja?

Hvala!

Riskiraj 10€ in kupi liter olja. Bos imel za 2 menjavi :) ( v CR 125 gre 600ml )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Riskiraj 10€ in kupi liter olja. Bos imel za 2 menjavi :) ( v CR 125 gre 600ml )

ej dej mi še povej kolko olja gre v husqvarno?pa kero olje morm kupit?

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dej mi še povej kolko olja gre v husqvarno?pa kero olje morm kupit?

lp.dejan

Sej ti mogoče kje piše na kakšnem deklcu na mašini ali je pa mera nekje...not lahko naliješ pa Motul transoil ali pa Atf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti mogoče kje piše na kakšnem deklcu na mašini ali je pa mera nekje...not lahko naliješ pa Motul transoil ali pa Atf.

ja sj je tisto stekelce k se nivo preverja,sam se slabo vidi an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!