Skoči na vsebino

"popoldanska obrt"


Miki Mauss

Priporočene objave

- avte/motorje preprodajat/uvažat iz tujine v Slovenijo "ogromno časa in začetnega denarja"

- pisat članke za revije ali spletna mesta "in se nategovat z uredniki za plačila ves čas"

- prevajat "za uradnega morš met šolo, fušarjem pa nič ne plačujejo"

- kelnarit v kakem kafiču "morš verjetn bit blond in imet košarco D"

- najet kak kafič svoj in ga furat "spet ogromno kapitala, ki ga ni če nisi po poklicu sin od očeta"

- strokovno svetovat za svoje področje kje "je nekaj malega na tem"

- ukvarjat se s prostitucijo "glej četrti komment"

- zidarijo/malarijo fušat

se podpišem... zajebano je. kakorkol....

najboljši "fuš" je tak ki si ga sam določaš kdaj in ga delaš doma - po vsej verjetnosti ponoči....

Sedmo alinejo bi zemenjal (za moške), da morš imet sposobnega Pitona med nogami...samo tolko...evilgrin.gif

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš, to sm pa pozabla slap.gif , pa tok uživam v mučenju frocev po telovadnci evilgrin.gif

Viš viš...same trenerke...no jaz pa treniram golmane od U8-vseh selekcij do članskih v domačem nogometnem klubu, pozimi pa poservisiram kak par smuči....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedmo alinejo bi zemenjal (za moške), da morš imet sposobnega Pitona med nogami...samo tolko...evilgrin.gif

Maš prav. Da se dvigne ob pogledu na krastače. Lepim tako in tako ni treba za to plačevat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za karkoli mi zmanjka časa in/ali energije, sigurno pa začetnega kapitala. Za svetovanje v svoji stroki pa na žalost v Sloveniji ni strank ...

Predvsem pa sam pri sebi še nisem našel prave ideje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejša zadeva prodaja home made medice (pa domačga meda)-če kdo rab PM. -mal reklame mora bit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zvečer delam na črno kot davčni inšpektor. Plačujejo me iz črnega fonda za kofe mašine.

post-2096-125468282384_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!