Skoči na vsebino

Brisanje postov - mater ste tečni s tem


Priporočene objave

Kaj lahko vprašam zakaj nekdo vztrajno briše moje poste :?: :x O.K. nekak bi še razumel da tiste ki so res totalno brezvezni ampak danes sem napisal 3-4 poste ki so bli popolnoma normalni in evo, pridem na motosvet, spet 980 postov! Kam za boga grejo? Če komu gre v nos da pišem mi naj to pove pa bom nehal! Hvala.

P.S: sicer pa, zakaj obstaja forum KR`NEKI ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej decko ne sekiraj se :? ... jst sm tud ze bla bliz 1100 postov... pa j*** ga... zgleda, da ne bom prlezla nad 1050... :(

in ja... RED MORA BIT PA CEPRAV SLAB... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce koga krivi,potem mene; sem ta teden na novo ustvaril nekaj tem (iz "gum" in "celad"); tudi "airoh"-poste sem zdruzil in pri tem je nekaj postov ratalo redundnih. :wink:

ce ti kaj pomaga,sem si v zadnjih nekaj dneh zbrisal cca. 50 postov.BTW kvescn: ti si tle za cifro?

se nekaj glede naslova te teme: yep,ti tudi. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz sem tečn? Kaj če bi naredo še anketo kolkim motosvetovcem se zdim tečn? To bi blo zlo zanimivo :wink: Tud poraz bi preneso, samo to, kar ti delaš...škoda besed. OK dovol o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo moderatorjev, bi bila tukaj anarhija.

Mimogrede, tudi tole temo bomo zbrisali v roku nekaj dni.

PS: Pa ja menda ne misliš, da imamo čas in voljo gledati kdaj boš ti prišel do 1100 in te namenoma zaviramo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz sem tečn? Kaj če bi naredo še anketo kolkim motosvetovcem se zdim tečn? To bi blo zlo zanimivo :wink: Tud poraz bi preneso, samo to, kar ti delaš...škoda besed. OK dovol o tem.

Daj ne pistolji se tukaj brez zveze.... Nihce ti namenona ne brise postov, da ne bi prisel do 1000... ker nihce izmed nas ni tako primitiven... pac ce se kaksen zbrise, je to z razlogom... Umiri svoje mlade zivce, da ne pregorijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi naredo še anketo kolkim motosvetovcem se zdim tečn?

glasujem za: JA TEČEN SI :twisted: (in tudi vsi ostali ki se vsak tolko casa zmislite in jamrate ker vam zbrišejo kak post).

pa kaj ste tolko na številko pa naziv vdarjeni. moderatorji jaz predlagam da vsem zainteresiranim podarite ta naziv ce bo zaradi tega manj smatenja v forumu :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!