Skoči na vsebino

Problem pri Aprilii sr 50


sojat

Priporočene objave

LP!!

Prosil bi vas če mi lahko kdo pove kakšen je problem tuaj.

Včeraj sem se odločil da jo bom opral. Pred tem sem ga malo vžgal tok da je bil ogret. Ko sm ga pa umiu pa sm šou z šlaufu pa megliu po mašini pa pač vsepovsod sm spral. Pustil da se posuši in ugotovil da mi noče več vžgat. Probač sem še danes ampak noče

Mogoče kdo ve kaj je problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!!

Prosil bi vas če mi lahko kdo pove kakšen je problem tuaj.

Včeraj sem se odločil da jo bom opral. Pred tem sem ga malo vžgal tok da je bil ogret. Ko sm ga pa umiu pa sm šou z šlaufu pa megliu po mašini pa pač vsepovsod sm spral. Pustil da se posuši in ugotovil da mi noče več vžgat. Probač sem še danes ampak noče

Mogoče kdo ve kaj je problem

lol kako si šu pa to delat =)?

mogoče frgazer al pa svečka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Glede pranja je tak. V dosti navodilih najdeš, da piše, da ne smeš špricat direktno v kurbl, elektroniko in v mašino. Pokrov variomata seveda lahko opereš. Se pa tu pa tam najdejo kaki bedaki, ko skuter pucajo skoraj vsak dan, pa še to s kerherom, ki je totalno nezaželjen pri skuteru, pol pa seveda nastanejo problemi. :headbang: Nikoli ne pretiravajte s čiščenjem! Sej vem kak je ko je skuter nov pa maš navdušenje ampak zapomnite si, da bo skuter dlje vzdržal brez kerhera pa s pucanjem enkrat na 10 dni ko pa vsaki dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!