Skoči na vsebino

Padci gsm-ov


x8r-x

Kolikokrat vam je gsm padel iz rok (da še dela)  

43 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 3-5
      12
    • 5 ali ve?
      65
    • 1-3
      10
    • Ni mi padel
      2


Priporočene objave

Od mojih 3 - 5 padcev sta bila dva padca iz žepa med vožnjo s skuterjem. Enkrat je pristal v živi meji, enkrat pa na asfaltu... Malo popraskan, ampak dela k nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pado iz avta, ko sem mel odprto šipo in zavil na dvoetažni most iz pobrežja v melje. Drugače mi je na tla pado najmanj 10x pa še vedno dela brez problemov - pač NOKIA 3310 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stejem, vem pa da je ze parkrat. Vem tud, da so stari Ericsoni najbolj trpezni za padce, kolegica ga je zanlasc vrgla pa se vedno dela.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je padel ze 20+ krat, pa se vedno dela... ma sicer obcasno kaksen cuden izpad, ampak ne verjamem da je to zarad padcev... :)

drugac pa najbolj odporen na padce/udarce je bil tisti prvi ericsson (prva mobireglja al kaj je ze blo)... enkrat mi je padel iz 2. nadstropja skoz okno (ne vem kak mi je ze to ratalo) direktno na asfalt in se razletel... sem samo pobral, skup sestavu, prizgal in je delu se pol leta brez problema :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

siemensa sem že večkrat okopal v kašni vodi pa ga par ur pustim na soncu (razstavljenega) pol pin in zadeva zopet laufa. padel mi je pa že velikokrat. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha..zelo zanimiva tema...da kr ne moreš mimo (ne da bi oddal svoj glas)

...parkrat padel, ene 2x se tudi razletel, bil polit....pa še kr laufa (3310).. :shock: 8) :shock: 8)

pa čim manj padcev :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj čuk je bi antishock dokler se ni en dan raztrešču, C35 tudi, V50 pa ne zgleda antishock tako da ga bol pazim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne stejem vec, lahko pa stejemo v dvomestnih stevilkah :) parkrat odletu ko sem na crossu pozabu zep zapret, videl drevo od blizu, padel z avta, poletel prek lezecega policaja, padel na vse mozne podlage (tudi voda :))! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je padu enkrat iz žepa na tistem 'poligonu' k je ponavad na kakih sejmih, k se z unimi avteki na elektroko furaš pa zabijaš z njimi...

Pa se je vrei držal, mogoč ga je zlo kdo povozu, k sm ga šele po končani rundi vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj mi je padel že ene parkrat... who counts... who cares? Sej je samo elektronika... what could possibly go wrong? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm pred kratkim sm menjala mobitel kr un je meu rahlo poceno anteno :P Pac solske torbe se v vsak kot vrzejo ;) Je biu pa ericsson T20e se mi zdi tale kerga mam ap zdej je na 0 je pa siemens S45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm moj S45 je pa padel s kakega metra na tla, ko sem ga iz roke izbil s kljuko na vrati, ko sem laufal v del bajte kjer ni bilo hrupa takat (Vrtnica klicala :lol: :wink:) No, ni niti praske na njem :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!