Skoči na vsebino

Padci gsm-ov


x8r-x

Kolikokrat vam je gsm padel iz rok (da še dela)  

43 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 3-5
      12
    • 5 ali ve?
      65
    • 1-3
      10
    • Ni mi padel
      2


Priporočene objave

... a imaš na tistem delu tal preprogo?  :lol:

Ne, ampak vseeno ni bil granit :wink: Neka umetna masa ... linolej al kaj je polozeno :lol: :lol: ... v sluzbi, doma mi ne bi blo treba kam stran it da bi mir mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja zdej sm se se psomnla... un prejsnji mi je padu s 3jega nadstropja pa res ni blo niti praske.. po stopnicah se je valil dol po hodniku :)

Praske ni bilo, zato je imel pa odlomljeno anteno :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delta bila cca 5 min. v vodi na slapovih Krke.......khmmmm......pa je še veselo delala celo leto..........kje so tisti časi,ko si nekomu brez skrbi mobitel v glavo vrgu :evil: :evil: :evil: Ne pa ta nova high tehnology.......... :twisted: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je kr padov in padov - oziroma mi sploh ni več vstov :evil:

Potem sem pa punco zamenjal in sedaj spet dela!

Ericsson - tako majhen, da vam spremeni življenje :lilangel:

Pa lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za Ericssona GF768, katerega imam že 3 leta. V treh letih je po tleh padel že ene 20-30, možno da večkrat. Enkrat sem laufal na bus in mi je padel iz žepa. Baterija je odletela pod avtobus ( ne pod gume), ohišje na pločnik. Se zgodi :roll: Najhuje je pa bilo, ko mi je padel z motorja, ko sem šel v ovink. In to pri 60kmh. Sicer se je malo drsal in ustavil v travi. Baterija je kr pošteno zdrajsana. Dela več al manj normalno, v pripravljenosti baterija zdrži 5 ur ali 5 minut pogovorov. To me zelo moti :lol: . Zadnje čase ga, če mi pade na tla, še enkrat vržem :D bmk 8) Po treh letih si bom omislil novega, najbrž T65. Za tega se bom potrudil, da bo ostal v roki ali žepu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Men je padu iz višine 8m na tla, pa še kr dela. :blink: (peščena podlaga teniškega igrišča)

Je bil v več kosih, sestavu, pa dela :blink: Nokia!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so šli zvočniki v telefonu, ko sm mela še ericssona - unga kvakača, T10 se mi zdi... pa sm ga (sicer po nesreči) ful na šus vrgla ob beton, tko da se je razletel.... sam zvočniki so začeli pa nazaj delat B)

zdej mam pa Nokio, pa tud pada in še dela, sam po hudem padcu moram vn baterijo pa nazaj not jo dat, k če ne mi ne zvoni če kdo kliče...

zdržijo tej telefoni, ni kej!

lep dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tistga 'cegu'-ericsona,oražne barve-in to že drugega.en večer sm v oštarijah preveč frajaril z udarci po mizi in od takrat ni več lovil omrežja...ta dela že leto brez problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Nokia je že tudi dostikrat malo na trdo pristala :rolleyes: .......sicer jo je potrebno včasih sestavit (večji padci :huh: ), sam dela pa še kar brezhibno....... :rolleyes:

Trikrat hura za NOKIO!!!!! :lol: :lol: :lol:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samsung SGH-500 mega telefon maljauzntkrat po tleh padu brez tezav, razen kar je blo treba nazaj not dat :)

Ericsson t39m ene 2x isto bp.

yep,t39m dela ........in dela ........in dela .........in dela ...........in dela ...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

t39s 3x iz strehe avta

20x iz zepa

1x iz zepa na marmornata tla. No tukaj je blo pa dovolj in je crknil.

Popravilo 8000sitov, zdaj dela

....aja! pa včasih vrabce klatim iz dreves z njim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....aja! pa včasih vrabce klatim iz dreves z njim!

To še gre. Zamisli si, da bi bivakiral nekje v Andih, pa bi na drevesih čepeli kondorji. Ali pa v črni Afriki, na baobabu sredi tvojega dvorišča pa horda mrkogledih nosorogov. Jaz na tvojem mestu ne bi niti pomislil na kakršnokoli klatenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ja, not good!si mi dal idejo...moram naštudirat tisto melodijo "el condor pasa" al kako ze gre?, da vkomponiram v tel. zvonjenje! Iz baobaba bi se moralo ta glavnega alpha pavijana zadet v glavo, potem bi cel trop verjetno pobegnil. Problem so leopardi, največji sovrazniki pavijanov.

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz crknjenih leopardov se da pa delat izvrstne tangice. Đoni Vajsmiler jih je imel. Tudi jaz jih imam. Nekje v nočni omarici. Za posebno slovesne priložnosti.

Bogve če ima to še kaj veze s padci GSMjev. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem imajo vse te ze gsm-e, v teh časih pa to, miš da ne?

GSMje imajo ko bog. Kondomov & podobnih kozlarij pa očitno ne. Al so si morale pa za takele trebuščke od ust pritrgat... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!