Skoči na vsebino

Padci gsm-ov


x8r-x

Kolikokrat vam je gsm padel iz rok (da še dela)  

43 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 3-5
      12
    • 5 ali ve?
      65
    • 1-3
      10
    • Ni mi padel
      2


Priporočene objave

  • 3 let pozneje...

Uff, padel že miljonkrat, največkrat ko sem ga komu vgel, pač poglej si.. :P Sej so zadevce rpežne, brez skrbi. Edin kar je, večji je, bolj je pvih, novejši je, bolj je občutljiv :) kakšne stare nokie so preletele po cela igrišča, pa ni bilo nič narobe, plavale v wc-ju, še vedno delale.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff prevečkrat... velikrat tud s kolesa pri ne prov majhnih hitrostih...tko da ma kr neki ''bojnih'' ran, ampak... sej so trpežni :OK: :OK: čene se pa mal zalima pa je tud dobr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja prejsna nokia 5210 padla po telh preveckrat, velikrat po kakih stopnicah cist do konca dol vendar je skoz delala bp edino pol po dolocem cajtu mi je baterija hitr sla zato sm jo zamenju .)

torej sklepam da nokia 5210 velik zdrzi saj po mojih izkusnjah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu ja nokie so dobre....se ne razletijo zleta...kaj je že vse moja preživela :doze:

od padcev na beton,asfalt,...tut v bazen mi je padla, pa še vedno dela :OK: :OK: :010

:D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja 3310 je preživela že marsikaj. Kljub vsemu mi še vedno pridno služi, pa še nova baterija mi sedaj drži 8 dni. Bolj ko so stvari enostavne, raj jih imam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!