Skoči na vsebino

skuter


tenson

Priporočene objave

pozdravljeni imam problem z sprednjo zavoro kadar stisnem prednjo zavoro in jo drzim enakomerno med voznjo mi skuter poskakuje oz. kot da mi zavora prijemlje in spusca kaj je to normalno sem novinec pri skuterjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozno je to ampak skuter je nov in ima prevozenih komaj 450km , pri 500km ima prvi servis ,v glavnem to nesme delat ,da vem zaradi servisa ,da me ne bi zaradi te okvare odslovili na izi nacin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni imam problem z sprednjo zavoro kadar stisnem prednjo zavoro in jo drzim enakomerno med voznjo mi skuter poskakuje oz. kot da mi zavora prijemlje in spusca kaj je to normalno sem novinec pri skuterjih

Če je to disk ga bo potrebno pobrusit,če pa je bobnasta pa boben podrejat. :whistle:

Ps: lahko bi bil tudi disk zvit!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to disk ga bo potrebno pobrusit,če pa je bobnasta pa boben podrejat. :whistle:

Ps: lahko bi bil tudi disk zvit!!!

tudi pri večji hitrosti "ruka"?

drugače mam pa js še eno uprašanje glede zavro. Kaj nardiš da nehajo cvilit :P? Namreč zadna zavora mi ob lažji obremenitvi cvili in zelo glasno! xD em a je možno da je to ratal ker mi stalno malenkost prijemlje tko ko ga premikam ob sebi (neužganga) se sliši ampak minimalno prijemlje in ne ovira pri premikanju (vožnji al čemurkoli že).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri večji hitrosti "ruka"?

drugače mam pa js še eno uprašanje glede zavro. Kaj nardiš da nehajo cvilit :P? Namreč zadna zavora mi ob lažji obremenitvi cvili in zelo glasno! xD em a je možno da je to ratal ker mi stalno malenkost prijemlje tko ko ga premikam ob sebi (neužganga) se sliši ampak minimalno prijemlje in ne ovira pri premikanju (vožnji al čemurkoli že).

Namaži hrbtno stran zavora na tanko z bakreno pasto. To da čist v izi drsa je pomoje normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri večji hitrosti "ruka"?

drugače mam pa js še eno uprašanje glede zavro. Kaj nardiš da nehajo cvilit :P? Namreč zadna zavora mi ob lažji obremenitvi cvili in zelo glasno! xD em a je možno da je to ratal ker mi stalno malenkost prijemlje tko ko ga premikam ob sebi (neužganga) se sliši ampak minimalno prijemlje in ne ovira pri premikanju (vožnji al čemurkoli že).

Tako kot ti je bilo že rečeno namaži hrbtno stran z bakreno mastjo in ploščice poprej na spodnjem in zgornjem robu malo pobrusi pod kotom 45 stop.lahko kar s pilo ali daš na pilo trak šmirgel papirja,kar pa se tiče čeljusti kot praviš ti malo blokira, ko demontiraš ploščico malo razmigaj tako da batek vrneš notri in spet pritisneš zavoro in to parkrat ponoviš OK.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot ti je bilo že rečeno namaži hrbtno stran z bakreno mastjo in ploščice poprej na spodnjem in zgornjem robu malo pobrusi pod kotom 45 stop.lahko kar s pilo ali daš na pilo trak šmirgel papirja,kar pa se tiče čeljusti kot praviš ti malo blokira, ko demontiraš ploščico malo razmigaj tako da batek vrneš notri in spet pritisneš zavoro in to parkrat ponoviš OK.

lepa hvala =)

torej kje pa se tako bakreno pasto dobi? So kašne prav posebne trgovine ali to ni problema najti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kakšni trgovini z avtodeli. Jaz sem jo kupu v Motomatu-industrijska cona Stegne, ljubljana. Lahko pa pogledaš tudi v kakšnem Louisu itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa hvala =)

torej kje pa se tako bakreno pasto dobi? So kašne prav posebne trgovine ali to ni problema najti?

Postojijo tri vrste take masti proti cviljenju in sicer bakrena,mesingasta in aluminijasta, jaz v imam vse tri in upam,da pri kakem mehaniku dobiš malo,da ti ni potrebno kupit celo tubo.Če imaš kako povezavo z Nm pošlji nekoga k meni in ti je dam malo v kako plastično vrečko ali škatlico,prej pokliči po telefonu ga imaš v avtarju.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!