Skoči na vsebino

Moped vs. Skutr-kaj je boljše?


Killroy

Priporočene objave

ja pa tut mal lepš zgleda, če se prpeleš s skuterjem k pa z eno štirko. Ne vem kera se bo uzat na prtlaženk usedla :wink:

Sej se ti ni treba s štirko pelat. Yamaha DT zgleda velik lepš, kt pa vsi skuterji skp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa je yamaha DT 50 kurac! dobesedno. ima 4 konje ko moja kosilnca ne gre pa nikomer. če že kdo kupuje nej raj kup RIEJU RR cross 50 al pa BETA RR 50 al pa DERBI SENDA drd r. yamaha dt je pa res kurc - lastne izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Useh nepoznam, ampak derbi je pa špica. Iz lastnih izkušenj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu sem 2 derbija. Mojga pa od kolega. Sende na žalost še ne. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

atlanti pa manhetn,al neki tacga. ampak, če ti niso ušeč cestaki, pol ti tut tedva nauta. Sam men ga bul po cest stisnt, k pa u hosto se it ganjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem ze malo "star" da bi v to temo pisal ampak se moje mnenje o skuterjih in mopedih.

zacel sem na avtomatiku nato honda jazz (to je ful divji 4-taktni 50-kubični čoper, ki zgleda kot kak mali harley, delajo ga samo za japonsko in v slo sta bila samo 2 presvercana za mene in kolega - kje sta zdaj nimam pojma) nato pa pri 16,5 letih na 250 enduro itd.

prvi skuter, ki sem ga peljal je tako bil pred 3 leti speedfight, ki sem ga moral "službeno" peljat. kak šok, skoraj sem se razlimal ko mi je zadnjo kolo odneslo v ovinku. če nisi navajen je skuter katastrofa za vozit. vglavnem skuterjev nimam rad ker jih nisem navajen vozit čeprav sem jih vozil že dosti, tudi 125 in 500 kubične. v moji garaži je še vedno avtomatik za vožnjo po mestu in bo tudi ostal. ko pa bom imel otroke bojo namesto skuterja rajši dobili kak 50-kubični motor (cestni ali enduro), da se navadijo vozit motorje. ce bojo šli po mojih stopinjah majo 2 leti da se navadijo pol pa 125 da bojo lahko kam z atijem šli pa da jih ne bom preveč čakal :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa je yamaha DT 50 kurac! dobesedno. ima 4 konje ko moja kosilnca ne gre pa nikomer.

Mazek a si ti sploh že vozil Yamaho DT s Polini 70 kitom, večjim vplinjačem in RES dobro naštelano? Po moje ne, sicer ne bi tega pisal. Zavore so res bol tko, ampak da ne gre nikamor, je pa bosa. Mislim da leti glih za ene 2 tvoja ATX-a. Pa ga lahko friziraš kokr češ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej poglej novo DT-jko pa nove une vse pol se pa men. ka vsi uni grejo 85 novi pa še full dobre pospeške majo DT original je pa kurac. če pa daš na une motore tut polini kit pa jih orng naštelaš pa zihr letijo bol ko DT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mazy, nisem reku da je bolš kot derbi, rieju pa beta. Reku sem sam, da lahko DT-jka čisto spodobno potegne. Sploh pa, kok stane nova DT in kok ostali? Verjetno je kar se vzdrževanja in delov tiče yamaha tudi neprimerno boljša (beri cenejša).

Jaz sem jo primerjal z tvojim ATX, ne pa z ostalimi.

Pa upoštevaj nasvet motorossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej

YAMAHA DT 50 - 502k

RIEJU RR 50 - 520k

BETA RR 50 - 550k

DERBI SENDA DRD R - ne vem okoli 550k

HUSQVARNA WR 50 - 640k

pa sn se pelu z dtjko brez blokad v auspuhu glilo gre tak ko ma gnil zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa tut mal lepš zgleda, če se prpeleš s skuterjem k pa z eno štirko. Ne vem kera se bo uzat na prtlaženk usedla :wink:

Sej se ti ni treba s štirko pelat. Yamaha DT zgleda velik lepš, kt pa vsi skuterji skp :)

Midva mava itak čist X okuse :wink: Zakaj si pa pol 125-ke nisi kupo namesto tvojega Skipperja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi skuter, ki sem ga peljal je tako bil pred 3 leti speedfight, ki sem ga moral "službeno" peljat. kak šok, skoraj sem se razlimal ko mi je zadnjo kolo odneslo v ovinku.

Aha, ziher si naletu na SpeedFighta s Hutchingson gumami, ki so iz slabše gume kt gumbi na kalkulatorju. Če maš na skuterju vsaj povprečno dobre gume se ti to ne more zgodit (razn če je mokro, pa polagaš na zebrah).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(razn če je mokro, pa polagaš na zebrah).

Tm pa use gume nese. Če bi kera zebro zdržala bi bla špica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!