Skoči na vsebino

5 dnevno potovanje ljubljana sarajevo mostar dubrovnik split šibenik z


bavdek

Priporočene objave

priporočam lepa tura presenečen sem bil nad lepim cestam.velika sreča je bila tudi z vremenom.prevozil sem 2000 kilometrov kar lep kos.ljudje vsepovsod prijazni do motoristov.

post-25443-125398442537_thumb.jpg

post-25443-125398452061_thumb.jpg

post-25443-12539845564_thumb.jpg

post-25443-125398459981_thumb.jpg

post-25443-1253984631_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepa fura , mi smo imeli podobno v mislih pa nas je dež prepričal da smo šli iz Jajca v Split pa po magistralki domov (tri dni):headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Takole je izgledala naša pot za 1.maj leta 2007:

Ljubljana - N.Mesto - Metlika - Karlovac - Slunj - Bihač - Jajce (spanje)- Sarajevo (spanje) - dolina Neretve - Mostar - Metković - Makarska (spanje) - Biograd na moru (spanje) - Zadar - Senj - Rijeka - Ljubljana.

post-1569-126535714377_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je izgledala naša pot za 1.maj leta 2007:

Ljubljana - N.Mesto - Metlika - Karlovac - Slunj - Bihač - Jajce (spanje)- Sarajevo (spanje) - dolina Neretve - Mostar - Metković - Makarska (spanje) - Biograd na moru (spanje) - Zadar - Senj - Rijeka - Ljubljana.

A ste bili na Sv. Juretu nad Makarsko :?

post-11617-126540829135_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste bili na Sv. Juretu nad Makarsko :?

Ne. Tisti dan smo imeli pot od Sarajeva, pogledali še Mostar in skomercializirano Medjugorje in prispeli v Makarsko kar pozno popoldne. Sem pa bil na gori pred leti - se kar prileže tista višina v poletni vročini ob obali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste bili na Sv. Juretu nad Makarsko :?

post-11617-126540829135_thumb.jpg

Bili!

Kolega Ditmar iz Avstrije je v "dolini" spraševal po poti na vrh pa sva ga s kolegom "pošlepala".

Njegova zgodba pa ima na žalost zelo nesrečen konec. Ko je končal pot na Balkanu, je nadaljeval v Albanijo. Po obisku Albanije je z ladjo prebredel "Adrio" v Italijo in nato na Sicilijo, tam mu je prijetno potovanje prekinil lopov, ki si je za vedno "sposodil" njegovega R1200GS SE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je izgledala naša pot za 1.maj leta 2007:

Ljubljana - N.Mesto - Metlika - Karlovac - Slunj - Bihač - Jajce (spanje)- Sarajevo (spanje) - dolina Neretve - Mostar - Metković - Makarska (spanje) - Biograd na moru (spanje) - Zadar - Senj - Rijeka - Ljubljana.

Lansko leto smo to furo skrajšal zarad vremena. Letos mora uspet kompletna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sicer letos bolj računam na slo, ker bo pač prvo leto motor, ampak se kake take ture nebi branu :)

Ziher bom šel tja do Travnika pa nazaj, ostalo bomo pa videli :)

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!