Skoči na vsebino

Kateri supermoto kupiti


aljaz18

Priporočene objave

zanima keri suprmoto mi priporočate :?

lahko je rabljen ali nov

cena 1800 ali manj

zanima me tudi kako bi ga najceneje predelau da bi čim bol potegno

končna mi ni važna saj bom dal gor omejevalec (zaradi škifov :BUA:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima keri suprmoto mi priporočate :?

lahko je rabljen ali nov

cena 1800 ali manj

zanima me tudi kako bi ga najceneje predelau da bi čim bol potegno

končna mi ni važna saj bom dal gor omejevalec (zaradi škifov :BUA:)

Dobrodošel na forumu :D

KLIK

Drgač pa bi it priporočou aprilio sx 50 al pa yamaha dt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima keri suprmoto mi priporočate trance_11_confused.gif

lahko je rabljen ali nov

cena 1800 ali manj

zanima me tudi kako bi ga najceneje predelau da bi čim bol potegno

končna mi ni važna saj bom dal gor omejevalec (zaradi škifov trance_39_thumbdown.gif)

derbija sendo,ali pa sx...najde pa se veliko supermotojev na avto.netu...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia sx pa mojem mnenju najbl :)))

.

.

.

.

.

Seveda zato ker jo imam sam ;)

Sj ma am6 motor gori ne?

Aprilia Rulzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

derbija sendo,ali pa sx...najde pa se veliko supermotojev na avto.netu...whistle.gif

sej jaz bi meu derbija al pa aprilio samo ni nobenega tak poceni razn starih aprilij

zaenkrat mam tega nagledanega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem 90% da bom kupo yamaho dt samo nevem za kero izmed spodnjih bi se odločo pa prosim če mi lahko kdo pomaga

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3156201

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3153822

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3113969

al pa če mi kaj drugega priporočate za 1600 - 1700 eur

Popravljeno . Popravil aljaz18
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim de je drugi en od derbija se mi zdi, da je bl kvaliteten mi je serviser reku ;)

Ker serviser ti je to reku je bedak...ker od derbi mašine so ene slabših.

aljaz18: Najbolje je da vzameš kako yamaho dt50, ker ima mašino zelo vzdržljivo, dele se da hitro dobiti. Za predelavo do 200€ je pa tak kot si sam reku, avspuh pa zobniki pa prideš na 200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker serviser ti je to reku je bedak...ker od derbi mašine so ene slabših.

aljaz18: Najbolje je da vzameš kako yamaho dt50, ker ima mašino zelo vzdržljivo, dele se da hitro dobiti. Za predelavo do 200€ je pa tak kot si sam reku, avspuh pa zobniki pa prideš na 200€.

maš izkušnje z minarelijom??? derbi mašina je ziher bolša glede na moje izkušnje whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam in tudi eden izmed boljših slovenskih mehanikov za skuterje je to rekel. Tako da bo tudi držalo bolj kot ne, ker je sam probaval različne setupe na njih in so večinoma vsi popokali pri boljših setupih ali so pa kaj morali ojačati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam in tudi eden izmed boljših slovenskih mehanikov za skuterje je to rekel. Tako da bo tudi držalo bolj kot ne, ker je sam probaval različne setupe na njih in so večinoma vsi popokali pri boljših setupih ali so pa kaj morali ojačati.

zakaj pa te večina tzr-k zariba pred 15 000km??? pa ma am6 mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa te večina tzr-k zariba pred 15 000km??? pa ma am6 mašino

Kolegu je dtjka delala do 33000km pa je norel z njo pa vsega. Sam važno je da jo oskrbuješ vedno, pa daješ pravo olje not (ponavad enako) in to je to. Če ti je pa zaribala mašina pri 15 000km pa nwm jest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegu je dtjka delala do 33000km pa je norel z njo pa vsega. Sam važno je da jo oskrbuješ vedno, pa daješ pravo olje not (ponavad enako) in to je to. Če ti je pa zaribala mašina pri 15 000km pa nwm jest.

pa daj ne bluzi nekaj da so derbijeve mašin najslabšeheadbang.gif

mam malo več izkušenj z motorji kot boš jih ti mel kdaj koli pa ti vsi tvoji serviserjiheadbang.gif

kolega ma derbi sendo pa ma trenutno na števcu 40000km pa gre vse ok-kupil je novega pred 5 leti...so pač izjemewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa daj ne bluzi nekaj da so derbijeve mašin najslabšeheadbang.gif

mam malo več izkušenj z motorji kot boš jih ti mel kdaj koli pa ti vsi tvoji serviserjiheadbang.gif

kolega ma derbi sendo pa ma trenutno na števcu 40000km pa gre vse ok-kupil je novega pred 5 leti...so pač izjemewhistle.gif

No sej kdu pa je reku da moraš verjet. Ja ma pač srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa te večina tzr-k zariba pred 15 000km??? pa ma am6 mašino

to pa ni res.. da bi am6 zaribu sam od sebe pr 15000km ???:blink: zaribajo zarad tega kr se daje gor druge avspuhe pa ne naštelajo prav frgazerja.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni res.. da bi am6 zaribu sam od sebe pr 15000km ???:blink: zaribajo zarad tega kr se daje gor druge avspuhe pa ne naštelajo prav frgazerja.. :whistle:

Tako je, pa tiščijo motor do konca ko je hladen in tudi nasploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, pa tiščijo motor do konca ko je hladen in tudi nasploh.

no če tako praviš da je derbi najslapši...kako meni lahko gre rs 17000km nikoli ogrevana takoj gas do konca(lahko vprašaš 666...) giannelli,predelano koleno , šp.filter...whistle.gif

na bluzi tolko za AM6 ker sploh ni nevem kaj mašinaheadbang.gif ker vsakemu tzr zariba najkasneje pri 15000km (so izjeme) ...(kolegu je pri 7000 z org.aspuhomwhistle.gif zaribala tzr ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!