Skoči na vsebino

Kateri supermoto kupiti


aljaz18

Priporočene objave

aja pa 666 je mel sam tzr pa ve koliko je težav z njimi...ne bom rekel da z derbijevemi ni nikoli nič narobe...meni še dosedaj brez kakega koli šparanja gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medtem ko ste se vsi sposkregali glede tega katera mašina je boljša... do High End predelave je dosti dosti boljša Derbi mašina, med tem ko pri High End pride do prvih napak v mašini.. materiali (v katerih so ležaji glavne gredi) so močno močno slabši kot pri am6. Italijani za dirke z derbi motorji sami predelajo ležišča ležajov in naredijo skoraj pol mašine home made da zdrži... Pri am6 pa ni nobenih težav ker je tam material pač boljši...

Parmakit Racing Carrera 110ccm kit.. Na derbi mašini je delal ravno toliko, da so naštelali štrom in fergazer... pol pa bum, zaradi ležišča ležajev.. Pri am6 pa je deloval brez problema testnih 200km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni res.. da bi am6 zaribu sam od sebe pr 15000km ???blink.gif zaribajo zarad tega kr se daje gor druge avspuhe pa ne naštelajo prav frgazerja.. whistle.gif

ja pred 15 000 zaribajo... mogoče eni res zaribajo zaradi nenaštelanega frgazera... samo zakaj pa te skorj vsak pa ne samo tzr-ke glejajte malo na avto.net če ma kera rs-ka 20 000 pa da nima kita te se pa vprašajte kak je kvaliteten am6 trance_39_thumbdown.gif z rs50 blackom to govoriva z izkušenj ne pa neke na pamet, ven za kar neke primerov am6 ki se niso včakali 15 000 z enim batom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če tako praviš da je derbi najslapši...kako meni lahko gre rs 17000km nikoli ogrevana takoj gas do konca(lahko vprašaš 666..wink.gif giannelli,predelano koleno , šp.filter...whistle.gif

na bluzi tolko za AM6 ker sploh ni nevem kaj mašinaheadbang.gif ker vsakemu tzr zariba najkasneje pri 15000km (so izjeme) ...(kolegu je pri 7000 z org.aspuhomwhistle.gif zaribala tzr ) .

vse kar je reka rs50black je res... meni je tzr zaribala pri 15 000 pa sem mel redne servise vedno ogrevana, black ma pa 17 000 pa nikoli ogrevana pa še bol predelana pa še vedno gre nikjer nič ne ropota, se drugače je tzr-ka zlo dober moped nimam kaj proti v ovinek gre zlo lepo gume so tudi zlo dobre itd samo ko nebi blo takih problemov glede mašine... jas če bi se še 1x odločal med rs in tzr bi vzeja rs zaradi vzdržljivosti in položaja sedenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medtem ko ste se vsi sposkregali glede tega katera mašina je boljša... do High End predelave je dosti dosti boljša Derbi mašina, med tem ko pri High End pride do prvih napak v mašini.. materiali (v katerih so ležaji glavne gredi) so močno močno slabši kot pri am6. Italijani za dirke z derbi motorji sami predelajo ležišča ležajov in naredijo skoraj pol mašine home made da zdrži... Pri am6 pa ni nobenih težav ker je tam material pač boljši...

Parmakit Racing Carrera 110ccm kit.. Na derbi mašini je delal ravno toliko, da so naštelali štrom in fergazer... pol pa bum, zaradi ležišča ležajev.. Pri am6 pa je deloval brez problema testnih 200km.

glej...moj brat je mel tzr,80MHR je naredil veliko km...1x menjal bat...lageri glavne gredi so bili skurjeni in ojnica ni več bila prava...

za te ležaja ali nekaj v getribih mislim da si mel samo ti neke težave...zato ne mislim da je AM6 bolši,ker pri nas noben ne reče besede ćez derbia pa majo jih kar nekaj high end predelavo.

za ta tvoj test pa mi povej kje si to našelwhistle.gif ,ker ne verjamem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pa še nekaj...mi2 z 666 govoriva iz lastinih izkušen ne pa nekaj kaj mi je on na servisu povedal pa sem nekje zasledil na netu...headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej...moj brat je mel tzr,80MHR je naredil veliko km...1x menjal bat...lageri glavne gredi so bili skurjeni in ojnica ni več bila prava...

za te ležaja ali nekaj v getribih mislim da si mel samo ti neke težave...zato ne mislim da je AM6 bolši,ker pri nas noben ne reče besede ćez derbia pa majo jih kar nekaj high end predelavo.

za ta tvoj test pa mi povej kje si to našelwhistle.gif ,ker ne verjamem....

ležaji nimajo nič veze z mojimi težavami, to je bil menjalnik... jaz pravim za ležišča ležajov ! (tam ko se vsede ležaj not) se obrabi površina in ležaji majo luft, to pa pri HE predelavi ni vredi - to velja za derbi mašino! Pri am6 pa ni nobenih težav pri HE, zato sem reko da je za HE boljše am6, za ostalo pa derbi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ležaji nimajo nič veze z mojimi težavami, to je bil menjalnik... jaz pravim za ležišča ležajov ! (tam ko se vsede ležaj not) se obrabi površina in ležaji majo luft, to pa pri HE predelavi ni vredi - to velja za derbi mašino! Pri am6 pa ni nobenih težav pri HE, zato sem reko da je za HE boljše am6, za ostalo pa derbi...

aha nisem čisto razumelwhistle.gif ...ne bom pa verjel ker sem tak človek da dokler ne vidim ne verjamem...whistle.gif in ker jih ma na derbijih pri nas kar nekaj HE predelave pa ni nič narobe...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha nisem čisto razumelwhistle.gif ...ne bom pa verjel ker sem tak človek da dokler ne vidim ne verjamem...whistle.gif in ker jih ma na derbijih pri nas kar nekaj HE predelave pa ni nič narobe...whistle.gif

odvisno na kerih letnikih .. problemi so od 2006 dalje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno na kerih letnikih .. problemi so od 2006 dalje..

hvala bogu še pri meni gre vse ok...pa kolegu ki je mel isto je šla 30000km brez menjave bata ali karkoli,potem pa jo je prodal in zvrtel km na 12000worship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu še pri meni gre vse ok...pa kolegu ki je mel isto je šla 30000km brez menjave bata ali karkoli,potem pa jo je prodal in zvrtel km na 12000worship.gifworship.gifworship.gif

aha.. in pol se naslednji lastnik sprašuje kak za hudiča je zaribala mašina pr "15.000" km :hmm::whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. in pol se naslednji lastnik sprašuje kak za hudiča je zaribala mašina pr "15.000" km trance_19_hmm.gifwhistle.gif

ja to pa se lahko zgodi samo tistim ki nevejo kak je motor sploh v originalu...whistle.gif

sicer pa na el. števcih tako preprosto zmanjšaš km. tako da nimaš 5min delaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno na kerih letnikih .. problemi so od 2006 dalje..

derbi senda 50 2007

kit 80 pa yasuni r1.... 16000kmwhistle.gif

vse gre kot morawhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa se lahko zgodi samo tistim ki nevejo kak je motor sploh v originalu...whistle.gif

sicer pa na el. števcih tako preprosto zmanjšaš km. tako da nimaš 5min delaworship.gif

ja če nazaj vrtiš števc ponavad ne poveš tega kupcu :hmm:tist ki ga je kupu pa misli pol da ma motor 12000 km in ga veselo tera, v resnic ma pa mašina že 30k km pa še ta prvi bat not... se sploh ne čudim da pol ribajo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če nazaj vrtiš števc ponavad ne poveš tega kupcu :hmm:tist ki ga je kupu pa misli pol da ma motor 12000 km in ga veselo tera, v resnic ma pa mašina že 30k km pa še ta prvi bat not... se sploh ne čudim da pol ribajo glare.gif

ja glej...naš kolega ki dela na motocentru ma dostop do vseh aparatur...in ker je ta servis najbolj za aprilie imajo tudi ta računalnik na katerega priklopijo števec...za to pa da tzr ribajo pa ni krivo vrtenje km. navzdol,ker par kolegov je kupilo nove tzr...tako da nevemunsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Drugač če koga zanima prodajam motor CPI SM. Letnik 2007. Brez prask. Potrjeni vsi uradni servisi pri A-cosmos. še LINK do motorja. Kontaktirajte me na zasebca al pa na telefonsko številko ki jo najdete na linku.

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!