Skoči na vsebino

Meneđerji


klimbra

  

36 članov je glasovalo

  1. 1. Kdaj bo dobesedno spet letela glava kakemu menegerju?

    • Še letos
    • Drugo leto
    • Nikoli, ker si nihče ne upa


Priporočene objave

ma idi oddelat svoj šiht pa ob piru modruj dalje, jaz se v take gostilniške debate več ne spuščam! :alien1:

Saj veš, kako se iztečejo debate s takimi, kot je Robertjur ... "Ne kregaj se z tepcem .... Zvlekel te bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami ..."

Kr ene pavšalne in pomanjkljive lastne 'ugotovitve' prodajajo za suho zlati ... ni mu jasno, da je najlažje posploševati na račun opustitve 'zdravega dela vzorca'.

REcimo, če je on malar, in če imam jaz eno slabo izkušnjo z enim malarjem - enkrat je en na pol naredil in pol ga kr ni več blo blizu .... - lahko verjetno komot rečem "Vsi malarji so pizde nekompetentne, ki nategujejo folk okoli in jim dnar kradejo, pa še ne naredijo dela do konca ..."

Ja, to je najbolj simpl.

Pa tudi jaz ne zagovarjam Šrotov in Bavčarjev - take bi morali nekako spraviti v zapor, po mojem, upam, da bodo pristojne državne službe uspešno pripravile kak 'primer' ...

Eni pač res ne razumejo stvari, in v rokah takih je 'pravica do svobodnega izražanja' res nevarna, saj samo blatijo in brozgajo vsepovprek. Pa mu enkrat ena ne da, pa so vse babe qrbe; pa ne dobi popusta v TCju ali pa kje, pa je takrat trgovina shit; pa potem se v ovinek zvrne, pa so cestarji krivi, ali pa guma ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, u knjigah vse piše.:worship: Zato pa gre vse u p.m. ker eni misljo da se da vse prebrat in s pol kr pameten. Stari če ti klikerji ne delajo ti nobena knjiga ne bo pomagala. Pa se vam ne zdi da je tud vsako definicijo en navaden kekec z enim navadnim faksom napisal? Aja tist je pa spet knjige bral i opametnio?

Se prav če prevzameš fabrko, jo uničiš in tam pozidaš bloke in s tem zaslužiš ko svinja si pa res pravi dasa. Al pa če vodni vir prodaš Kokakoli si tud car. Dejansko to ni posel ampak legalizirana kraja. Pa kaj tolk dobrega nardijo da tolk žrejo, pa take tarife? Pride na sestank (pardon, sejo) prdne in že je zaslužil eno delavsko plačo. To je pa res posel kot se reče.

Ti pa govoriš na osnovi katerih izkušenj že? Si kdaj poprdeval na sestankih?

Eno ti pritrdim - če ti klikerji ne delajo, ti nobena knjiga ne pomaga. In tudi nobena argumentacija, ne od Pervyja, ne od mene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menedžer se predstavi - jaz sem menedžer v tej in tej firmi....

ostali vodilni se predstavijo - jaz sem direktor in skrbim za dobre poslovne rezultate v mojem podjetju ( pa čeprav je v njem samo zaposlen )

razlika je očitna....

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menedžer se predstavi - jaz sem menedžer v tej in tej firmi....

ostali vodilni se predstavijo - jaz sem direktor in skrbim za dobre poslovne rezultate v mojem podjetju ( pa čeprav je v njem samo zaposlen )

razlika je očitna....

Le da to verjetno ne drži ...

eni so vodje uprave, člani uprave, predsedniki uprave / upravnega odbora ... itd itd ...

kr eno flancanje vas je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so vodje uprave, člani uprave, predsedniki uprave / upravnega odbora ... itd itd ...

Pa ti v mnogih firmah ne naredijo toliko kolikor so plačani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa lahko kdorkoli kadarkoli pusti svojo službo kjer ga izkorišča butast preplačan manager in gre na svoje! :whistle:

odpreš s.p. ali d.o.o., uporabiš svoje super znanje in super sposobnosti ter imaš čez par let super uspešno firmo. pokupiš ali izničiš konkurenco itd. in kmalu si tata-mata, super sposoben menedžer z super dobro plačanimi in cenjenimi zaposlenimi, ki te ljubijo kot očeta in nasploh daleč največji as naokoli.

je pa res da je za to treba še kaj več naredit kot ob šanku šinfat!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo oni se z teboj ne obremenujejo in niso živčni zaradi tebe ali tvojega mišlenja ti pa zaradi njih si, torej ne pametovat in naredi nekaj da bo bolše.

Raba predlogov s/z v sklonu orodnik.. pa se kaj drugega... preden zacnes pametovat... Da bo bols zgledal...

Kr neki flancaš ...

Uh... kok sele ti... med zrnjem je povsod ogromno tvojega plevela.

sicer pa lahko kdorkoli kadarkoli pusti svojo službo kjer ga izkorišča butast preplačan manager in gre na svoje! :whistle:

odpreš s.p. ali d.o.o., uporabiš svoje super znanje in super sposobnosti ter imaš čez par let super uspešno firmo. pokupiš ali izničiš konkurenco itd. in kmalu si tata-mata, super sposoben menedžer z super dobro plačanimi in cenjenimi zaposlenimi, ki te ljubijo kot očeta in nasploh daleč največji as naokoli.

je pa res da je za to treba še kaj več naredit kot ob šanku šinfat!

Bravo. :yea1: Tole je pa za v pravljice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raba predlogov s/z v sklonu orodnik.. pa se kaj drugega... preden zacnes pametovat... Da bo bols zgledal...

Uh... kok sele ti... med zrnjem je povsod ogromno tvojega plevela.

Bravo. :yea1: Tole je pa za v pravljice...

ajde ženšče kaj te moti?!?!?! to je forum ne strokovna revija za ekonomiste in bom pisal š č z s in kar mi paše sploh ko poskušaš frustriranim osebkom dopovedat da je njihov pogled na svet zelo površen, posplošen, ozek in še kaj če ne že butast!

ja ne bit frustrirana če očitno delaš za enega takega "managerja" vse ostalo pa se ti zdi pravljica!

in potem grem S prijateljem na pivo!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa lahko kdorkoli kadarkoli pusti svojo službo kjer ga izkorišča butast preplačan manager in gre na svoje! :whistle:

odpreš s.p. ali d.o.o., uporabiš svoje super znanje in super sposobnosti ter imaš čez par let super uspešno firmo. pokupiš ali izničiš konkurenco itd. in kmalu si tata-mata, super sposoben menedžer z super dobro plačanimi in cenjenimi zaposlenimi, ki te ljubijo kot očeta in nasploh daleč največji as naokoli.

je pa res da je za to treba še kaj več naredit kot ob šanku šinfat!

Jap.....maš popolnoma prav.......ampak....

To, da greš na svoje......je huda odločitev.......in je ni sposoben izpeljati vsak. Vsaj zase vem, da ........nisem čist siguren......če mam dovolj velika jajca za kaj takega. Sem pa desetletja nazaj imel dober namen......pa so me na šihtu s popravkom plače shecali, naj tega ne počnem. Ta trenutek.......se mi pa zdi, da je to več ali manj........blazna ruska ruleta......sploh za tiste, ki še dobivamo mezde.....pa bile take ali drugačne.

Me pa nebo nihče prepričal, da današnja vodstvena struktura v velikem številu podjetij, ne razmišlja zgolj o teem, kako z najmanjšimi napori, napolniti svojo malho. Al pa drgač.......poglej Zidarja.........z raznoraznimi mahinacijami, ki jih omogoča zakonodaja......si bo brez vloženega centa.......prigrabil miljardno premoženje.

Kul......jaz bi tudi.......sam , najprej je treba bit na takem mestu, da se lahko delaš norca iz ljudi.

In prav za njega, JAZ, napovedujem......da leta 2011......če ne bo drastično povečal standarda zaposlenih v SCT.....ne bo dočakal.......pa ne zaradi kake bolezni!!!!..... Pač, treba se je zavedat, da tam životari ogromno število naših bratov ( nekdanjih )........ki res nimajo kaj izgubiti. V najslabšem primeru ( da jih dobijo ) lahko pridobijo........dnevno oskrbo z tremi meniji za kosilo, zastonj zdravsvene usluge ob spremstvu ter s prevozom do vrat.......itd.......in to ob naših, nadvse rigoroznih kaznih.....in splošnem naslajanju, koga je spedenal.......15 let. Pač........ni videl rešitve, je bil v stanju takem ali drugačnem.......

Pa.....mislim, da ne bo edini!!!!! ( Zidar namreč, da se razumemo )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde ženšče kaj te moti?!?!?! to je forum ne strokovna revija za ekonomiste in bom pisal š č z s in kar mi paše sploh ko poskušaš frustriranim osebkom dopovedat da je njihov pogled na svet zelo površen, posplošen, ozek in še kaj če ne že butast!

ja ne bit frustrirana če očitno delaš za enega takega "managerja" vse ostalo pa se ti zdi pravljica!

in potem grem S prijateljem na pivo!!!

ženšče, frustirana, ... pogled na svet... se tudi sam kdaj vidis v tem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj pa šparam živce ker se ravnokar odpravljam v eno podjetje ki ga taki po vezah nastavljeni uničujejo že par let in ki bo počasi šlo v 3PM. nekaj še hitro opavim tam ker vprašanje kaj bo že jutri :headbang:

Pervy, ti res nimaš pojma kaj pišeš.....temu se reče PRESTRUKTURIRANJE človek......daj no preberi kakšno knjigo o managerjih,no..... :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa lahko kdorkoli kadarkoli pusti svojo službo kjer ga izkorišča butast preplačan manager in gre na svoje! :whistle:

odpreš s.p. ali d.o.o., uporabiš svoje super znanje in super sposobnosti ter imaš čez par let super uspešno firmo. pokupiš ali izničiš konkurenco itd. in kmalu si tata-mata, super sposoben menedžer z super dobro plačanimi in cenjenimi zaposlenimi, ki te ljubijo kot očeta in nasploh daleč največji as naokoli.

je pa res da je za to treba še kaj več naredit kot ob šanku šinfat!

evo, zajeb na celi fronti.....kako moreš?....uničil si sanje "bodočih velikih managerjev"....

Drugače je pa zadeva ista kot z motorji......pišejo tisti, kateri nimajo pojma oziroma kateri nimajo nikakršnih izkušenj s dotičnimi motorji o katerih pišejo...vendar so nekje prebrali oziroma so slišali da tako to je in pika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženšče, frustirana, ... pogled na svet... se tudi sam kdaj vidis v tem ;)

sem moški, nefrustriran (vsaj ne z managerji in podobnim),....pogled na svet imam očitno krepko drugačen kot večina.... ne se ne vidim v predvalujočem razmišljanju.

pa saj ni to nič posebnega, vedno sem se igral izven črede s še kakšno črno ovco! :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raba predlogov s/z v sklonu orodnik.. pa se kaj drugega... preden zacnes pametovat... Da bo bols zgledal...

Punca jaz imam svoje podjetje in sem štartal z nule in moja ura dela se giblje od 50. eur pa do 150. eur. In kar se poslov tiče in marsikaj povezano z posli mi je zelo domače. In mi gre na ku... samo pametovanje, vsak ima svojo glavo da misli z njo in če komu nekaj ni všeč naj nekaj okrene na tem področju in ne samo pametuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca jaz imam svoje podjetje in sem štartal z nule in moja ura dela se giblje od 50. eur pa do 150. eur. In kar se poslov tiče in marsikaj povezano z posli mi je zelo domače. In mi gre na ku... samo pametovanje, vsak ima svojo glavo da misli z njo in če komu nekaj ni všeč naj nekaj okrene na tem področju in ne samo pametuje.

Ej oksi moj, če bi mel jest take tarife pa nebi tllele cajta zapravljal. Aja maš recesijo?? Mah sej bo boljš. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem moški, nefrustriran (vsaj ne z managerji in podobnim),....pogled na svet imam očitno krepko drugačen kot večina.... ne se ne vidim v predvalujočem razmišljanju.

pa saj ni to nič posebnega, vedno sem se igral izven črede s še kakšno črno ovco! :whistle:

Ja sej si predtavlam de si ovca ja, ampak črna??? Ampak de nisi zafrustriran,m Stari to pa nau dobr.:naughty: Ti s pa gotov iz kakšne lovske družine, in to take Argumentirane de poj ohka še s kakim kolhoznikom kozle srelata???:worship:

sicer pa lahko kdorkoli kadarkoli pusti svojo službo kjer ga izkorišča butast preplačan manager in gre na svoje! :whistle:

odpreš s.p. ali d.o.o., uporabiš svoje super znanje in super sposobnosti ter imaš čez par let super uspešno firmo. pokupiš ali izničiš konkurenco itd. in kmalu si tata-mata, super sposoben menedžer z super dobro plačanimi in cenjenimi zaposlenimi, ki te ljubijo kot očeta in nasploh daleč največji as naokoli.

je pa res da je za to treba še kaj več naredit kot ob šanku šinfat!

Lejga mojstra! Tvoj recept je res čist izi tko de sem že skor skoz. :headbang: Ampak eno je to da ti nekaj ustvariš, drugo je pa to ko delaš v obratno smer. Osebno poznam ljudi ki jim firme zelo dobro funkcionirajo vendar imajo VSE pod nadzorom in ker so vse sami ustvarili poznajo podjetje do obisti in jim ne pade na pamet da bi se razbremenili s pomočjo nekega manižerja ker točno vedo kam to pelje. Nočejo fasat noža v hrbet. V takem tempu bodo itak kmalu ostal samo še taki ker materiala počasi zmanjkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej si predtavlam de si ovca ja, ampak črna??? Ampak de nisi zafrustriran,m Stari to pa nau dobr.:naughty: Ti s pa gotov iz kakšne lovske družine, in to take Argumentirane de poj ohka še s kakim kolhoznikom kozle srelata???:worship:

ne razumem ama nič?!?!?!? aja je to skrivna govorica črede???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lista odstreljenih in bogato nagrajenih: Marko Kryžanowski, Niko Trošt, Andrej Kocič, Borut Eržen, Tomislav Nemec, Aleš Hojs, Boštjan Rigler, Žan Jan Oplotnik, Tomaž Schara, ... mogoče tudi Robertjur

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!