Skoči na vsebino

Meneđerji


klimbra

  

36 članov je glasovalo

  1. 1. Kdaj bo dobesedno spet letela glava kakemu menegerju?

    • Še letos
    • Drugo leto
    • Nikoli, ker si nihče ne upa


Priporočene objave

In prav za njega, JAZ, napovedujem......da leta 2011......če ne bo drastično povečal standarda zaposlenih v SCT.....ne bo dočakal.......

moja napoved je september 2010 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raba predlogov s/z v sklonu orodnik.. pa se kaj drugega... preden zacnes pametovat... Da bo bols zgledal...

Uh... kok sele ti... med zrnjem je povsod ogromno tvojega plevela.

Bravo. :yea1: Tole je pa za v pravljice...

j***š predloge... so pač dejanja bolj važna.. ali ti v kakšni tuji firmi delaš, da zaradi recesije nimate za strešice ? da bo boljše zgledalo , ko druge učiš slovnice....

tisto kar ti vidiš kot plevel , zna biti da so zdravilna zelišča našega gospodarstva..

seveda ti dam čisto prav , kar se tiče pravljic... kakšna obnova janka in metke bi ti mogoče prišla prav......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženšče, frustirana, ... pogled na svet... se tudi sam kdaj vidis v tem ;)

noup...ne vidim se v temi ... sem glihkar počekiral... še se drži in me moti ... moj meneger... in ke grem spet na šiht ga bom na pir peljal.. glih tolko ke mi je šiht pršparal... pa je še kr u redu dedec...

pervy - szi z motorom jenu szi koleghami na pivičko... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lista odstreljenih in bogato nagrajenih: Marko Kryžanowski, Niko Trošt, Andrej Kocič, Borut Eržen, Tomislav Nemec, Aleš Hojs, Boštjan Rigler, Žan Jan Oplotnik, Tomaž Schara...

Pizda ej, če to ni krivica.....ene same babnce ni med njimi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ej, če to ni krivica.....ene same babnce ni med njimi!!!

lepa A. S. K. je bla nivo više operativna ... na 'energetskem nivoju' ... pa je tudi face down v mlakužo padla ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa A. S. K. je bla nivo više operativna ... na 'energetskem nivoju' ... pa je tudi face down v mlakužo padla ... :)

a ta naša slavna... no ima pa dobre prijatelje ... brez šihta ni ostala.. http://24ur.com/novi...sme-pisati.html

od 1.30 naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, u knjigah vse piše.worship.gif Zato pa gre vse u p.m. ker eni misljo da se da vse prebrat in s pol kr pameten. Stari če ti klikerji ne delajo ti nobena knjiga ne bo pomagala. Pa se vam ne zdi da je tud vsako definicijo en navaden kekec z enim navadnim faksom napisal? Aja tist je pa spet knjige bral i opametnio?

Se prav če prevzameš fabrko, jo uničiš in tam pozidaš bloke in s tem zaslužiš ko svinja si pa res pravi dasa. Al pa če vodni vir prodaš Kokakoli si tud car. Dejansko to ni posel ampak legalizirana kraja. Pa kaj tolk dobrega nardijo da tolk žrejo, pa take tarife? Pride na sestank (pardon, sejo) prdne in že je zaslužil eno delavsko plačo. To je pa res posel kot se reče.

Ma sej če bi ta zalega kej pametnega skup spravla in žvela od provizije bi blo vse O.K. Vam povem de bi od lakote poškripal. Tko si pa talajo dinarčke (velik dinarčkov) dokler ne zmanjka pol grejo pa itak naprej dokler je še kam it. A ni čudno da se jih ne prime kaka slaba reklama. trance_43_wavetowel2.gif

Malo z zamudo sem našel tole, pa tudi sodeloval v njej ne bom. Ampak vseeno.

Koliko prisotnih je pridelalo eno samo plačo zaposlenim? Koliko jih je zvečer, preden so zaspali, računali, če imajo dovolj denarja za plače zaposlenim naslednji dan? Kdo od prisotnih je preračunaval, če je zalužil dovolj, da bo plačal davke, da ga lahko razni uradniki vlečejo za onu stvar, ker se je socialna država razrrasla preko vseh meja? ko ti povedo, da moraš plačat za socialne transfere približno 40 % več kot konkurenca v tujini... Pa na koncu, kljub tej cokli, svoje produkte prodat, drugače ne bo denarja za plače...

Kdo od prisotnih se je kdaj pogovarjal, kako zaslužit za to, da firma dela? Tistih, ki pametujeoj o tem, kako zasluženo zapravit, je vedno dovolj. Nekdo je že prej lepo napisal, gostilniška debata.

Vse debate o "alternativnosti, drugačnosti, revolucionarnosti celo" so brez zveze nakladanje, dokler ne veš, kaj pomeni preživljat vsaj 3 družine...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko prisotnih je pridelalo eno samo plačo zaposlenim? Koliko jih je zvečer, preden so zaspali, računali, če imajo dovolj denarja za plače zaposlenim naslednji dan? Kdo od prisotnih je preračunaval, če je zalužil dovolj, da bo plačal davke, da ga lahko razni uradniki vlečejo za onu stvar, ker se je socialna država razrrasla preko vseh meja? ko ti povedo, da moraš plačat za socialne transfere približno 40 % več kot konkurenca v tujini... Pa na koncu, kljub tej cokli, svoje produkte prodat, drugače ne bo denarja za plače.......

jaz, zato pa tudi sovražim gostilniške debate če niso o kelnarcah, fuzbalu ali motorjih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

evo jih nekatere naše cvetke managerske, ponovno prišle na dan s famoznim seznamom najbogatejših Slovencev :wacko:

ponovno zraven celo morje neznanih imen...

in kako so prišlo do premoženja? samo en zanimiv opis... :ninja:

2. Igor Lah

240,7 mio EUR

Igor Lah je do premoženja prišel s privatizacijskimi certifikati, njegovo poslovno pot pa zaznamujejo nenavadne transakcije, izrivanje malih delničarjev in selitev premoženja iz enega v drugo podjetje ter na koncu v davčne oaze. Tudi v minulem letu in pol se temu ni izneveril in je v likvidacijo poslal več podjetij, med drugimi več kot 130 let staro podjetje Liko Vrhnika, ki naj bi bilo žrtev Lahovih nepremičninskih apetitov, in KLI Logatec, iz družbe Liv Naložbe pa iztisnil male delničarje. Lahovo premoženje se je od lani zmanjšalo za 3,8 odstotka na 240,7 milijona evrov.

:?

Popravljeno . Popravil urssa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Čedalje bolj sem prepričan........da se bo moja napoved.......uresničila prav kmalu.

MiniMusolini.....jih je že dobil.

Barbiko......je hotel obiskat tujec.

Direktorji.......naute verjel koliko jih je že........imajo 24 urno zaščito.

Službe za varovanje.......si manejo roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čedalje bolj sem prepričan........da se bo moja napoved.......uresničila prav kmalu.

MiniMusolini.....jih je že dobil.

Barbiko......je hotel obiskat tujec.

Direktorji.......naute verjel koliko jih je že........imajo 24 urno zaščito.

Službe za varovanje.......si manejo roke.

Đek jo je mel že daljnega novembra 1963 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktorji.......naute verjel koliko jih je že........imajo 24 urno zaščito.

he, tist k praw, de bi mu blo nerodno, če bi njegovi delavci zaslužili tako minimalno plačo, o kateri se dandanes pogovarjajo sindikati, tist... zaščite nima.

oni drugi... državnih podjetij (al pa od države poklonjenih podjetij) 'managerji' (ker to niso, se pa imajo za nekaj takega)

ja, tist se pa lahko bojijo za svoje rit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!