Skoči na vsebino

Tipa, ki ti je ukradel motor dobiš v roke! Kaj bi mu naredu?


smeško

Priporočene objave

ne ne, jest še mravljice ne bi ranil :wink:

Rekel bi človeku, da razumem da si želi tak motor in da je bilo pač preveč in si ga je moral sposoditi. Tak je ta svet.

nato bi pa skrivil original izpuh pa še kako cev, če bi bila pri roki, na njegovi bučki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca bi mu odsekala,kaj pa druzga. :twisted:

Upsss, to pa ni več simpl, je treba tnalo pa skirco s sabo nest, pol pa še odnest. Dokaznega materiala menda ne misliš na kraju zločina puščat? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm sicer tole ne spada pod to temo sam bom useen povedala...

Enmu znancu so ukradli avtomatika pred kakim mescom en rom ga je pac sunu... On je to prijavil da mu ga je nekdo suniu in cez kaksno urco so nasli tega roma ki se je z avtomatikom ponesrecil se mi zdi da je priletel na obraz in da je ostau brez zob... KO so ga policaji zaslisevali ni meu kaj kot sam kimat :)

Un se je pa sam nasmejau je reku da mu nic ne bo saj je ze dobiu svoje... njemu pa je zavarovalnica izplacala odskodnino(aj kva je ze to)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo odvisno od obsega & kondicije tipa. Hočem rečt, kazen bi bila verjetno obratno sorazmerna s tema dvema parametroma. Kot najbrž tudi pri večini od vas.... :wink: :wink:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo odvisno od obsega & kondicije tipa. Hočem rečt, kazen bi bila verjetno obratno sorazmerna s tema dvema parametroma. Kot najbrž tudi pri večini od vas.... :wink: :wink:

PEPE

Pepe,majstore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa nazaj so ukradli eno afriko tvin. Lastnik je kar nekaj časa iskal motor, nakar sliši da se en s takim motorjem vozi po fužinah v LJ. Res gre na tisti konec in vidi tipa, ki se pripelje z njegovim motorjem v neko garažo. Lastnik pokliče policijo, da bo vse po pravilu službe. Mulca dobijo ta pa se zgovori, da je motor kupu od enga za čist mal denarja in da on nič ne ve. Lastnik se je pač sprijaznu, da je vsaj motor dubu nazaj, lopov pa je dubu samo sodnika.

Na tej motosvetovi strani mi je všeč to, da se objavljajo ukradeni motorji in da mi lahko sproti če slučajno kak ukraden motor kje vidimo tukaj tudi objavimo. Moj kolega L.P. je tako najdu ukraden motor od člana MC Warriors in je pol v Lendavi na ta račun pošteno pil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE: »Zelo odvisno od obsega & kondicije tipa...«

Enkrat nazaj je Ice zapisal nekako takole: »Ni važna velikost psa, važno je kako hud je.«. Se zelo strinjam. V afektu je namreč razum na OFF in zato logika odpoveduje. Niso zastonj sodbe za dejanja v afektu milejše. Nekatere sicer miroljubne ljudi je potrebno znati dobro razp... in postanejo žive zverine. Ne pozabimo, da možgani pošiljajo ukaze udom in če so udi še tako razviti, so brez dobre komande slabo uporabni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Nekatere sicer miroljubne ljudi je potrebno znati dobro razp... in postanejo žive zverine. Ne pozabimo, da možgani pošiljajo ukaze udom in če so udi še tako razviti, so brez dobre komande slabo uporabni.

Je tako Leon! Zato pa midva z mojo kuzlco (saj jo poznaš in veš kakšna zver je) hodiva na tečaj in bova skušala trenirat tudi obrambo. Da bo gazda ubogal, ko bo treba spustit. Saj eden pa mora pamet met. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Je tako Leon! Zato pa midva z mojo kuzlco (saj jo poznaš in veš kakšna zver je) hodiva na tečaj in bova skušala trenirat tudi obrambo. Da bo gazda ubogal, ko bo treba spustit. Saj eden pa mora pamet met. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, Kekec III, zmenjenu. Potlej pa formirava eno tako ekipo, ko bo moja kuzla barabo zvohala, tvoja mu pa za vrat skoč in ga uduši, če koj vse ne przna pa toplt plača. Če pa slučajno zbeži, pa spet moja v pogon za njim. Na koncu ga/jo ujame in aportira.

Za motosvetovce bi mela mal popusta, a ne da? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V afektu je namreč razum na OFF in zato logika odpoveduje. Niso zastonj sodbe za dejanja v afektu milejše

Imaš popolnoma prav, Leon, samo brez veze je zdaj pri polni zavesti modrovati, kaj bom storil v afektu. Beseda "afekt" potem malce izgubi svoj smisel, kajne?? Enako kot bi si že vnaprej pripravil ves scenarij, kako se boš s kako bejbo dol dal, pa se potem zvečer sicer res dol daš, ampak okusa pa po nekem čudežu vendar ni pravega. Bljak! :? :?

LP, PEPE :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm nevem tocno kaj bi mu naredil, verjetno bi bila spontana reakcija najboljsa :twisted: . sem pa vedno hotel probat kako je z verigo nekoga zavezat za roke in ga vlect z motorjem :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo kšefta k tko motorje kradejo. Kar čimprej v šolo z njimi. Se mi zdi, da ima PEPE tudi eno žival doma. Se motim? Aja, pa Pupa ima enega luštnega psa (če bosta una dva psa davla, bo Pupin barabo nategnu :D :D :D – tudi to je boleče (ni vedno luštno)). Pa Alla, pa anA in Bladzo,...

HHV ali veš kaj je merilo za uspešno opravljen test tvoje zverine? To, da bo morala ostati na komando toliko resna, da se ne bo smejala, ko bo po travici tekla medtem, ko jo bo le ta po trebuščku žgečkala.

Kekec III: »..Tut jest bom sviojo pelju na tečaj ! ...«

Štrikanja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, edina žival, ki jo imam doma sem jaz sam

Ah, lazes PEPE, lazes... :wink:

Gotovo se kaksen scurek ali pa vsaj pajk kje skriva... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, Leon, a zdej pa še ti! Sem mislil, da se bom vsaj tle lohka mal napihoval, pa me zmeram prizemljite. Najprej Pepe, zdej pa še ti. :?

Ma se moram mal bolj navadit lagat. :twisted: :twisted:

Pa mogoče mi bo z leti pri jagrih še ratal. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, lazes PEPE, lazes... :wink:

Gotovo se kaksen scurek ali pa vsaj pajk kje skriva... :twisted: :D

Nope, so že vsi obupal nad mano :wink:

No ,nekaj nas še ni obupalo-kajti

če nisi postal

bleščeč primer

si še vedno lahko

zastašujoč opomin....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV ampak pravijo, da je strup v majhnih dozah (čeprav se tudi blato nosi na analizo v takšnih). To je varka za sovraga. Mi te vemo, da so del tvoje taktike tudi pomanjševalnice. Saj veš zakaj eni vozijo velike avtomobile in so nasploh navdušeni nad velikimi stvarmi. Zato, da kompenzirajo nekaj majhnega na njih :D. Torej HHV smo te razkrinkali. Imaš »orožni list«?

Dej PEPE ne kakaj, pa malo svoje misli pod prsti sprehodi. Pusti jim odleteti, da bomo lepote deležni tudi mi. Ice zapisal, da kar se v goro dereš, to odmev vrne.

Če veliko mislim le na eno stvar, potem je velika verjetnost, da bom napr. sredi noči, ko me zbudiš mislil ravno na to. Človeku preide v podzavest kako bo ukrepal, če skozi ponavlja isti scenarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levči, saj ne kakam, pač nimam plodnih dnevov, kot bi se ustrezno slikovito izrazil naš vrli politkomisar Kekec. Saj bodo spet prišli, no vsaj doslej je še vedno bilo tako, nič skrbet. I'll be back!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!