Skoči na vsebino

Tipa, ki ti je ukradel motor dobiš v roke! Kaj bi mu naredu?


smeško

Priporočene objave

... BUKOVA GORJAČICA IN KOLENČKOVA POGAČICA ... :twisted:

Ho, ho, ho, tole se mi zdi, da pa pod narodovo izročilo spada :lol:

Na dilco napisat, pa v etnološki muzej obesit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj bi mu naredil?... ja čisto preprosto ...

... BUKOVA GORJAČICA IN KOLENČKOVA POGAČICA ... :twisted:

*100

Potem bi dvajsetkrat premislil, če bi še kaj v življenju ukradel. Itak je pa pri nas tako, da če ga dobi kakšen zakon v roke, da bo takoj spuščen. Mogoče bo dobil kakšno pogojno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil bi mu eno fino makino zase!!!!!!!!

Aja,pa na kavico bi ga peljal.

.........bravo klimbra........vsa čast , imaš stil.....

preprosto.......pelješ barabo na kavico in pivičko,mu razložiš,da naj v miru spije,kajti to je njegovo zadnje pivo...........ko spije sredi bifeja hitro vstaneš in se zadereš :"kva????????a moja baba je kurba??????????"...........potem pa "ubiješ boga v njem".........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo odvisno od obsega & kondicije tipa. Hočem rečt, kazen bi bila verjetno obratno sorazmerna s tema dvema parametroma. Kot najbrž tudi pri večini od vas.... :wink:  :wink:  

PEPE

....pepe........obseg tipa je premosorazmeren z pokom, ko udari v tla in ne kondicijo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE tebi se predobro godi. Pomisli kako eni trpijo in so veseli za vsak dan, ki ga do konca preživijo. Preden zaspijo so srečni, ker jim je uspelo kolikor toliko povezati niti dneva. Ja tebi se res predobro godi. Vedno veš, da se bo dan končal brez pretresov in problemov. Pomisli nanje. Ti voziš Suzuki, oni pa morajo preživeti tudi s Hondo. Aj, aj jaj.

:D :D :D

BMW & pok ob tla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k smo usi tok pametni kva bi tipu nardil...Ka pa, če bi ti ženska pičila motor????ka bi blo pa poj???

No razpište se. :lol: :lol:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k smo usi tok pametni kva bi tipu nardil...Ka pa, če bi ti ženska pičila motor????ka bi blo pa poj???

No razpište se. :lol:  :lol:  

LP by gebre

kva je blo ze uno - bukova gorjacica in kolenckova pogacica. Jaz sem za enakopravnost!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno povedano ne vem. Ko so mi ju skušali ukrasti, kar jim samo zaradi njihove neprofesionalnosti in nerodnosti ni uspelo, sem bil pošteno razpizden, in sem mislil da če bi jih dobil v roke bi bilo res hudo. Kaj pa bi dejansko naredil, pa pošteno povem, ne vem. Navadil sem se pred večjimi zadevami prešteti do deset predno reagiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped - pomojem če bi ga dobu ravno med opravilom bi štel nekako tkole:

1, 3, 10.... :D :D :D

pol pa... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem kar ste do sedaj napisali si nimam kaj pomagat :( . Sam nisem pretepač, zadeva je preveč odmaknjena (časovno), da bi me lahko še zgrabil "afekt", ampak vsaj vaškega čarapana, ki je bil udeležen pri kraji pa ne bi rad pustil nekaznovanega, ker opažam, da mu spet "raste perje". Če ima kdo kakšno cenovno ugodno varianto (lahko kdo obdelavo opravi tudi zgolj iz zadvoljstva), naj mi javi privat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKOJ PRISPEVAM 5K SIT DA BO KAZEN KVALITETNEJŠA IN PRAVIČNEJŠA. UPAM DA BO TEMU ZGLEDU SLEDIL ŠE KDO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da vidm iz kaksnega testa ste!!  :twisted:  

Dejte si duška!   :twisted:  :twisted:

A si slučajno gledal Mad max-a, no nekej podobnega :evil: :snipersmile: :2gunfire: :evil: :x :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ja ce bi se to zgodlo pred kaksnim tednom oz nazaj bi mu pac rekla da mu ga lohko prodam po nizki ceni hehehehe ce mu je ze tko vsec.... sam pred parimi dnevi je pa moj su papa k bratrancu tko da sm zdej brez hehe ce bi se pa kdo zdej na moj bicikl spravu bi pa vidu hudica :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Hehe...

Ravno (prisilno) berem Stvarnopravni zakonik...

Sodno varstvo posesti

                            33. člen

(1) Sodišče daje varstvo glede na zadnje stanje posesti in

nastalo motenje. Pri tem se ne upoštevata pravica do posesti in

dobrovernost posestnika.

(2) Tudi posestnik, ki je pridobil posest s silo, na skrivaj ali

z zlorabo zaupanja, ima pravico do varstva, razen nasproti

tistemu, od katerega je na tak način prišel do posesti, če je ta

izvrševal dovoljeno samopomoč iz 31. člena tega zakona.

(3) Posestnik nima pravnega varstva, če motenje ali odvzem

posesti temelji na zakonu.

Pri tem bi kdo bral tisto o samopomoči tistega od katerega je na tak način prišel do posesti, vendar se za samopomoč zahteva da je (med drugim) takojšnja.

Primer:

Ukradejo ti motor. :kva1:

Samopomoč, torej odvzem svojega motorja, pride v poštev samo če jih zalotiš pri dejanju. (s tem da o nekem mlatenju, vlečenju z verigo, razkosavanju ipd... v zakonu ni govora ;) ).

Čez 1 teden vidiš nekoga na tvojem motorju. :angry: PO ZAKONU MU MOTORJA NE SMEŠ ODVZET!!!! Tatova posest TVOJEGA motorja je zakonsko varovana... :huh: Dejansko te ima pravico tožit... :hmm:

To je na kratko povzeto iz zakona. Kaj si vi mislite o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!