Skoči na vsebino

Tipa, ki ti je ukradel motor dobiš v roke! Kaj bi mu naredu?


smeško

Priporočene objave

kja bi naredil z njim/njo?

- najprej :nono:

- sledi :fight2:

- potem pa še malo :fight1:

- - na koncu pa O:-)

No, to ni nobena umetnost. Tako kot tudi šprint in tek čez ovire ne. Rabiš kondicijo in močne roke ali pa dobiš najmanj plav uč.

Umetnost je kako to nekaznovano izpeljat. Tu nam kaj povej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš kondicijo in močne roke ali pa dobiš najmanj plav uč.

udari prvi, udari mocno. pa ciljaj v falus. :)

bulerjiskovinskokapicopomagajopress ;)

ko dobis en dober ruker med noge ne mores cist nic vec. lastne izkusnje (zapriliovgolfapress). :huh:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kja bi naredil z njim/njo? 

- najprej :nono:

- sledi :fight2:

- potem pa še malo  :fight1:

- - na koncu pa  O:-)

No, to ni nobena umetnost. Tako kot tudi šprint in tek čez ovire ne. Rabiš kondicijo in močne roke ali pa dobiš najmanj plav uč.

Umetnost je kako to nekaznovano izpeljat. Tu nam kaj povej!

nekaznovano? najprej prepričaš priče, da -_- , potem se :ph34r: , se kot :alien1: splaziš do odtujnika, opraviš zgoraj narejeno, greš domov in :zzz: naprej.. ko pride modra garda, pa najprej hudičevo seme pokličeš (kakšnega dobrega paragrafarja ( :devil: )in igraš :hmm: O:-) :? :cry:

:naughty: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi se jih večina kar nepremišljeno zagnalo v lopovsko barabo..ne glede na posledice....ko zavre, zavre... :angry:

Ravno to je pa tisti problem. Potreben je ornk premislek kako se lotit zadeve, da na koncu vi ne izpadete kriminalc in baraba... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej v policijskemu zapisniku poveš, da si najprej lepo prosil lopova, da ti vrne motor, ta pa se je najprej začel razburjati nato pa se je fizično spravil nate, ti pa si ga s samoobrambi onesposobil.

Čeprav bi bilo najbrz se vedno bolje mu prit izza hrbta in ga po betici počt s kako čelado tako da te ne vidi. Če pa je že nevarnost da bi te videl pa se pomočiš v briljantino in oblečeš trenirko tako, da bo mislil da je bil en od njegovih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: Je že kdo videl kakšnega priseljenca iz kakšne druge države razen Yugoslavije, ki krade avtomobile in motorje?

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Namesto da odpikaš celotno stvar, prosim razloži kako si ti razlagaš zakon?

Ker me res zanima... Zato sem pa dala na forum.

Pa še pomagalo mi bo na izpitu  B) (nikolinisemrekladasempojedlavsoznanjesveta) <_< ...

LP,

Teya

(daneboostalosamopritvojemnabijanjupostov ;) )

torej.. to se mi pa res ne da..

mislim, veš kaj, če ti ni jasno na kak način se dokazuje lastnina in posestna pravica nad premičnino in nepremičnino, kar padi na izpitu, sej bo usak komunistični socialen delavec vedel več od tebe..

:lol1:

brezvezepress

ps - tist o nabijanju bi si lohka prihranila

pps - pa še zmeri je bolš (veliiko prednosti v postopku) če te lopov toži, kot če ti tožiš njega

Aja, mimogrede... :D

Na izpitu sem imela natanko to situacijo... In napisala sem tako kakor sem napisala tukaj.... in POMISLI!!!

Izpit sem pisala 9!!!! :P

p.s.: tisto o komunističnih socialnih delavcih bi si lahko prihranil... predvsem pa dobro prebral novi SPZ ;)

Lepe pozdrave

TEYA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, :OK: :yea2: :notworthy: :notworthy:

Če mi ukradejo motor, vprašam tebe, da mi boš tolmačila zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya,

Če mi ukradejo motor, vprašam tebe, da mi boš tolmačila zakon

haaaah zanimivo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm se jst mal piskrcek prstavt.. :)

Ze sam pomen besede "ukrasti motor" mi ne ugaja, ok priznam sj na cajte si sposodm kksno stvar za nedolocen cas, ampak le pazm da ne delam doloceni osebi skode, raje kaj malega ukradem kaksni ustanovi(beri srednja gostinska sola-pijaca)..

Sicer trenutno imam v garazi nic vec kot 70kubicni skuter, ampak na sreco ga se nihce ni poskusal ukrast, porisat s kljucem, ipd..

(mogoce zato ker je grde rumene barve :hmm: ).

Ampak tisti k to pac pocnejo, se sploh kdaj vprasajo, kako je ta oseba prisla do tega motorja, nekateri dolgo casa sparajo da si kupijo nekaj kar si ze dolgo casa zelijo, eden izmed njih sem jaz(res da so starsi malenkost primaknil, ampak vseeno). Kaj bi naredil ce bi ga zalotil pri kraji? :hmm:

Pojma nimam, so taki, kot sem razbral iz drugih postov, nedotakljivi?? Upam da niso, vem pa da bi najbolj pomagalo dolgotrajno mucenje, saj veste pocasi in zelooo bolece, ampak saj nismo v srednjem veku, ne? Pac take stvari mormo zgleda prepustit nasi bedni in nesposobni drzavi..

btw: Teden nazaj sem dobu sodnika za prekrske, ok sem se okrog bleda vozu tm kjer ne bi blo treba, ok berem pol pa pise vandalizem???? Peesdarija sm mislu da bom cist popizdu, ponavadi sem jst tisti k miri kolege nj ne pocenjo traparij in se jih sramujem ker vpijejo vsi nazgani. Ampak vse to je pisalo o meni, ja seveda to sem jst.. :BUA: Pise da sem bil pijan pa ni mi dal za pihat(sem polnoleten), preiskal me je pa tega ne pise v zapisniku.

In mi gremo v evropsko unijo??(al smo ze tm) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

najdu staro zaprašeno vendar zanimivo temo :D :blush:

js bi taga k bi mi fkradu mpedico, najprej fejs fejst toži in tudi stožu tolk da mu poberm vse kar ima, pol bi ga pa vrgu v kletko lačnim levom :evilgrin: matr preveč filme gledam :lol1: ma ka pa vem, najprej bi ga predau policiji, pol pa tožu :angry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bi mu iztaknil oči, z žlico izpraskal jetra, mu v rit spustil lačno podgano da mu pogloda črevesje, na koncu pa bi ga spekel na ražnju kot odojka in ga pojedel in nato ven izbruhal, in to kozlanijo namazal njegovi punci na kruh..... :D :D :D :D :D :D

-pa da ne bo kdo resno mislil....hihih

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

reesko ti pa maš bujna domišlija :lol1:

a zaj pa sem jaz naenkrat gej??? zakaj pa to? :D :D :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bi mu iztaknil oči, z žlico izpraskal jetra, mu v rit spustil lačno podgano da mu pogloda črevesje, na koncu pa bi ga spekel na ražnju kot odojka in ga pojedel in nato ven izbruhal, in to kozlanijo namazal njegovi punci na kruh..... :D :D :D :D :D :D

Tak se dela!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zaj pa sem jaz naenkrat gej??? zakaj pa to? :D :D :D

:oops: my bad...zmerej vaju zamešam :slap: sooori :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bi mu iztaknil oči, z žlico izpraskal jetra, mu v rit spustil lačno podgano da mu pogloda črevesje, na koncu pa bi ga spekel na ražnju kot odojka in ga pojedel in nato ven izbruhal, in to kozlanijo namazal njegovi punci na kruh..... :D :D :D :D :D :D

-pa da ne bo kdo resno mislil....hihih

:eek:

Tole

je pa gotovo najbolj bolan txt na Motomarsu.

Nejko,

definitivno, nekdo, ki kaj takega napiše

urgentno rabi pomoč - v tem primeru TI.

To mislim presneto resno in se niti ne zezam

niti nočem biti žaljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Tole

je pa gotovo najbolj bolan txt na Motomarsu.

Nejko,

definitivno, nekdo, ki kaj takega napiše

urgentno rabi pomoč - v tem primeru TI.

To mislim presneto resno in se niti ne zezam

niti nočem biti žaljiv.

pa daj no skuliraj se malo, pa ne teži, sej sn napiso da ne bo kdo resno mislil, malo humorja more bit, pa magari črnega :D :D

- pa itak je avtor te teme napisal naj si damo duška, pa sn ubogal njegov nasvet...hehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živga bi ga nabil na drevo, pol pa bi poseku drevo da bi padu na tisto stran kjer je drek pribit

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živga bi ga nabil na drevo, pol pa bi poseku drevo da bi padu na tisto stran kjer je drek pribit

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hehehe :OK: , še en ki bo po mnenju broja jedan potreboval "pomoč"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe :OK: , še en ki bo po mnenju broja jedan potreboval "pomoč"...

:nono:

onlyyoupress

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za realen odgovor je to treba prašat tistega izolana, ki je svoj ukraden motor kupil nazaj od tatov, ki so ga ukradli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!