Skoči na vsebino

Tipa, ki ti je ukradel motor dobiš v roke! Kaj bi mu naredu?


smeško

Priporočene objave

spoštovana gospoda

BAMBUS.

baje raste v idealnih pogojuh nekaj cm na dan

ve se kdo je zgoraj in kaj spodaj :ninja: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovana gospoda

BAMBUS.

baje raste v idealnih pogojuh nekaj cm na dan

ve se kdo je zgoraj in kaj spodaj :ninja: :zzz:

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

nimam blage veze kva si hotu s tem povedt :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tak: Noge mu nekak pritrdiš na tla,zgornji del telesa mu fiksiraš na deblo. Če bambus zraste nekaj cm na dan,pol,...! :eek:

No,tak bi jaz naredo,če bi imel bambus na razpolago!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živga bi ga nabil na drevo, pol pa bi poseku drevo da bi padu na tisto stran kjer je drek pribit

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Neeee, to je sadizem! Kaj pa, če ima višinsko vrtoglavico? :hmm:

Jaz bi ga pa bolj humano. :yes:

Pribil bi ga na tla in posekal drevo, da bi padlo tja, kjer je pribit! :devil: :kva1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi Yamaha je imel tak primer. Je svojo ukradeno čelado nazaj kupil... Banda.

To z bambusom je pa zakon. Kaj, če bi jih posadili enih par, tako za hec. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tak: Noge mu nekak pritrdiš na tla,zgornji del telesa mu fiksiraš na deblo...

Noup :grrr projekt je zastavljen drugače:

človeka horizontalno obesiš nad tlemi, spodaj pa veselo poganja bambus. Ki mu vestni mučitelj v svrho večje prodornosti priostri vršičke...

Verjamem, da se vam že pomalem svita, kam zajc taco moli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S topim predmetom bi mu moškost odrezal in mu jo presno serviral za popoldansko malico

:eek:

To mislim presneto resno in se niti ne zezam

niti nočem biti žaljiv.

:headbang: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :headbang: :wallbash: :nono: :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: Je že kdo videl kakšnega priseljenca iz kakšne druge države razen Yugoslavije, ki krade avtomobile in motorje?

Tega pod našim soncem ne boš videl. Dole su sami pošteni osobito žene! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kaj pa če bi ti ženska spizdila motor :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

privezal bi ga na mizo in fiksiral vrat da ne bi mogle premikati glave, potem pa bi 1m nad glavo obesil 20l kantico z luknjico in naj mu voda kaplja na čelo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi rajši postavil vprašanje : kaj ste naredili s takimi, ki so vam ukradli motor :hmm: ker to so verjetno samo želje, kar pišete, da bi naredili (če prav bi opravičeno) :devil: v praksi nevem, če je tako :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj edn proba...

...pa bo to zanje, kaj je v svojem bednem živlenji naredo... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole se pa pri nas dela, pri nas je bil ukraden motorin pred trgovino, jasno sledi takoj panika in klic na policijo, pridejo naredijo zapisnik in nekaj časa nič, :hmm: potihem se naše poizvedbe vijejo med člani klubov in simpatizerjev ali je kdo kaj videl, končno dobim namig, tipa si ogledam kako se z mojo lubico pripelje in odpelje, ni bil naš čovek ampak čistokrven dolejnček z Strojanovimi navadami :ninja: :devil: jasno policija ga takoj obišče in mu vzame motor in ga vrne meni, no zdaj pa najlepše šele pride, čez mesec ali več se taisti tipo najde na zbori v Umagu :D verjetno je iskal prevozno sredstvo kurba, mater mi je zavrela kri in sem ga izven prostora dobil v svoje roke :grim :fight1: sam seveda brez pomoči, treningi boksa so končno obrodili sad in njemu jok, obdelal sem ga do amena in naprej pa še bi ga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mu zlomu kšno rebro, deb kurba vedu, kako je, če se tešk diha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obdelal sem ga do amena in naprej pa še bi ga!

si vsaj uporabil kondom? Ker baje je nalezljivo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vsaj uporabil kondom? Ker baje je nalezljivo ...

Ma vejšda, je neki cvilu k prašč, jest pa nč sam dalje sm ga šponu, ha, joj kak je pasalu ! :OK: Durex je pa vedno z mano !

Zanimivo je da so kasneje pri vseh okradencih možje postave bli in spraševal kje smo bli takrat, :kva2: pa sm bil doma :grim :evilgrin:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi naredil z njim? Nimam pojma, res ne. Verjetno nič, ker bi se mi zmešalo od samega sadizma.

In močno dvomim, da bom kdaj dobil tistega, ki mi je davnega leta 1996 ukradel komaj teden dni staro Viagro 1100. Jebiga, sem pač takratnih 16k DEM praktično vrgel skozi okno.

Ali pa, če se tolažim, da sem ga rental za dobrih 2000 DEM na dan :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi naredil z njim? Nimam pojma, res ne. Verjetno nič, ker bi se mi zmešalo od samega sadizma.

In močno dvomim, da bom kdaj dobil tistega, ki mi je davnega leta 1996 ukradel komaj teden dni staro Viagro 1100. Jebiga, sem pač takratnih 16k DEM praktično vrgel skozi okno.

Ali pa, če se tolažim, da sem ga rental za dobrih 2000 DEM na dan :cry: .

Bemti, si pa drago viagro kupil! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup :grrr projekt je zastavljen drugače:

človeka horizontalno obesiš nad tlemi, spodaj pa veselo poganja bambus. Ki mu vestni mučitelj v svrho večje prodornosti priostri vršičke...

Verjamem, da se vam že pomalem svita, kam zajc taco moli.

ja,pepe tako nekak , ni pa važno al je v vertikali al v horizontali. :krneki: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipa, ki ti je ukradel motor dobiš v roke! Kaj bi mu naredu?- Le kaj, le kaj :glare: z bejzbolskim kijem bi mu odbila bučo :devil: :photo:

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi ga obglavila :evilgrin: ....pa bi vidu hudiča,ko ga nebi..... :devil: :devil: :D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!