Skoči na vsebino

husqvarna sm125 in aprilia rs 125


spmoto

Priporočene objave

zdravo!

Zanima me malo vec o obeh motorjih. za katerega bi se odlocil. vozil bi se po cesti. kaksno ima kateri porabo, boljsi pospeski....

hvala

Najbol d neki v smislu čoperja uzamš...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki a nisi neki sanju o KTM-u oz Husi? Najbolš da za vsako vprašanje odpreš novo temo in bo slap.gif

Nisi resen.

ja prav imas JAZ SE ZANIMAM ZA KTM OZ 35KW MOTORJE. to pa zanima sošolcaheadbang.gifheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zame odpri temo in postavi vprašanje kako smo danes. Bi ti bil zeloo hvaležen O:-)

Če še ne veš..pisanje z VELIKIMI črkami pomeni kričanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda pa si ti blesav al kaj... ne mors primerjat sm pa ss sploh. To je isto k da bi karavana z kupejem XD. Pa usakmu uporabniku zre drugace motor. Tako da podatki varirajo. Nj se tvoj PRIJATELJ najprej sploh odloč al bo furu supermoto ali super sport!!!!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko eden začne o sošolcih, prijateljih itd. govoriti pomeni da ni resen in da bo samo smetil forum z bednimi temami, ker mu očka noče kupiti motorja. Pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko eden začne o sošolcih, prijateljih itd. govoriti pomeni da ni resen in da bo samo smetil forum z bednimi temami, ker mu očka noče kupiti motorja. Pa lep pozdrav

Se podpišm pod tole... Nj sošolc al kdorkol sam praša al mu boš ti rihtu motorje :S:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lei furam husqvarno in sm z njo ZELO zadovoljen:pospeške ima husqvarna neverjetne napram aprili (sm furou vec aprilij) končno ima pa seveda aprilia tolko bolšo za kakih 30/40km/h,tko da...nevem kaj ti je ljubše da motor leti in gre po zadnji al da gres po ravnini 170km/h? Ei jernej ce si iz ajdovščine pa mas 125 bi se lahko kdai dobili a?pa povabmo se pipana,pa lulika zraven?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje zakon motorja. Enaka poraba, enake vozne lastnosti, enaka koncna hitrost, enaki pospeski, enake komponente,enako....haha :D

dei no še zares te bo vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lei furam husqvarno in sm z njo ZELO zadovoljen:pospeške ima husqvarna neverjetne napram aprili (sm furou vec aprilij) končno ima pa seveda aprilia tolko bolšo za kakih 30/40km/h,tko da...nevem kaj ti je ljubše da motor leti in gre po zadnji al da gres po ravnini 170km/h? Ei jernej ce si iz ajdovščine pa mas 125 bi se lahko kdai dobili a?pa povabmo se pipana,pa lulika zraven?

Ne laži. Razlika v pospeskih ni tako VELIKA spet. In lepo nastavljena Husqvarna gre dobrih 145km/h 40km/h vec je torej 185. Toliko pa negre nobena Aprilija. Se 170 nekatere NIKOLI nebojo vidle.

Za po zadnjem pa Husqvarna tut ni neki special. Ce bi imel na izbiro bi uzel rajsi napiljeno Husqvarno kot samo odprto Aprilijo. ( zal mi je bilo, ker sem prodal Husqvarno, potem mi je bilo zal, da sem prodal Aprilijo. Zdej mi je zal, da sem kupil Aprilijo xD )

Zdej pa se znajdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dei no še zares te bo vzel :D

Pa tudi če, je kaksna razlika? hehe :D Vazno, da mas ti Husqvarno. Menjas za Aprilijo ? Seveda ce si ze generalno naredu. hehe :D Za po zimi sm ugotovu, da cestak nebo dober. Ocitno bom spet cist blatn celo zimo xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lei furam husqvarno in sm z njo ZELO zadovoljen:pospeške ima husqvarna neverjetne napram aprili (sm furou vec aprilij) končno ima pa seveda aprilia tolko bolšo za kakih 30/40km/h,tko da...nevem kaj ti je ljubše da motor leti in gre po zadnji al da gres po ravnini 170km/h? Ei jernej ce si iz ajdovščine pa mas 125 bi se lahko kdai dobili a?pa povabmo se pipana,pa lulika zraven?

Jernej lahko gre z nami trenutno samo s 6ko. Ko pa kupi Cagivo Mito, bo šel z nami, do prvega makadama. :whistle:

Pole pa.... Čao Jerčy:wub::winkiss:

Da pa nebom :topic:.

Tvoj prijatelj naj se res najprej odloči kako bi rad vozil in kakšen stil vožnje mu je ušeč.

Primerjava RS ke in Husqvarne je enako kot bi izbiral med smuk ali slalom smučmi. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej lahko gre z nami trenutno samo s 6ko. Ko pa kupi Cagivo Mito, bo šel z nami, do prvega makadama. :whistle:

Pole pa.... Čao Jerčy:wub::winkiss:

Da pa nebom :topic:.

Tvoj prijatelj naj se res najprej odloči kako bi rad vozil in kakšen stil vožnje mu je ušeč.

Primerjava RS ke in Husqvarne je enako kot bi izbiral med smuk ali slalom smučmi. :glare:

Ali pa letalom in helikopterjem xD Kupi mojo Aprilijo pa dobis zraven maketo Husqvarne ;) Pa se kombinezon od Husqvarne hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več boš mislu težje se boš odloču.

če bi rad oral si kup husqvarno če pa bi rad leteu pa aprilio.

jaz sem kupu husqvarno, nč ne obžalujem (ok čist mal), v mestu ni bolšega. z husqvarno si bol agilen kot pa z aprilio..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne laži. Razlika v pospeskih ni tako VELIKA spet. In lepo nastavljena Husqvarna gre dobrih 145km/h 40km/h vec je torej 185. Toliko pa negre nobena Aprilija. Se 170 nekatere NIKOLI nebojo vidle.

Za po zadnjem pa Husqvarna tut ni neki special. Ce bi imel na izbiro bi uzel rajsi napiljeno Husqvarno kot samo odprto Aprilijo. ( zal mi je bilo, ker sem prodal Husqvarno, potem mi je bilo zal, da sem prodal Aprilijo. Zdej mi je zal, da sem kupil Aprilijo xD )

Zdej pa se znajdi :D

verjemi gre po zadnjem brez problema:)pa tud aprilie so k grejo 170 sicer drugi auspuh pa vseeno:D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi če, je kaksna razlika? hehe :D Vazno, da mas ti Husqvarno. Menjas za Aprilijo ? Seveda ce si ze generalno naredu. hehe :D Za po zimi sm ugotovu, da cestak nebo dober. Ocitno bom spet cist blatn celo zimo xD

Eh cez 1 leto prej ne (izpit za avto:D) al pa močnejši moped:D drgac pa jo ne prodam kr sm se lih fajn navadu nanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa to pomeni blink.gif

hahahaha ti si res mudel... kapo dol :worship: dej u google oranje al pa v slovar pa poglej :D

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!