Skoči na vsebino

husqvarna sm125 in aprilia rs 125


spmoto

Priporočene objave

hahahaha ti si res mudel... kapo dol worship.gif dej u google oranje al pa v slovar pa poglej biggrin.gif

Lp, Miha

Kaj??? Bos sel s husqvarno na njivo in oral ????????headbang.gifheadbang.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj??? Bos sel s husqvarno na njivo in oral ????????headbang.gifheadbang.gif

Bilo je mišleno v prenesenem pomenu... Lahko ti enkt s svojo sx aprilio nakažm kako to zgleda na asfaltu :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je mišleno v prenesenem pomenu... Lahko ti enkt s svojo sx aprilio nakažm kako to zgleda na asfaltu biggrin.gif

ok me zanima. obstaja kak videoworship.gif .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu se napiše brez j-ja kar sem ravnokar opazil ampak ok :)...že tečem popravit. No spmoto? Si se odločil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli ga kurac. Važn da vsak dan odpre novo temo :)

Fantje gremo se rajš vozit kot pa na motosvetu viset ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj? Nah...ravno sem se zleknil na kavč s prenosnikom na kolenih...edino z kakšnim 1000ccm motorjem me spraviš dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh niste za akcijo tongue.gif Drugač sam od 125 odrežeš 25 in maš 1000ccm-->R125-->R1 trance_44_wink5.gif

fajn bi pa blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj? Nah...ravno sem se zleknil na kavč s prenosnikom na kolenih...edino z kakšnim 1000ccm motorjem me spraviš dol :)

Za potegnit dol s kavča tebe Jerko, ma še 1000ccm premalo moči. :yea1:

In nje uzej prevč rejsnu. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za potegnit dol s kavča tebe Jerko, ma še 1000ccm premalo moči. :yea1:

In nje uzej prevč rejsnu. :kva2:

Če bi tjebe uzjl rejsnu bi bli 10000x skrejgni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz bo kupil kar RS-ko. Je reku da mu je bolši zvok trance_43_wavetowel2.gif .

Med zelo zelo različnima motorjema se po zvoku odloč za enga :D Pomoje je zvok pa 2t tehnika ena redkih skupnih stvari obeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno se ne moreš odločiti za motor glede na glas. Naj sproba oba motorja pa naj vidi kateri mu bolj paše, katera lega mu je boljša, vozne lastnosti itd... ne pa po zvoku :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno se ne moreš odločiti za motor glede na glas. Naj sproba oba motorja pa naj vidi kateri mu bolj paše, katera lega mu je boljša, vozne lastnosti itd... ne pa po zvoku headbang.gif

dans je reku u šoli da mu je bolš RS-ka ker bo gonu (hitr pelu). Pa sm se smeju, ker bo to njegov prvi motor. trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprašuješ keri ma več konjev, kateri bol leti po cesti pol pa rečeš da bo kupu zato kr ma aprilia (seveda serijsko) lepši zvok.

toplo priporočam nakup 4t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!