Skoči na vsebino

(Nad)standarden "kouter"


Priporočene objave

Torej, ko se dnevi hladijo, me spet matra večen zimski problem v postelji.

Imam malo več kot meter in čevap in ko se pokrijem do brade, mi pogledajo noge ven, ko si pokrijem noge mi gleda ven vrat...in potem zeeebeee :ninja:

Vsi standardni koutri so takole po občutku krepko pod dva metra (jaz pa tudi, pa glih tako ven štrlijo okončine :naughty:), a obstaja "malo daljši" komplet? Kje bi jih imeli? Na policah je vse "standardno" kolikor imam v spominu; izbiraš bolj kot ne samo širino(ne vem, 160, 180, 200) krat 200cm...

In še drugi del...katere koutre priporočate da so toooopli za pozimi (in da dihajo)? Nazadnje sem se zajebal ko sem kupil neko "moderno" zadevo z dlako nevemkatere živali ki naj bi bil topel in lahek...lahek in mehek je res, ampak moj stari debeli "klasični" je bil toplejši :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ko se dnevi hladijo, me spet matra večen zimski problem v postelji.

Imam malo več kot meter in čevap in ko se pokrijem do brade, mi pogledajo noge ven, ko si pokrijem noge mi gleda ven vrat...in potem zeeebeee ninja.gif

Vsi standardni koutri so takole po občutku krepko pod dva metra (jaz pa tudi, pa glih tako ven štrlijo okončine trance_25_naughty.gif), a obstaja "malo daljši" komplet? Kje bi jih imeli? Na policah je vse "standardno" kolikor imam v spominu; izbiraš bolj kot ne samo širino(ne vem, 160, 180, 200) krat 200cm...

In še drugi del...katere koutre priporočate da so toooopli za pozimi (in da dihajo)? Nazadnje sem se zajebal ko sem kupil neko "moderno" zadevo z dlako nevemkatere živali ki naj bi bil topel in lahek...lahek in mehek je res, ampak moj stari debeli "klasični" je bil toplejši ph34r.gif

Kupi takega za dvojno posteljo cca 200 x 240, pa ga po dolgem obrni whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem še samo svilene kovtre od vitapur (http://www.advita.si/). ni reklama ampak ko enkrat ne švicaš pod oddejo je vredno denarja pa čeprav hitro prideš preko 100 € za oddejo :whistle: . verjetno imajo tudi kake nadstandardne zadeve ali pa se da naročit ker imajo svojo proizvodnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole pa je jeba, ni ga čez domač kouter, težak in topel :rolleyes:

Je naša enkrat kupila neke nove, super duper odlične, lahki kot pero, pa sem svojega zabrisal v kot in si starega privlekel nazaj in zdaj imam spet mir :rolleyes:

Pod starim tudi ne švicam, razen če ne ...

Sočustvujem s tabo, za dolžino pa res probaj kot je kolega pred mano predlagal.

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj Bavaeia voltex company merimo volna so veliki pa topli pa sploh ne švicaš preverjeno pa niso pretežki imam poleti in pozimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam 180krat 200. Na poletni strani bombaž,na zimski "muca" in sem z njim zelo zadovoljen.

Če pa imaš probleme z dolžino pa obstajajo tudi taka enaka pregrinjala 200krat240.Sam men ne sede.Ker je predolga in potem na koncu visi z postelje in mi je pretežka na nogah oz. je kar cela pretežka.Se pa po besedah prijatelja,ki je imel podobne probleme in si je zato dal narediti posteljo 180krat 220 odlično obnese.Pa tud njegova žena pravi,da je ok in,da ni težek.Ima pa njegova postelja spodnjo stranico moja pa ne in očitno,da se men zato zdi težek,ker visi z nje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustim si kosmate noge, hrbet in prsa, oblečem douhe gate.. in to je to :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svilanit

merino volna

200 x 200

Ravno pravšnji za celo vas pigmejčkov. Ali pa za enega normalno raščenega, če se pokrije po diagonali :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!