Skoči na vsebino

Skuterji in relacijske vožnje


peter87v

Priporočene objave

Pozdrav,

Kdaj pa kdaj se spravim na kako relacijo s skuterjem (gilera runner 50, že ene 6 let star). Zadeva ima zamenjan ror in je brez blokade z novimi valjčki, tako da gre zadeva po ravnini po števcu 100 (cca 85-90 realno).

Sem pa bil pri serviserju in je reku, da "tiščanje do konca" na dolge razdalje motorju škodi, ker oljna pumpa ne dohaja dodajanja olja za mešanico in lahko motor ribne, zato predlaga malo olja vliti kar v tank za bencin za močnejšo mešanico.

Pa me zanima, če je kdo že počel in kake so kaj izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

Kdaj pa kdaj se spravim na kako relacijo s skuterjem (gilera runner 50, že ene 6 let star). Zadeva ima zamenjan ror in je brez blokade z novimi valjčki, tako da gre zadeva po ravnini po števcu 100 (cca 85-90 realno).

Sem pa bil pri serviserju in je reku, da "tiščanje do konca" na dolge razdalje motorju škodi, ker oljna pumpa ne dohaja dodajanja olja za mešanico in lahko motor ribne, zato predlaga malo olja vliti kar v tank za bencin za močnejšo mešanico.

Pa me zanima, če je kdo že počel in kake so kaj izkušnje?

ja to pa ti prav povedalworship.gif ...meni rs gre že 16700km,z prvim batom,vedno vožen na polnowhistle.gif ,in že 8000km vlivam v tank malo olja...ko je mrzel malo kadi,ko se ogreje pa nič...vlivanje olja v tank pa priporočam vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!