Skoči na vsebino

volvo v40


mikroman

Priporočene objave

zdravo,

a ima kdo izkušnje z volvom v40. vidim, da so precej dostopne mašine (2500, 3000 ejev...), samo malo me skrbi

kolk kaj kurjo pa do kolk kaj zdržijo te mašince (vsi, ki so v ponudbi povečini nosijo s sabo kakih 200.000 prevoženih km +/-)...

a mate kak drug predlog za ta keš? bi pa ta avto vozil seveda ene 4-5 let (se pravi mora zdržat kakih 120.000km preden crkne :)

kakršenkoli namig dobrodošel!

hvalala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo,

a ima kdo izkušnje z volvom v40. vidim, da so precej dostopne mašine (2500, 3000 ejev...), samo malo me skrbi

kolk kaj kurjo pa do kolk kaj zdržijo te mašince (vsi, ki so v ponudbi povečini nosijo s sabo kakih 200.000 prevoženih km +/-)...

a mate kak drug predlog za ta keš? bi pa ta avto vozil seveda ene 4-5 let (se pravi mora zdržat kakih 120.000km preden crkne :)

kakršenkoli namig dobrodošel!

hvalala.

Zaradi mašine ni panike, kolega ga je kupil s 250kkm in letno dela ene 40kkm pa po dveh letih še brez problemov.... pazi sam da ni kej števc zavrten..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

a ima kdo izkušnje z volvom v40. vidim, da so precej dostopne mašine (2500, 3000 ejev...), samo malo me skrbi

kolk kaj kurjo pa do kolk kaj zdržijo te mašince (vsi, ki so v ponudbi povečini nosijo s sabo kakih 200.000 prevoženih km +/-)...

a mate kak drug predlog za ta keš? bi pa ta avto vozil seveda ene 4-5 let (se pravi mora zdržat kakih 120.000km preden crkne :)

kakršenkoli namig dobrodošel!

hvalala.

Men dela suprca-zaenkrat. Kupil sem ga pred pol leta.

Imam ga uvoženega iz Italije, letnik 2002, Sport oprema, 1.9 TDI (116 KM), imel je 125.000 prevoženih km... Sicer tele tvoje cene so kar nizke, ali gledaš letnike pod 2000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men dela suprca-zaenkrat. Kupil sem ga pred pol leta.

Imam ga uvoženega iz Italije, letnik 2002, Sport oprema, 1.9 TDI (116 KM), imel je 125.000 prevoženih km... Sicer tele tvoje cene so kar nizke, ali gledaš letnike pod 2000?

ja, zgleda ja... morem preverit ne vem. kolk pa kaj kuri, a je zelo požrešna mašinca?

ja, pa hvala za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zgleda ja... morem preverit ne vem. kolk pa kaj kuri, a je zelo požrešna mašinca?

ja, pa hvala za info!

Mah, men po mestu kuri 6 litrov. Na relacijah še manj, jasno... :)

Mislm, da ne boš falil, če ga vzameš. Je pa dejstvo, da če se že odločaš, raje vzemi od letnika 2001 naprej, so vgrajene boljše in trpežnejše mašine. Dizelaši so trije, vsi so 1.9 kubov, so pa razlike v moči. Verzija, ki jo imam jaz, je najmočnejša, obstaja pa še okoli 90 konjska in ena malo pod 100 KM, če se prav spomnim.

Evo, da potrkam, še vedno dela BP... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!