Skoči na vsebino

Zračno ali vodno hlajenje?


Vene

Priporočene objave

res je, da lepota ni vse, ampak čez Piaggiota NRG se nihče ne pritožuje.

Tako je. Pa tud rabljeni niso slabi, od 2000-09 letniki so dobri:) tud tisti prej, sam dvomim da boš kej kupoval kar je nad 10 let. Povej nam ka se ti dopade pa ti bomo povedal kakšne so karakteristike tega motorja. Piaggio in gilera motorji imajo vsi zelo dobre mašine (so od istega proizvajalca mašine) ter minarelli. To so pa aerox, neos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, za motor bom odštel max 1200€. Na avto.net sem našel že nekaj Piaggiotov letnik 2004, ki bi jih dobil za ta denar. Vendar moj oče je 100% prepričan, da je bolje, če kupim kakšnega Syma (novega) in da bom imel z njim manj težav kot z kakšnim rabljenim Piaggiotom.Čeprav mi je tudi Sym zelo všeč so mi seveda lepši Piaggioti. Motor bi rabil za po mestu (Škofja Loka) in do bližnjih destinacij,(Kranj 10km v eno stran) Ljubljana (20km v eno stran). Všeč pa sta mi tudi aerox in peugeot speedfight 2. hvala za nasvete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, za motor bom odštel max 1200€. Na avto.net sem našel že nekaj Piaggiotov letnik 2004, ki bi jih dobil za ta denar. Vendar moj oče je 100% prepričan, da je bolje, če kupim kakšnega Syma (novega) in da bom imel z njim manj težav kot z kakšnim rabljenim Piaggiotom.Čeprav mi je tudi Sym zelo všeč so mi seveda lepši Piaggioti. Motor bi rabil za po mestu (Škofja Loka) in do bližnjih destinacij,(Kranj 10km v eno stran) Ljubljana (20km v eno stran). Všeč pa sta mi tudi aerox in peugeot speedfight 2. hvala za nasvete :)

aja pa še to, rad bi kupil motor l 2006 ali manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, za motor bom odštel max 1200€. Na avto.net sem našel že nekaj Piaggiotov letnik 2004, ki bi jih dobil za ta denar. Vendar moj oče je 100% prepričan, da je bolje, če kupim kakšnega Syma (novega) in da bom imel z njim manj težav kot z kakšnim rabljenim Piaggiotom.Čeprav mi je tudi Sym zelo všeč so mi seveda lepši Piaggioti. Motor bi rabil za po mestu (Škofja Loka) in do bližnjih destinacij,(Kranj 10km v eno stran) Ljubljana (20km v eno stran). Všeč pa sta mi tudi aerox in peugeot speedfight 2. hvala za nasvete :)

to je enako kot bi rabil zanesljiv ter varčen avto, pa bi izbiral med golfom II dizlom ter novim megane-om dCi, če bi poslušal zdravo pamet bi vzel golfa, tako da nikar ne kupuj sym-a, ker tudi 5 let star piaggio je boljši kot tisto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je enako kot bi rabil zanesljiv ter varčen avto, pa bi izbiral med golfom II dizlom ter novim megane-om dCi, če bi poslušal zdravo pamet bi vzel golfa, tako da nikar ne kupuj sym-a, ker tudi 5 let star piaggio je boljši kot tisto

Tako je:)Za 1200€ pa dobiš zelo dobro ohranjenga piaggiota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio nrg pa gilera runner imate enaki mašini (isti proizvajalec), potem pa aerox. Sf tudi ni slab vendar nima tako močne mašine kot piaggio/gilera in aerox. Zej pa če boš še kakega sopotnika imel zraven ti predlagam gilero runner al pa piaggio nrg ker imate večji sedež in lahko daš tudi sopotnika brez problema gor, kar je pa na aeroxi problem ker ima mali sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to seveda, da se bo kdo peljal z mano :)...Ali, če npr. jaz peljem kolega in je on brez čelade jaz pa jo imam. Pa naju ustavi cap...Ali morava plačati zaradi tega, ker ni imel on čelade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to seveda, da se bo kdo peljal z mano smile.gif...Ali, če npr. jaz peljem kolega in je on brez čelade jaz pa jo imam. Pa naju ustavi cap...Ali morava plačati zaradi tega, ker ni imel on čelade?

seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še vprašaj, če moraš pred stop zankom zavreti na tak način, da se ustavijo vsa kolesa na vozilu?...

(pa ne rečt, da tako butastega vprašanje ne more nihče postavit, ker sem ga sam slišal na tečaju CPP pred leti, vprašanje je zastavila ženska)

Vene, malo pamet in knjigo za CPP v roke vzet, če ne bo tole bolj žalostno na izpitu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm...kaj pa mislite o Aprilli RS 50...? Ali je dobr motor....?

Motorček je super. Lepo se ga vozi, vendar pa to ni skuter in ima menjalnik ter posledično tudi brzine. Je pa kar mašinca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha se pravi če maš izpit za skuterja ga ne smeš voziti zaradi ročnega menjalnika?

točno tak.. če maš za skutera lahko voziš vse mopede z avtomatskim menjalnkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak.. če maš za skutera lahko voziš vse mopede z avtomatskim menjalnkom

Čeprav sem primerjal moj izpit, ki je za vse vrste 50cc ter sosedovega, ki ima samo za skuter in izpit je identičen. Niti ene razlike, ki bi kazala, da je delal samo za skuter :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm...Kakšni pa so skuterji znamke peda? en kolega ga ima (peda H2O), z njim je naredil zaenkrat 400km in ni imel nobenih problemov z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm...Kakšni pa so skuterji znamke peda? en kolega ga ima (peda H2O), z njim je naredil zaenkrat 400km in ni imel nobenih problemov z njim.

uau :D Kr 400km pa brez težav, gremo kupt :D ... Drgač pa ne poznam skutrja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm...Kakšni pa so skuterji znamke peda? en kolega ga ima (peda H2O), z njim je naredil zaenkrat 400km in ni imel nobenih problemov z njim.

pol ga še niti ulaufu ni dobr :D drugač pa odvisn za kaj ga misliš met...za po kruh it v nedelo zjutri je čis dober :) pa ko enkrat tak skuter kupiš ga maš za skos.. prodat tako stvar je skor nemogoče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Pede ne... res... jo je imel prijatelj in mu ni speljala niti malo večji klanec. Je pa res, da je bila 4t. Res priporočam ti aeroxa, runnerco ali kakšnega nrg-ja. Z drugim lastnikom ni nič narobe razen, da mora imeti vse potrebne papirje. In še 1x... priporočam ti 2t skuter... 2T !!! :D Vsi pravijo, da so stroški, so stroški kurac. 50cc 2t in še da je skuter nimaš najmanjše skrbi. Razen če nisi prelen točiti olje in bencin. Tale NRG-jček ki ga gledaš je zelo lep. Priporočam, da ga kupiš in odstraniš kufer, ker če je kaj grdega je skuter s kuferjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja nekaj takega kot je tale...Kupoval bom okoli maja in ko bo eno let mimo mu bo cena padla pa še rekel mu bom če ga lahko kupim brez kufra tako da cena še dodatno pade :) Se pravi je 2taktni veliko boljši kot 4taktni? Npr. pri nas imamo čoln z motorjem suzuki 85, 2 taktni...in z njim ni res nobenih problemov, le poraba bencina je večja kot od 4 taktnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!