Skoči na vsebino

Tzr 125 mašina na yamahi tzr 50?


mtrocky

Priporočene objave

...pa saj obratno je tudi izvedljivo biggrin.giftrance_40_thumbup.gifbiggrin.gif

no če je to možno ... a je treba kej plastike rezat al pa podobne stvari? ker bi se mi splačalo kupit tzr 50 zdej... pa pol ko nardim ispit za 125 kupim eno tzr 125 in uzamem mašino dol pa jo dam na 50ko... in pride cenovno dosti ceneje kot pa nakup še enega motorja tongue.gif

Popravljeno . Popravil mtrocky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je to možno ... a je treba kej plastike rezat al pa podobne stvari? ker bi se mi splačalo kupit tzr 50 zdej... pa pol ko nardim ispit za 125 kupim eno tzr 125 in uzamem mašino dol pa jo dam na 50ko... in pride cenovno dosti ceneje kot pa nakup še enega motorja tongue.gif

haha.. a ti to resno.. lool :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa:D

zdele sm slišu da morš sam en mal ojačat pač k drugač se zvija use:D

ojačat tak moraš ja če že pri 100 niso glih mirne plastike, ketno bi ti na hitro vtrgalo če bi org. pusta itd....

tu maš pa sliko od ene tzr-ke ki ma verjetno od rs 125 mašino gor

post-20480-125555303155_thumb.jpg

post-20480-125555305698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se čudit če se boš lepo peljal in kar naenkrat ti bo šel motor na dva kosa. Če boš dajal moraš obvezno ojačat gršt, ker če ne... CRACK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se čudit če se boš lepo peljal in kar naenkrat ti bo šel motor na dva kosa. Če boš dajal moraš obvezno ojačat gršt, ker če ne... CRACK smile.gif

gršt? to je gištel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gršt? to je gištel?

Grušt = geštel = okvir (slovensko)

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hvAla (=

čebi že tako rad dal na 50cc moped 125cc mašino,kupi raje rs50-ta nov model,ker je res narejen z usd. vilice pa res zlo dober štel,pa daj gor rotax 125...moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zdravo, mene pa zanima če je to sploh možno da bi nekako spravu 125 mašino na tzr 50.

l.p Rok

PS : novi na forumu

seveda je mozno, samo tukaj se je treba vprasati o smotrnosti take predelave. seveda bo potreba tudi ojacitev okvirja motorja...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!