Skoči na vsebino

the third SHADOWS PARTY


Sanda7

Priporočene objave

Do Logatca boš že znal,...

- če greš po avtocesti pozem uporabi izvoz za Logatec, potem greš ravno čez prvo krožišče na drugem krožišču (v mestu) pa zavij levo (na tabli piše Idrija) in potem po glavni cesti, ki te pripelje do Kalc krej greš še vedno po glavni cesti - torej zaviješ desno. Do Hotej je še ene 6 km :yes:

- če prideš po stari cesti iz smeri Vrhnike se pelji do Logatca na prvem krožišču boš šel naravnost (na tabli piše Idrija) in potem po glavni cesti, ki te pripelje do Kalckrej greš še vedno po glavni cesti - torej zaviješ desno. Do Hotej ješe ene 6 km

- če prideš po stari cesti iz smeri Postojna se vozi do Kalc tam zavij levo (na tabli piše Idrija) in potem po glavni cesti, ki te pripelje do Kalckrej greš še vedno po glavni cesti - torej zaviješ desno. Do Hotej ješe ene 6 km

- če prideš po cesti iz smeri Idrija vozi po glavni cestik, ki te pripelje do Hotedršice

- če prideš po cesti iz smeriAjdovščina preko Črnega Vrha, v Godoviču zavij desno in potem po glavni cesti do Hotej

no obstajajo pa tudi druge manj prometne poti .)

Slikca oz. zemljevid je pa v priponki....

No se vidmo :beer2:

hehe, mal te heca... drgč je redn gost, sam mal težje se spomne nasled dan kaj je dogajal :whistle:

anede tonto :naughty: zame pa rdečga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm mislila da sva že zmenjena :rolleyes:

ajaaaaaaaaaaaaa :whistle:

sem zdele šele opazu, da je PETEEEEEEEEK žurka :kva2: ... upam, da mi bo res znesl pridt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, mal te heca... drgč je redn gost, sam mal težje se spomne nasled dan kaj je dogajal :whistle:

anede tonto :naughty: zame pa rdečga :P

Ja hec more bit :lol1:, če pa drug dan mal spomin peša pa nč zato. Všasih je tako celo bolje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

anede tonto :naughty: zame pa rdečga :P

KOLK daš :naughty: :naughty:

Pa hitr se odloć, k bo treba v nabavo :slap::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hec more bit :lol1:, če pa drug dan mal spomin peša pa nč zato. Všasih je tako celo bolje :cry:

HA HA HA kar sekirite se. Men se pa ni treba!!

Kajti: ČE NE VEŠ-NE BOLI :kva2::kva2::kva2:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res vesela novica :worship::worship: .

pa spomn me da ti eno majco dam,čeprav ti jo nism oblubla,si to želim,tko da k bom mela full stvari u glav znam pozabt ima da me spomneš :winkiss:

drugače pa PARTY je v petek..da se ne bo kdo zmotu pa v soboto prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zdele šele opazu, da je PETEEEEEEEEK žurka :kva2: ... upam, da mi bo res znesl pridt :worship:

jajaja... ti boš pršo najbrž že zatu k je petek... kot vsi vemo maš pa tega u nebesih napisanga :naughty:

Ja hec more bit :lol1:, če pa drug dan mal spomin peša pa nč zato. Všasih je tako celo bolje :cry:

ma sagurnu :) sam d je luštnu takrat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLK daš :naughty: :naughty:

Pa hitr se odloć, k bo treba v nabavo :slap::slap:

uuuu, a mamo shadowke ugodnosti? hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj pa je v PETEK če se da izvedet, :?:? bo mal jeba delam popoldan, :headbang: pa ob 23ih hodit čist trezn je mal :topic:

HE HE pa še klobučkov ne bo :devil::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj pa je v PETEK če se da izvedet, :?:? bo mal jeba delam popoldan, :headbang: pa ob 23ih hodit čist trezn je mal :topic:

HE HE pa še klobučkov ne bo :devil::devil:

ker so nam datum 28-ga zasedl, tko d smo velikodušno prestavle hehe...

drgč se pa ne sekeri, tkat se žur šele začne... bomo pa že zrihtal pa pršparal zate kej tazga d ob 23.300 niti prbližn nauš trezn...

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj pa je v PETEK če se da izvedet, :?:? bo mal jeba delam popoldan, :headbang: pa ob 23ih hodit čist trezn je mal :topic:

HE HE pa še klobučkov ne bo :devil::devil:

če pa počakaš še eno uro, bo pa že sobota....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!