Skoči na vsebino

YAMAHA DT50R


peckop

Priporočene objave

Sedaj počasi bom naredil 1000 km in bom moral peljati yamaho na prvi servis.Jaz bi vzel ven blokade vendar mi doma ne postijo da bi šel več kot 50=km/h.Kaj bi mi vi priporočali da bi šel bolj v hrib in da bi bolj vleko nasploh.Žal se sploh ne spoznam na motorje vendar bo počasi se treba malo uvajat.Zato bi vas prosil da če se vam katero vprašanje zdi neumno de mi nje boste zamerli.In še L.D naprej.:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj počasi bom naredil 1000 km in bom moral peljati yamaho na prvi servis.Jaz bi vzel ven blokade vendar mi doma ne postijo da bi šel več kot 50=km/h.Kaj bi mi vi priporočali da bi šel bolj v hrib in da bi bolj vleko nasploh.Žal se sploh ne spoznam na motorje vendar bo počasi se treba malo uvajat.Zato bi vas prosil da če se vam katero vprašanje zdi neumno de mi nje boste zamerli.In še L.D naprej.biggrin.gif:D

hmmmm...jas bi ti priporočal da sam vzemeš doma ven blokade pa stari niti vedli nebiwhistle.gif ...kako pa jih ovzameš pa smo ogromno napisali na temi APRILIA RS 50whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa nebi probal ker moj ata bi vedel ker se on tudi kdaj pelje z njim pa sej kot pravim se ne spiznam veliko na motorje in bi ziher kaj pokvaro.sploh pa nebom sam nekaj šravfav ker še tak mam garancijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa nebi probal ker moj ata bi vedel ker se on tudi kdaj pelje z njim pa sej kot pravim se ne spiznam veliko na motorje in bi ziher kaj pokvaro.sploh pa nebom sam nekaj šravfav ker še tak mam garancijo

ja ta garancija je kurac če zariba ne dobiš garancije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa nebi probal ker moj ata bi vedel ker se on tudi kdaj pelje z njim pa sej kot pravim se ne spiznam veliko na motorje in bi ziher kaj pokvaro.sploh pa nebom sam nekaj šravfav ker še tak mam garancijo

poznaš pa sigurno nekega majstra ki se spozna na te mopede...naj ti ga odblokira pa namesti omejevalca obratov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bi pa me to prišlo ???

če bi odblokiral moped?...kakih 20e...najbolje je da še kupiš 12 predenji zobnik pa diza...potem pa še samo izbiješ prepreko na aspuhuwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa bi šel kaj pol???

če bi pustil org. prenose okrok 75 če bi dal zadaj 47 ki te pride 30e. pa 90... bi bla opazna razlika ko bi mel odprtega... kake prenose majo dt-ji v originalu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ravno vesje pa se vam zdi najboljšo če hočeš da gre kolko tolko hitro in da dobro vleče v breg

od 11 do 12 naprej,ozaja pa 47 ali

od 13 do 14 naprej,ozaja pa 53

za originalno prostornino,moje mnejnjewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

od 11 do 12 naprej,ozaja pa 47 ali

od 13 do 14 naprej,ozaja pa 53

za originalno prostornino,moje mnejnjewhistle.gif

Jst mam odblokirano, ti priporočam, org nikamor ne vleče, ker ma use obrate zabite. Ti priporočam da odblokiraš, ne zarad hitrosti ampak zaradi moči.

jst mam prenose 11 spredi, zad 60...(original.) pa gre 90.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam odblokirano, ti priporočam, org nikamor ne vleče, ker ma use obrate zabite. Ti priporočam da odblokiraš, ne zarad hitrosti ampak zaradi moči.

jst mam prenose 11 spredi, zad 60...(original.) pa gre 90.

85, po števcu je šla z org prenosi tzr, pa še to krepko čez rdeč polje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dans sem ga končno pelo na servis pa še blokade ven dat tak da vam jutri povem kak kaj gre. :D :D :D :D

Lpoo

Amm kolk pa si dau?

Pa na ker servis si to pelu...Mislim kje:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!