Skoči na vsebino

No, pa še primorci


Priporočene objave

Še en Primorc.

Severni Primorc no, nimam pojma zakaj nas se pod primorce stejejo ko zivimo pod Alpami ;) :P

Začni zbirat podpise za referendum, mogoče ti bo uspelo postati Podalpar, Podhribnik ali kaj podobnega. :wink:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tudi primorc :D Čeprav bi nas eni hoteli deklarirat kot notrance :evil: :evil: :evil:

Zanimivo, da v temo od primorcev pišejo v glavnem vsi razen primorcev :shock: :wink: :)

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorce se štej do koder segajo vplivi morja, čeprav ne verjamem da so kaki v Bovcu!

Jaz sem zravn!

Jah no jaz sem sam 15km juznije od Bovca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska bo bifeja jovo(ne dela že en par let), tam bomo ruknli borovce na cesto, da se boste žabari in ostali notranjci in tudi kao neki falši primorci hodili poleti riti v ljubljanco močit!

ISTRA INDEPENDENT (jorasainstarmanabomoizgnalipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rude, že prejšn vikend smo mel namen po Snežniškem pogorju poletet, pa se je izjalovil,

upam da bo to nedeljo vse OK, vreme, vreme, vreme, pa še kej druzga- štart bo pa glih v Bistrici, mogoče točno v Pink Panterju :D

Ta vikend upam da bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je ta jovo hudičev, na vrhu Kala un opuščen kupleraj :?:  

boš ti vidu kako TT čez borovce prepleza, pa še razžaga na drva za zimo  

če to nedeljo rata, bom mogu tut olje v mašinki menat, fotič je pa že zrihtan

Ti, ne kurči se, motorka lahko pade tudi čez kak moped, posebno ko se ga istrijani malce nažgemo.

Jovo je biu tam, kjer se spuštiš po tripasovnici skozi usek. Tam sva pršla na asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na asfalt iz razgledne nad Trstom??

če je pjača sem tut jaz zravn, samo da nebo treba pol vozt

upam pa da bo sobota uspešna...

84_Parigi%20Dakar%201.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Da mal obnovimo  :idea:  je na sceni še kašn nov član :?:  

 8) jest sm mendi zravn ,čeprav mejimo na Istro :D

ma da ne meji bistrca celo s kosovo republjik, taku nisku d ste? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite, da se kot močvirnik takole "povabim" v primorsko temo foruma... :oops: Zanima me, če kdo pozna tržaško trgovino "Motosprint di Mario Ursic". Morda kdo ve, če v tej trgovini znajo slovensko? Rad bi jih poklical po telefonu zaradi naročila Riky Cross dodatne opreme, vendar si v primeru makaronščine na drugi strani linije pri govorjenju ne morem pomagati z rokami... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Zanima me, če kdo pozna tržaško trgovino "Motosprint di Mario Ursic". Morda kdo ve, če v tej trgovini znajo slovensko? Rad bi jih poklical po telefonu zaradi naročila Riky Cross dodatne opreme, vendar si v primeru makaronščine na drugi strani linije pri govorjenju ne morem pomagati z rokami... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomažg, hvala. Točno za crashbar-e gre. Riky Cross (menda cca. 160€) so dvakrat dražji od Givija (cca. 80€), vendar jih Givi ne dela za moj letnik motorja ('88 ) - njihove so za l. 1994 in mlajše, pogojno pa se jih da montirati že na l. '89. So pa Riky Cross glede načina montaže bolje "pogruntani" kot Givi. Isti model ustreza Transalpom od '87-'97. Zadnjič sem spraševal v Gorici pri Braidotti Moto, pa Riky Cross crashbarov ni bilo na zalogi. Treba bi jih bilo naročiti, točna cena pa ni znana/zagotovljena. Po telefonu/faksu se pri njih ne da naročati, ker zahtevajo denarni polog kot garancijo... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega ne vem, vem pa ko sem iskal crash bars za xrv, tudi ni obstajala žaščita za zgornji del-plastike :!: v katalogu od givija je obstajala samo zaščita motorja. Ne vem kako to ,vendar se je dobilo to zgornjo zašč. samo pri nas v TC-ju od givija, kljub temu da jo sem iskal svuda :!: vseeno poglej pri pinjolotu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAO ČISTO POPIZDU BOM!!! :evil: :evil: :evil:

Vidim temo "no zdej pa še primorci" in si mislim: KONČNO bom zvedu če mam kakega motosvetovca tle blizu da bova (ali bomo) lahko šli en điro z motorjem itd... in kaj vidim? Štiri strani.... nabijanja postov. Grrr ...in kot je nekdo napisal: tle so se oglašali VSI, samo primorci ne. Sej, verjetno sm koga spregledu, ampak velika večina NI primorcev.

Pusmo stat tiste, ki ste z notranjske/vzh. primorske. Jst bi rad povlekel k sebi vse, ki ste iz okolice Postojne/Il. Bistrice ali vse kar je od Tolmina gor in rekel, da ste primorci ampak roko na srce: pomladi/jeseni je tako na postonjskem kot na kobariškem in bovškem ZMERI VSAJ 4°C MANJ kot pri nas na goriškem oziroma na obali in tle ne govorimo več o vplivih morja!

Zato, KO se bo oglasil kdo z obale oziroma severne primorske t.j. okolice Nove Gorice (kot jaz naprimer) POTEM, se bomo začeli pogovarjat o primorcih in kje se bomo dobivali itd itd.

Obrazložitev:

Tle jst nimam nč proti nobenmu! Rude in Racing, ki sem jih spoznal na FS12 (i think :roll: ), ki se je zgodil ob Soči sta edina najbljižja motosvetovca meni. Se pravi eden 90 km, drugi pa 50 km. Oprostite, ampak to ni to.

Torej, še enkrat:

Ali je kdo na motosvetu iz primorske?

-----------

Huh, zdej sm se spisal in mal skuliral. Ne me vzet preveč resno sam človek pričakuje v temi pričakuje eno in notr dobi čist neki tretjega. Če bi v tem primeru pela Iceova metla bi bil več kot vesel ker je več kot pol postov brezveznih. :oops:

Don't hate me now... please? :roll: :wink:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAO ČISTO POPIZDU BOM!!! :evil: :evil: :evil:

In ki imaš ti murje :idea: :idea: :idea:

si pa naložu več ku usi mi :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec.....menda sm jaz se tebi najblizji prmorc...35Km :D Se zmenva enkrat in se dobiva v Braniku,tko da bo na pol poti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec.....menda sm jaz se tebi najblizji prmorc...35Km :D Se zmenva enkrat in se dobiva v Braniku,tko da bo na pol poti....

E vidiš! TAK post sem čakal ;) hehe

Sicer pa vedi da sm jst non stop po Krasu ker so te ceste hkrati najblizje in najlepse za čez vikend mal na motor se usest. S kje pa si tocno? :oops:

In ki imaš ti murje

si pa naložu več ku usi mi

Ma jst mam prvo morje oddaljeno 30km, vpliv morja je pa precejsni, kr mal spremlji vreme pa temperature pr nas in na obali.

To da sm dosti naložu vem,sej se ne čudim...tko razpi*djen kukr sm bil ;) :twisted: :roll:

.....smo malo kakece pobrisali......

Aaah... much better now. Thanks. :)

Sam zdej me bojo vsi zasovražli... :roll: Zdej vsaj razumem Ice-a. :oops:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest imam tudi 35 km do morja, :shock: sam na hrvaško stran, drgač je pa zračne linije ene 20 km :P , kaj čmo pomagat če je Bistrc u luknji in ga hladi reka Reka :lol: je pač kotlina tku k žabarija :wink:

je pa vseglih bulše de je mal bl mros --vsoj zasmrdeli ne bmo :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tudi primorc :D Čeprav bi nas eni hoteli deklarirat kot notrance :evil: :evil: :evil:

Zanimivo, da v temo od primorcev pišejo v glavnem vsi razen primorcev :shock: :wink: :)

LP - Rude

:twisted: ma če je on, pol sm pa tudi jest :twisted:

bravo rude :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst ce se pomatram,pridem v destetih minuth do murja....(u trsti) Drgac pa za duhca sm nekje tm okuli Dutovelj doma....tku de kdr bo prva prilika se dobimo in grjmo en giro...sam zdej bo treba malo pocakt ku ga spet neki serje tu vreme...od ki si pej ti? Prou gorica? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!