Skoči na vsebino

odjava iz prometa


Kosho

Priporočene objave

kdo ve koliko stane odjava skuterja iz prometa, ko gres na upravno enoto in vrnes registersko tablico?

Nič nestane, če je skuter še registriran dobiš še celo od zavarovalnice denar nazaj,sicer pa če je že registracija potekla bo pa sigurno kakšna kazen.

Mislim pa da nekje do enega meseca še tolerirajo, pri prekoračitvi enega meseca pa lahko računaš na plačilo kazni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odjava je kolker vem 10 eur. Motor moraš odjavit eno leto po preteku registracije en mesc je za avtomobile. Jst sem pred slabim mescom registriral motor, in sem zamudil tale 1 letni rok. Kazni ni bilo nobene, samo motor sem mogu odjavt pa prijavt preden sem ga lahko registriral (čist birokatska fora).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem sel na UE in odjavil iz prometa, stroskov je bilo 3,5€ s tem da motor leto pa pol sploh ni bil registriran, ni bilo nobene kazni, zdaj me zanima kako prenesem lastnistvo na novega lastnika, to naredim s kupoprodajno pogodbo samo izpolnem in grem na UE overiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!