Skoči na vsebino

Laško ali Union


Priporočene objave

s.bmp

Srečaš prijatelja, povabiš ga na pivo, ga naročiš in te vprašajo: "Boste LAŠKO ali UNION"? Greš na nedeljsko kosilo, zaželiš si pivo, pa zopet "Boste LAŠKO ali UNION"? Si na zabavi, popil bi pivo in..."Boste LAŠKO ali UNION"?

Povabljen si na piknik, ponudijo ti pivo in vprašajo" Boš LAŠKO ali UNION"?

Ne pijem pogosto piva, a kadar si ga zaželim v 95% dobim takšen odgovor. Človek se vpraša, smo res taki pivopatrioti, ali se v lokalih ne upajo ponuditi še kakšno drugo pivo ( razen redkih izjem), smo premalo zahtevni, prehitro zadovoljni s tistim kar ti nudijo?

Prepričan sem, da bi se veliko ljudi odločilo za kakšnega drugega proizvajlca piva, seveda, če bi mu le tega ponudili. Morda se motim. Ali tudi vi razmišljate podobno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ker pač morajo vprašati ali bomo alkoholno ali brezalkoholno pivo :hmm:

Tuja pivo so pri nas skoraj dvakrat dražja in verjetno je zato pač potrošnja domačega tako velika.

Je pa zanimivo,da je Laško pivo v Italiji ceneje kot pri nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pir je pir ma,če ga pa že pijem nej bo Laško,če že zarad druzga ne mi je barva ušeč :winkiss: dragč pa spijem vse kar je sam da je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih bi rekel kokakola.

Danes: Voda! - Čist' navadna voda.

Ni boljšega, zdravega energetskega napitka - predvsem za motoriste!!

Predvsem pa tale "pir" sodi v motoristični forum. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pir je pir ma,če ga pa že pijem nej bo Laško,če že zarad druzga ne mi je barva ušeč :winkiss: dragč pa spijem vse kar je sam da je

pijem vse kar teče , samo da ni šmir,voda al pa zajc... drugače pa laško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa čisto ok, če ponujajo samo 2 vrsti pira. Sploh si ne znam predstavljat, da naprimer prideš v neko belgijsko pivnico in ti natakar od 10h do 23h našteva kaj vse ponujajo, potem pa itak zaprejo lokal.

Popravljeno . Popravil vapotek
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa čisto ok, če ponujajo samo 2 vrsti pira. Sploh si ne znam predstavljat, da naprimer prideš v neko belgijsko pivnico in ti natakar od 10h do 23h našteva kaj vse ponujajo, potem pa itak zaprejo lokal.

Že, že, a zakaj sta ti dve vrsti vedno Union in Laško.post-17098-125610746494.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že, a zakaj sta ti dve vrsti vedno Union in Laško.post-17098-125610746494.gif

zaradi domoljublja..predvsem pa zaradi recesije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že, a zakaj sta ti dve vrsti vedno Union in Laško.post-17098-125610746494.gif

Enostavno zato, ker sta poceni. Kateri normalni gostilničar si bo pa navlekel zalogo kakega "eksotičnega" piva po 5+ eur?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imajo tud Amstel, Heineken, Efes pilsen, Goesser.................in vse ostaja na zalogi, Union in Zlatorog pa sta ukoreninjena in poceni....je pa zanimivo, kako je Union začel na Štajerskem izpodrinjati leta in leta zakoreninjen Zlatorog.....jaz sem ga tudi nehal pit (tako kot mnogo mojih prijateljev), ker je prebikast (beri glava po petih pirih naslednji dan raztura). Mnogo frendov pa pije Zlatorogov Pils-ne vem, pravijo da jim paše, in da glava ne boli...Mam, pa prave frende, a ne??? trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno pijem malo Union, d glava manj boli...

Na piknikih sem pil pa ze vsemogoce vrsta pira... Jelen, Niksicko, Staropramen, Zlati Bazant, Goesser, Heineken, Lasko,.... Na piknikih je vecja izbira ponavad..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev vsak ima svoj okus in pije kar mu prija...ampak srčno upam, da ne vzamete potem ključe v roke in greste na cestoclosedeyes.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev vsak ima svoj okus in pije kar mu prija...ampak srčno upam, da ne vzamete potem ključe v roke in greste na cestoclosedeyes.gif ...

Ne, jaz ponavadi ne, ker sem preveč pijan, da bi avto našel. No, včasih mi pa vseeno rata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev vsak ima svoj okus in pije kar mu prija...ampak srčno upam, da ne vzamete potem ključe v roke in greste na cestoclosedeyes.gif ...

Tu se pogovarjamo o piru.....tak, da moralizirat idi v temu namenjeno temo...evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdi se mi de je slovensko pivo flaširan glavobol, zato se ga izogibam če je le možno.

po mojih izkušnjah, po heinekenu ni kakih groznih posledic. (dokler se ne naroči smirnoff)

sm kar nekajkrat testiral, če pijem slovensko pivo je drug dan ojej ojej. po heineju ga v poprečju glavobola ni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!