Skoči na vsebino

Laško ali Union


1965

Priporočene objave

corona please ;)

eeee to ni pivo, idi v temo za coctaile, breezerje, bandidose in podobno umetno sranje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jst mam namen začet pir delat-tud čist komercialno. Medica (medeni liker) pa že zdej lavfa. Tko da sem/bom kar se alkota tiče kr sam svoj majstr :alko:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jubileum ali frančiškaner, pa še kako dobro nemško pivo bi se dobilo ki je zame res božansko! Kdor je že pil podobna piva ve o čem govorim :) Sreča da mam frenda ki kr pogisto nosi te pirčke direkt iz pivovarne v slovenijo pa kakrga ruknemo ko se po letenju s padalom dobimo na pristanku! :) Ker pa žal te možnosti ni vedno je treba pit laško in union... ki sta pa itak vedno slabša na žalost (kje si stara temna flaša :( ) aja pa budweiser vedno več, cena ista k naša ampak meni daleč boljši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak!!! Za ta dnar dobim v Merkatorju 2 piksni pira, sendvič s pariško, pa še ostane mi malo... :D

Vse maš prav, samo sendvič mora bit z LJUBLJANSKO, pa da vidiš kako se RIGNE :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem prešaltal iz domačih na tuja. Razlog? Cena,kvaliteta,odnos pivovarjev do gostincev in še kaj bi se našlo. Pred tem sem bil pripadnik Laškega piva pa tudi Union je padu kakšen vrček. Sedaj če grem čez mejo kupim Pan pivo (trenutno zame n.1 na hrvaškem)ali pa v Italiji kakšno pivo iz Belgije ali Holland in pa Becks. Da ne bom pozabil v hiperju obiščem še Česku in Slovensku republiky!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domačim pivom se kvaliteta po moje drastično niža. Vsakič ko npr. laško zamenja piksno pade za par stopničk. Mogoč posledica pomanjkanja konkurence med pivovarskimi velikani?

Edina rešitev za prave ljubitelje piva, za prave gurmanske pivopivce so majhne lokalne pivovarne, kjer kvaliteta in ne zgolj podoba/imiđ (npr.: butasto prepucavanje na temo: štajerc laško, ljubljančan union) še vedno nekaj velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laškemu in unionu kvaliteta ne pada ampak je že strmoglavila u podn. kot nekdanji velik pivec laškega lahko rečem da to kar zdaj točijo v zeleno flašo ni vredno imena zlatorog :SS:wallbash:

doma ne pijem več laškega ampak češka zubr, staropramen, budvar,... v gostilnah sem včasih še prisijlen v laško ampak se spreminja - jutri moja najljubša gostilna začne točit veltinsa.

kot nekdaj ponosnega pivca zlatoroga me srce boli ko vidim kaj je ta pizda od šrota s svojo kompanijo naredla iz ugleda in piva te znamke. :headbang::SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski pir tud men ni več všeč, cene ma pa nore :wallbash:

Zadne cajte kupijem :beer1: bergkönig, cena / kvaliteta sta primerna, drug dan manj zmatran kt po naših

Drgač pa češka je zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ekskurziji po tujih pivovarnah pijem, če pijem samo še slo pivo.

Kakšen podseben razlog?

Drugač ma pa Špar v akciji pivo Jelen (aja pa Šparov pir v 2 litrskih flašah je drugač itak prepakiran Jelen :ninja: ), grem jutr po ene par 2 litrskih :yea1:. Ni slab pir pa še študentskemu žepu prjazn. Cena mal več kot 2 eur za 2 litrsko plastenko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dons je pa 2 leti od kar ne pijem piva in nisem bil pijan!!!!!:)

:worship::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je pa 2 leti od kar ne pijem piva in nisem bil pijan!!!!!:)

:worship::yea1:

potem pa danes lepo praznuj :rolleyes: :evilgrin:

osebno vztrajam pri nemških pivih, še najraje imam Franziskaner :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laškemu in unionu kvaliteta ne pada ampak je že strmoglavila u podn. kot nekdanji velik pivec laškega lahko rečem da to kar zdaj točijo v zeleno flašo ni vredno imena zlatorog :SS:wallbash:

doma ne pijem več laškega ampak češka zubr, staropramen, budvar,... v gostilnah sem včasih še prisijlen v laško ampak se spreminja - jutri moja najljubša gostilna začne točit veltinsa.

kot nekdaj ponosnega pivca zlatoroga me srce boli ko vidim kaj je ta pizda od šrota s svojo kompanijo naredla iz ugleda in piva te znamke. :headbang::SS :SS :SS :SS

zakaj je corona za finese???

čist zakon per je....ga ni čez zelo mrzlo corono in limetinim sokom ter samo limeto v njem....prov osvežilen je ;)

ja piksna uniona in laškega....ne vem a sm to sam jst al ma pa per res okusu po železju....a je to zarad piksne...sam pri drugih perih to ne opažam :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa danes lepo praznuj :rolleyes: :evilgrin:

osebno vztrajam pri nemških pivih, še najraje imam Franziskaner :beer1:

No,dej me ne rajci z bawarskimi peri,gor mi je pa res sedel,ko sem še pil :worship:

OOOOOO,pogrešam biergarten,pečenga pšanca in mas(suprca) :worship::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,dej me ne rajci z bawarskimi peri,gor mi je pa res sedel,ko sem še pil :worship:

OOOOOO,pogrešam biergarten,pečenga pšanca in mas(suprca) :worship::kva1:

saj je čisto lepo da si nehal piti .... samo krivde pa ne znašaj na naša pleča.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!