Skoči na vsebino

Okvara računalnika Clio 1,2


Dejan1111

Priporočene objave

Lep pozdrav. Mi mogoče lahko kdo pomaga in mi pove, ali se da mogoče računalnik popraviti za avtomobil renault clio 1,2, letnik 2001.

Ker na renaultu so kar rekli da je potrebno menjati računalnik. stane pa 620€. prosim za pomoč kaj naj storim..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Mi mogoče lahko kdo pomaga in mi pove, ali se da mogoče računalnik popraviti za avtomobil renault clio 1,2, letnik 2001.

Ker na renaultu so kar rekli da je potrebno menjati računalnik. stane pa 620€. prosim za pomoč kaj naj storim..

LP

Lahko kupis rabljenega, ki je znatno cenejsi samo pac nimas garancije. Ce imas smolo lahko tudi ta "crke".

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Mi mogoče lahko kdo pomaga in mi pove, ali se da mogoče računalnik popraviti za avtomobil renault clio 1,2, letnik 2001.

Ker na renaultu so kar rekli da je potrebno menjati računalnik. stane pa 620€. prosim za pomoč kaj naj storim..

LP

Glede na ceno, lahko vzameš z pozitivne plati. Mene je lansko leto za LEON-a 1,6 stal še enkrat več (1180 €). Sem poklical po servisih in nekje so imeli en prebrnjen avto. So mi računalnik "šenkali" za 300 €.

Ja, telefon v roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Mi mogoče lahko kdo pomaga in mi pove, ali se da mogoče računalnik popraviti za avtomobil renault clio 1,2, letnik 2001.

Ker na renaultu so kar rekli da je potrebno menjati računalnik. stane pa 620€. prosim za pomoč kaj naj storim..

LP

cliotou je pa tolk da se drek dela.. vzameš iz kerga sesutga an .. škoda keša za novga, sploh pa na servisu vsak rezervni del pou dražje prodajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Mi mogoče lahko kdo pomaga in mi pove, ali se da mogoče računalnik popraviti za avtomobil renault clio 1,2, letnik 2001.

Ker na renaultu so kar rekli da je potrebno menjati računalnik. stane pa 620€. prosim za pomoč kaj naj storim..

LP

V Novem mestu jih eden popravlja ni pa problema dobiti tudi rabljenega.Mogoče bi se našel celo pri meni ali pri mojem kolegu.Pokliči na GSM imaš ga v avtarju,če ti ni predaleč bi bilo najbolje, da prideš kar k meni najdemo tak računalnik ali pa od mene malo pokličemo naokoli in ga bomo sigurno našli ali pa se bo ta popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na ceno, lahko vzameš z pozitivne plati. Mene je lansko leto za LEON-a 1,6 stal še enkrat več (1180 €). Sem poklical po servisih in nekje so imeli en prebrnjen avto. So mi računalnik "šenkali" za 300 €.

Ja, telefon v roke...

če ga slučajno - pa ti želim da ga - ne najdeš.. so fantje ,ki jih popravljajo... če ga res ne dobiš me pokliči , bom povprašal za kontakt...:D

drugače pa ...kolk drage avte vozite ? (sam malo heca) a so nori ???? meni je šel na 4 leta starem fiat punto... nov 500e ... tovarniško obnovljen z menjavo na pooblaščenem servisu 296e z računom...se pripeljem domov in pogledam pod haubo in glej ga - notri je nov novcat...se jim ne splača obnavljat ampak ti ga raje prodajo za pol cene z isto garancijo kot novega.. no to je bila edina stvar ki je crknila v 4.5 leta in 68000km.. aja pa tri prednje H4 in ena pozicija zadaj,he,he.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za noben drag avto. Leon 1.6 letnik 2000 (mašina in podvozje enaka golfu 4 Octaviji 1, A-3 letnik do 2003, Toledu...)..V 170 000 prevoženih le en izreden servis, oziroma poseg...ravno ta računalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!