Skoči na vsebino

simulator veslanja


burgy

Priporočene objave

Zanima me ali imate kakšne izkušnje z simulatorji veslanja?

Kaj bi mi priporočali "navadnega" ali magnetnega?

Hvala za info in lp, burgy

Popravljeno . Popravil burgy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me ali imate kakšne izkušnje z simulatorji veslanja?

Kaj bi mi priporočali "navadnega" ali magnetnega?

Hvala za info in lp, burgy

Če imaš denar (dosti denarja) in dovolj prostora kupi Concept 2 Indor Rower, ki ga uporabljajo vsi veslači za treninge in prirejajo tudi prvenstva v veslanju na napravah. Občutek je skoraj enak kot pri pravem veslanju: mehak začetek, odpor je odvisen od hitrosti, nastavljaš le "prenos na veslu" (zračna loputa). Tudi polomil se gotovo ne bo, saj je namenjen športnikom, ki se ukvarjajo s športom za prave moške.

Morda na e-bayu najdeš starejši model C (črne barve), ki je cenejši, model B pa je precej star in ni tako dodelan - glasnejši, piha, slabši monitor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Taki hidravlični za 100€ niso vredni 5 centov, popolnoma neuporabni :headbang: :headbang:

Zdaj imam energetics napravo, kupljena v Intersportu, redna cena je 300€, samo je bilo nekaj popusta, pa še malo sem zdilal ker je bil razstavni model :worship: :worship:

Je pa magnetna, z ročko povezana preko gurtne, zelo stabilna, moti me samo škripanje plastike tam kjer imaš pripete noge, sedež lepo teče po vodilih-uležajena koleščka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem iz leclerca privlekel enega magnetnega za 120 evrov, in me zaenkrat lepo utruja. Malce sem se bal da bo "prešvoh" . zame še ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!