Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

15 hours ago, vandrovec said:

Kot so že nekateri napisali, zame se ne spremeni nič in tudi ni možno, da bi se.

Seveda se. Zadnja ki si jo gotovo začutil je bila sprostitev cen naftnih derivatov. Prej si dobil precej drage vinjete, in dokaj slab, da ne rečem nevaren, avtocestni križ.  Zavarovalniški lobi s 50mio/letno ostanka v zavarovalnicah iz obveznega dopolnilnega se smeje, ko ti kot papak kak mesec čakaš MR, in še dva tri mesece za operacijo križne vezi…..Tebi se samo zdi, da politika ne zadeva tvojega zivljenja. V resnici pa samo ne dojameš kaj vse je od vlade odvistno. 

17 hours ago, ftp said:

Če bi vsaj take ki na veliko kradejo vrgli na smetišče politikov, bi se jih že dodobra znebili, tako pa ga (MI SAMI) vedno znova recikliramo. :headbang: Pol se pa jočemo da so nam drugi krivi. :eek:

Razen janesa, večinoma odletijo po enem mandatu. Zmago je anomaljija. Pa verjetno se je tudi njemu čas v parlamentu iztekel. 
 

kr nekako sem prepričan, da pivčeva, kangler, počivalšek in podobnik nimajo nobene možnosti. Verjetno se motim. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Pod Jugoslavijo je bilo obvezno ali skoraj...ker nisem šel volit so me prišli iskat domov, ker kao samo mene še čakajo. 😀 In če bi bilo obvezno ter bi oddal neizpolnjen listek, kaj bi bilo potem drugače?

Razmišljanje na nivoju noja, glavo v pesek in kar bo bo.

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Kot so že nekateri napisali, zame se ne spremeni nič in tudi ni možno, da bi se. Janši lahko očitam koronske ukrepe ampak tudi če bi bil Šarec glavni bi bili skoraj sigurno zelo podobni. V drugih državah so bili še slabši...Italija, Avstrija.

Če je to edino kar vidiš... :headbang:

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

Razen janesa, večinoma odletijo po enem mandatu. Zmago je anomaljija. Pa verjetno se je tudi njemu čas v parlamentu iztekel. 
 

kr nekako sem prepričan, da pivčeva, kangler, počivalšek in podobnik nimajo nobene možnosti. Verjetno se motim. 

Saj, reciklirani so najslabši, ker vidijo da lahko vse in nihče jim nič ne more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom volil SDS 😇

 

SDS obljublja 13. plačo za vse zaposlene ter dve pokojnini več na leto

https://notranjska.si/sds-obljublja-13-placo-za-vse-zaposlene-ter-dve-pokojnini-vec-na-leto/?utm_source=ReviveOldPost&utm_medium=social&utm_campaign=ReviveOldPost&fbclid=IwAR2_bVpirDsPI5swygwHCREQkYQiIojBAYt1QZJOBtHzyenjOSJxfzCtVFA

 

taku, oni nam bodo dali :D zdej res ne vem od kje bodo vzeli, ma če se dobro spomnim je mel podobne ideje že Tito. Tut on je dal...kdo bo vračal in kaka bo obrestna mera, ni pomembno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

jaz bom volil SDS 😇

 

SDS obljublja 13. plačo za vse zaposlene ter dve pokojnini več na leto

 

Tole bi bilo odlično izhodišče za oddajo "Kdo nam laže?"

pred 14 minutami, Alla pravi:

Pa dobro, kako omejen moraš bit, da tole verjameš???:eek:
Omejenost SDS volivcev je očitno neomejena 🤐

Saj za plače so mislili javno upravo, bolj važne so pokojnine, kajti večina volilne baze SDS živi od njih. Verjamejo pa tudi vse, kar JJ reče in napiše. Pa tudi hitro pozabijo, to je pač starost...... 

 

Popravljeno . Popravil Kaldu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvolilne ankete.

 Znano, da je z anketami o razpoloženju volilcev tako, da;

povej, kakšen rezultat želiš in povem ti, na katero agencijo se obrni.

Spremljam agencijo, ki dnevno objavlja na siolpikaskret. Agencija "sledi" rezultatom desne politične sfere. In vseskozi je SdS kar občutno pred ostalimi. Vsaj 7%, pa navzgor. No, dan nazaj je bil ta razmik pod 5%, vse leve stranke so imele v seštevku blizu 60%. NSi, Zavozljajmo Slovenijo in ALKO stranka (Pivec & co) pa na robu ali pod pragom prestopa v parlament. To je nekoga zapeklo nekje pri anusu.

Dan kasneje so rezultati spet "pravi".

https://siol.net/novice/slovenija/dnevna-meritev-moci-strank-poglejte-kaj-je-uspelo-gibanju-povezimo-slovenijo-576200

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Alla pravi:

Pa dobro, kako omejen moraš bit, da tole verjameš???:eek:
Omejenost SDS volivcev je očitno neomejena 🤐

sam oni trdijo nasprotno :P

image.thumb.png.0ca060215d70428d48cbb357f2f0d6c9.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

taku, oni nam bodo dali :D zdej res ne vem od kje bodo vzeli,

Mogoče bodo pa začel vračat kar so pokradli? 🙄 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

jaz bom volil SDS 😇

 

SDS obljublja 13. plačo za vse zaposlene ter dve pokojnini več na leto

https://notranjska.si/sds-obljublja-13-placo-za-vse-zaposlene-ter-dve-pokojnini-vec-na-leto/?utm_source=ReviveOldPost&utm_medium=social&utm_campaign=ReviveOldPost&fbclid=IwAR2_bVpirDsPI5swygwHCREQkYQiIojBAYt1QZJOBtHzyenjOSJxfzCtVFA

 

taku, oni nam bodo dali :D zdej res ne vem od kje bodo vzeli, ma če se dobro spomnim je mel podobne ideje že Tito. Tut on je dal...kdo bo vračal in kaka bo obrestna mera, ni pomembno 

... pa kolikor jim pamet in besedna moč nese, bodo tudi leto podaljšali na 18 mesecev.... da bomo dlje časa mladi....  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte glejte... hočete rečt da inžinirji podpisujejo dokumente za manmj kot nek pirarnarji papirje vlečejo okoli...

https://www.24ur.com/novice/dejstva/dobrih-10000-vec-zaposlenih-v-javnem-sektorju-in-skoraj-400-evrov-visja-bruto-placa.html

Ne skrbet kar obljubijo .. zase vsaj 2x toliko dodajo...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Zivnorc pravi:

ČE BOSTE VOLILI MENE:

 

ZASTONJ BENCIN ZA MOTORISTE!

GUME PO POLOVIČNI CENI!

VSAKIH 10.000 PREVOŽENIH KM  ZASTONJ OBISK V KURBENHAUSU!

MOTORISTKE DOBIJO ZASTONJ OPRIJETE USNJENE HLAČE + LATEX HLAČE ZA PREOBLEČT NA OMV!

POLICAJE LAHKO BREZ ZADRŽKOV BRATSKO POZDRAVLJATE :fyou:

UVEDBA ZAKONA, DA VAM ŽENE NE SMEJO TEŽIT, ČE VAS PO CEL TEDEN NE BO DOMOV!

...

..

.

NE BO VAM ŽAL!  ODDAJTE SVOJ GLAS

ODDAJTE GLAS STRANKI PR'NORCIH

 

VAŠ BODOČI MANDATAR,

ŽIVNORC

Volim te!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 3. 2022 ob 21:44, skalaprava pravi:

Torej imam preko 25 let delovne dobe izključno v firmah, ki so v 100% tuji lasti (Skandinavija in Japonska), pri poslu imam opravka tudi z ekonomiko, rojen v Švici, inženir tehnične stroke po izobrazbi, vzgajan v krščanskem duhu, noben član moje družine nikoli bil član partije..... pa kljub vsemu zagotovo ne bom volil tvojega Führerja niti njegovega ministranta Toninčka! Niti Kanglo lopovsko niti pokvarjenega Podobnika! 

In ker ne bom volil za ta desni cvetober, sem po tvoje "ekonomsko nepismena oseba, ki so mi komijevska trobila oprale glavo in posledično nasedam komijevskim populističnim floskulam. Povrh vsega sem očitno še neresen, nedeloven ter neinteligenten"! Konec tvojega citata. 

Stari, resno? Mislim, resno?!? Ti se imaš resno za strpnega in povrhu še razgledanega? Pa s čim se drogiraš, model? 

Glej, počasi se boš moral sprijazniti, da bo tvoj diktator na volitvah popušil in to bolj, kot si morda lahko zdajle predstavljaš! In tega se ne da več obrniti! 

Še moja 81 let stara mati, ki je drugače kar verna ženica, ne more prebavljat tvojega Janeza ali ministranta in ostale golazni. In če je njej situacija jasna in ne naseda bonbončkom, verjamem da bo zmaga nad Janšizmom popolna! 

Amen :beer2:

 

@skalaprava pričakoval sem odgovor na tale tvoj post, se ve katere osebe. Po moje se še sedaj v kleti na Trstenjakovi ubadajo s tvojim postom in iščejo rešitve in izgovore. 😂

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

jaz bom volil SDS 😇

 

SDS obljublja 13. plačo za vse zaposlene ter dve pokojnini več na leto

https://notranjska.si/sds-obljublja-13-placo-za-vse-zaposlene-ter-dve-pokojnini-vec-na-leto/?utm_source=ReviveOldPost&utm_medium=social&utm_campaign=ReviveOldPost&fbclid=IwAR2_bVpirDsPI5swygwHCREQkYQiIojBAYt1QZJOBtHzyenjOSJxfzCtVFA

 

taku, oni nam bodo dali :D zdej res ne vem od kje bodo vzeli, ma če se dobro spomnim je mel podobne ideje že Tito. Tut on je dal...kdo bo vračal in kaka bo obrestna mera, ni pomembno 

Ah ti norci so obljubljal tud vinjeto po 50€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MARJA pravi:

 

Ah ti norci so obljubljal tud vinjeto po 50€.

nobena predvolilna obljuba ni nemogoča :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

nobena predvolilna obljuba ni nemogoča :P

 

Moj modri prjatu iz Indije je na take stvari reku: "Possibly, but not likely."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MARJA pravi:

@skalaprava pričakoval sem odgovor na tale tvoj post, se ve katere osebe. Po moje se še sedaj v kleti na Trstenjakovi ubadajo s tvojim postom in iščejo rešitve in izgovore. 😂

Tudi jaz sem čakal na odgovor.....pa ga ni in ni. Sigurno se bo izvlekel na tisto, da pametnejši odneha :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

ČE BOSTE VOLILI MENE:

 

ZASTONJ BENCIN ZA MOTORISTE!

GUME PO POLOVIČNI CENI!

VSAKIH 10.000 PREVOŽENIH KM  ZASTONJ OBISK V KURBENHAUSU!

MOTORISTKE DOBIJO ZASTONJ OPRIJETE USNJENE HLAČE + LATEX HLAČE ZA PREOBLEČT NA OMV!

POLICAJE LAHKO BREZ ZADRŽKOV BRATSKO POZDRAVLJATE :fyou:

UVEDBA ZAKONA, DA VAM ŽENE NE SMEJO TEŽIT, ČE VAS PO CEL TEDEN NE BO DOMOV!

...

..

.

NE BO VAM ŽAL!  ODDAJTE SVOJ GLAS

ODDAJTE GLAS STRANKI PR'NORCIH

 

VAŠ BODOČI MANDATAR,

ŽIVNORC

Glej, ne bom skromen.....če dodaš tudi gume zastonj in ne samo po polovični ceni, postanem še jaz tvoj nori vernik :P

Samo ziher je nekje kak drobni tisk v tem tvojem programu, ki ga še nismo prebrali.....hmmmmm :hmm:

Jaaaa, zdaj mi je potegnilo! V drobnem tisku piše 1. APRIL!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!