Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 16 minutami, kaizer pravi:

že ukrepam :P

Je reku moj sodelavec šefu:

ne morš ti mene tok jebat, da bom jaz zanosil :P

 

277571730_10224474359679587_2783006492049460205_n.jpg.55e73a9c8a4f0fc53e96359dc1e4cd68.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno???? :eek:

razumem, da smo ljudje različni, z različnimi pogledi na različne zadeve, ampak, da je pa nekdo, pa dajmo na stran to, da je predsednik vlade neke države, lahko takšen idiot, pa mi enostavno ne gre v glavo.

FB_IMG_1649274116157.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Alla pravi:

Resno???? :eek:

razumem, da smo ljudje različni, z različnimi pogledi na različne zadeve, ampak, da je pa nekdo, pa dajmo na stran to, da je predsednik vlade neke države, lahko takšen idiot, pa mi enostavno ne gre v glavo.

FB_IMG_1649274116157.jpg

a to je naša brihta objavila? Madona, mal se mu kisa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal???????

Ne me no jebat...če bi to en vaški čudak objavil, bi človek še nekak razumel, ampak faking predsednik vlade ?!

Ni smešno. Sploh ni smešno.

Tip je samo še za zaprt oddelek psihiatrične klinike

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč je pa mel slab dan :P

ps. men je smešno, ker take risbice klatijo otroci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takule: bliža se dan volitev. Pa sem si blagovolil poslati naslednji post na več naslovov političnih strank. Od Zmagota, do SDS in NSija...ups Holoba sem pozabil, popravim prec.

 

aja text je naslednji:

jest vas bom volil..Moj TRR je 52012100-2213445 bla bla bla, kok mi nakažete?

Evo čakam odgovore :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Tedybear pravi:

Razlog številka vsaj 173, da je potrebno tega PSIHOPATA spravit z oblasti. Če bi ga pa še spravili v Polje, bi bilo pa že kičasto. Ampak nujno za dobrobit te države.

Sej tam je bil redna stranka, s kartoteko. Pa je kartoteko odnesel v Avstrijo, tam dobiva psihiatrično pomoč in zdravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

277778309_10228484652841288_5588638198284890187_n.thumb.jpg.083487512738da6165a5c7dcae3be458.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vem koga ne volit, samo še vedno ne vem za koga volit...

Lopova, prevaranta, egoista, nesposobneža... če se nič pametnega ne najde ostaja komedjant plemeniti isto dela kot vsi... Bolj nič... Ampak vsakič ko da intervju se lahko človek fajn nasmeje. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taku, da vam bo jasno :P

278141450_5552241088137417_5237156498907445190_n.thumb.jpg.6f062d7c412bb1abcf93141323553a71.jpg

 

 

 

 

 

 

ps. kdo vam laže :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve številki sta odraz " uspešnosti" te vlade. Po številu smrtnih žrtev na 1M prebivalcev zaradi Covida,smo na četrtem (4) mestu na svetu.

Po številu smrtnih žrtev v prometu - poslabšanje glede na 2019 in 2020 smo znotraj EU zmagali. 🤕

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tale s prometom...statistika je qurba, vsak jo obrača po svoje. Je pa res, da se folku meša pod tako oblastjo :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno stanje v Sloveniji: cene kot v Švici, plače kot v Indiji, število ovc kot v Novi zelandiji, človekove pravice, kot v Severni Koreji.image.jpeg.8f9b6e83704fc2a9e9a61d6efdba4d29.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vlada je pa res za smetišče zgodovine. Ljudi ločuje na delavce in upokojence. Delavec, ki zasluži do 1000€ si po njihovem bolanem mnenju ne zasluži dodatka 150€, upokojenci s pokojnino do 1000€ pa so danes dobili 150€, za premagovanje energetske krize. Je pa res, da se najbrž delavec greje z delom.

Sej nič ne rečem, da so upokojenci dobil 150€, saj jih je dobila tudi moja žena, samo da delimo sedaj državljane na prvorazredne upokojence in nebodi ga treba delavce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erjavca ni več, volilno telo so pa upokojenci veliko. Glasovi...

Sicer pa, vsi vedo o korupciji pred volitvami. Po volitvah pa fajn plačane komisije in inkvizicije, ne ugotovijo nepravilnosti... :lol1:

Volitve....:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MARJA pravi:

Ta vlada je pa res za smetišče zgodovine. Ljudi ločuje na delavce in upokojence. Delavec, ki zasluži do 1000€ si po njihovem bolanem mnenju ne zasluži dodatka 150€, upokojenci s pokojnino do 1000€ pa so danes dobili 150€, za premagovanje energetske krize. Je pa res, da se najbrž delavec greje z delom.

Sej nič ne rečem, da so upokojenci dobil 150€, saj jih je dobila tudi moja žena, samo da delimo sedaj državljane na prvorazredne upokojence in nebodi ga treba delavce.

vladar poskuša z drobtinicami pridobiti glasove. Delavcem je dal višje plače , sam je opozicija kriva, da jih ni. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!