Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Toda (kot kažejo tviti Žana Mahniča) dokaze o tem, da je ta vlada res korumpirana in da veselo pritiska na medije – na pladnju objav v družbenih medijih svetovalec za nacionalno varnost ponuja domači in svetovni javnosti kar sam.

 

https://insajder.com/slovenija/res-varnostno-obcutljiva-zan-mahnic-rasist-povratnik-z-zaljivko-ocrnil-clanico-gibanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladerunner, kak tvoj frend? :P

62057c21d5c49274015b53ce9b110c72.jpeg.281df368a4d93b9d0d5868f9f343582f.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Bladerunner, kak tvoj frend? :P

62057c21d5c49274015b53ce9b110c72.jpeg.281df368a4d93b9d0d5868f9f343582f.jpeg

Dobr jih je šolal, tko kot so jj naučil pri UDBI.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

Bladerunner, kak tvoj frend? :P

62057c21d5c49274015b53ce9b110c72.jpeg.281df368a4d93b9d0d5868f9f343582f.jpeg

@DAMI34 Nihče, ki se nagiba ali hujska k nasilju, ni in ne more biti moj friend. Napačno me ocenjuješ. Sam sem namreč miroljuben človek, znam pa včasih povedati kako krepko in ostro na račun kakega ne ravno brihtnega osebka. 😜

pred 7 urami, MARJA pravi:

Dobr jih je šolal, tko kot so jj naučil pri UDBI.

 

Kdo je pa šolal politkolesarje, ki vsak petek pozivajo k smrti njihove mnenjske nasprotnike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak folk je res blesav.

...en znanec zadnjič, po dveh popitih pivih je čist vn padu..... podobno, kot je tisti spis od marijana kramarja (zanalašč z malo začetnico)...

.... no in ta znanec se je začel na koncu še kurčit, da bo treba kar v hosto pa vratove rezat....

...škoda da nisem vstal, mu ponudil nož v roke, pa mu rekel.... " ajd greva v hosto prec zdele"....

..jebi ga... šokiran od šoka... šele potem sploh razmišljaš, kaj folk kozla kozlarije.

 

... pa sej ne veš, kaj bi takemu kretenu naredil. Beseda mu ne pomaga... tut če mu besedo z bejsbol kijem v glavo vbiješ, se bo le ta raztreščil ob kameni betici, usekat ga je brezveze, ker tut ne pomaga.....  ga ni protiorožja proti tem kretenom.... ampak iti tako nizko na njihov nivo ( v hosto pa rezat vratove) pa glih ne zgleda v 21. stoletju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je sploh realna izbira na teh volitvah? Spet iste face kot zadnjih 30 let. + Vsako leto nam dajo eno novo faco zato da mislimo da imamo izbiro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, bladerunner pravi:

@DAMI34 Nihče, ki se nagiba ali hujska k nasilju, ni in ne more biti moj friend. Napačno me ocenjuješ. Sam sem namreč miroljuben človek, znam pa včasih povedati kako krepko in ostro na račun kakega ne ravno brihtnega osebka. 😜

Pol maš pa na SDSS shodih dost dela. 😂🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

@DAMI34 Nihče, ki se nagiba ali hujska k nasilju, ni in ne more biti moj friend. Napačno me ocenjuješ. Sam sem namreč miroljuben človek, znam pa včasih povedati kako krepko in ostro na račun kakega ne ravno brihtnega osebka. 😜

Kdo je pa šolal politkolesarje, ki vsak petek pozivajo k smrti njihove mnenjske nasprotnike?

če prav razumem ni tvoj frend, a bolj pomembno, se ne strinjaš z njegovim pisanjem, ker ti ne pozivaš k nasilju? A prav razumem?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Zivnorc pravi:

... ampak folk je res blesav.

...en znanec zadnjič, po dveh popitih pivih je čist vn padu..... podobno, kot je tisti spis od marijana kramarja (zanalašč z malo začetnico)...

.... no in ta znanec se je začel na koncu še kurčit, da bo treba kar v hosto pa vratove rezat....

...škoda da nisem vstal, mu ponudil nož v roke, pa mu rekel.... " ajd greva v hosto prec zdele"....

..jebi ga... šokiran od šoka... šele potem sploh razmišljaš, kaj folk kozla kozlarije.

 

... pa sej ne veš, kaj bi takemu kretenu naredil. Beseda mu ne pomaga... tut če mu besedo z bejsbol kijem v glavo vbiješ, se bo le ta raztreščil ob kameni betici, usekat ga je brezveze, ker tut ne pomaga.....  ga ni protiorožja proti tem kretenom.... ampak iti tako nizko na njihov nivo ( v hosto pa rezat vratove) pa glih ne zgleda v 21. stoletju.

v bistvu je rešitev: 2 pira sta premal, je treba še pol litra rakie, pa bo mehka dušca :P

Rakia connecting people :D

preverjeno.

Ko sem zidal bajto, je moj sosed neki znorel, da mu vozijo moji delavci čez parcelo. In je tut vn padu (ne vem kateri stranki je pripadal a avto je bil zelen). tok je vun padu, da se je namensko zabil v kombi od delavcev. 

Wušš je nastala panika in drama, treznim delavcem se je kr neki bliskalo vn iz oči, pa saj vemo nacionalno pripadnost večine zidarjev. Sem jih komaj pomiril in obljubil, da zrihtam jaz soseda.

 

Čist nežno sem ga zvlekel v klet, vmes je še neki klel, da mam veze z UDBO (sem povedal, ne vem keri stranki pripada :P ) in potem sem vzel en kup dokumentacije, ki je bila za malce opito dušo preveč. Pa itak ni verjel. Ma dejstvo je, da sva med obračanjem papirjev gradbenega dovoljenja in ostalega sranja pridno tankala.

Ma vedno samo po en glž vina bi reku Mlakar..veš da vsake tolko sva pa mal presekala z Rakio od dole.

Ti povem, čez ene dve al tri ure sva bila kot SDS Gradimo Slovenijo.

Sva se vse dogovorila, zad za mojo bajto bova zgradila otroško igrišče, peskovnik, plac za balinanje (preklete mone občinske, kako se teha ne spomnijo, nam dvema je pa takoj palu na pamet) V glavnem JA. Gradila sva ko SDS.

 

Pot iz kleti je bila mal težka pa vijugasta...pa tisti dan nisva več nič gradila...sva bila precej miroljubna. Oziroma bom popravil, potrebna miru :P

Zgodbica je sicer za odtenek polepšana a po resničnem dogodku.

 

 

 

Pismu, pravkar sem se vprašal, le kaj pri SDS pijejo, k tok gradijo? :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Pol maš pa na SDSS shodih dost dela. 😂🤣

Nimam, ker ne hodim na nobene shode. Sicer bi pa imel dost dela na vsakem shodu, ne glede na to, kdo ga organizira. 

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

če prav razumem ni tvoj frend, a bolj pomembno, se ne strinjaš z njegovim pisanjem, ker ti ne pozivaš k nasilju? A prav razumem?

 

Ja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2022 ob 20:53, Kugelschreiber pravi:

a je kdo preveril to? Je to res? 
 

 

10D9C7BF-6881-4B59-AA04-67E3069DBEC7.jpeg

Je. Tudi mene bolj skrbijo človeška življenja, kot pa višje cene energentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, sveta hinavščina.....vas bolj skrbijo življenja....ja, ampak ne vsa, a ne.

Malo nazaj je bilo treba pa ogradit državo/meje z bodečo žico.....

Takrat se vam je pa jebalo za življenja....

Aja, ni bila prava barva kože, ni bila prava vera, takrat se pri njih ni dogajala vojna, ampak samo vzpostavljanje demokracije....

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2022 ob 20:53, Kugelschreiber pravi:

a je kdo preveril to? Je to res? 
 

 

10D9C7BF-6881-4B59-AA04-67E3069DBEC7.jpeg

 

pred 42 minutami, bladerunner pravi:

Je. Tudi mene bolj skrbijo človeška življenja, kot pa višje cene energentov.

Vlada je v četrtek odločila, da se ukrajinskim beguncem, ki živijo zunaj nastanitvenih centrov, povrnejo stroški nastanitve. Istočasno pa lahko begunci zaprosijo še za prejemke za preživetje. Oboje se določi glede na minimalni dohodek, ki pa bo s 1. aprilom znašal nekaj več kot 421 evrov. Vsak ukrajinski begunec bo dodaten denar dobil še za vsakega otroka, poleg tega pa bodo ukrajinske družine upravičene tudi do otroških dodatkov in oproščene plačila vrtca.

Ukrajinski begunci, nastanjeni v stanovanjih zunaj namestitvenih centrov, lahko od sobote dalje računajo na dve pomoči države. Prva je denarna pomoč za osebno namestitev, torej denar za najemnine. Druga pa je pomoč za preživetje.

To pomeni, da država ukrajinskim beguncem ne bo krila samo najemnin, temveč bo vsakomur, ki ne bo bival v nastanitvenem centru, nakazala še pomoč glede na slovenski minimalni dohodek. Ta bo s 1. aprilom znašal 421 evrov. A to le za prvo osebo, nato pa po lestvici še dodatno za vsakega naslednjega družinskega člana. Za dve osebi bi tako družine dobile 130 odstotkov minimalnega dohodka, za tri osebe pa 160 odstotkov. Pri tem pa povračilo za najemnino ne sme presegati višine minimalnega dohodka.

In kaj to v praksi pomeni denimo za begunko z dvema otrokoma? Recimo, da najemnina ne presega 421 evrov, denarna pomoč za tri osebe pa ob tem znaša nekoliko več kot 671 evrov. Izračun skupaj nanese skoraj 1100 evrov.  

 

 

Samo za primerjavo. Moja današnja mesečna plača za polni delovni čas in 30let delovne dobe 706,01€ neto :eek:

Najbolje da dam odpoved, uničim osebne dokumente in se prijavim kot Ukrajinec 😝

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ftp pravi:

:eek:

Najbolje da dam odpoved, uničim osebne dokumente in se prijavim kot Ukrajinec 😝

 

točno to..bo treba zaprosit za državljanstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Nimam, ker ne hodim na nobene shode. Sicer bi pa imel dost dela na vsakem shodu, ne glede na to, kdo ga organizira. 

Ja. 

Neki se mi zdi, da bi mel drugi več dela s tabo. 🤣😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar spremlam predvolina soočenja, mam samo še eno misel:

274917614_5558727547579723_2189242557990496760_n.thumb.jpg.35b7fd1e2ebafdb7d07643ff0e2ab351.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ftp pravi:

 

Samo za primerjavo. Moja današnja mesečna plača za polni delovni čas in 30let delovne dobe 706,01€ neto :eek:

Najbolje da dam odpoved, uničim osebne dokumente in se prijavim kot Ukrajinec 😝

 

A si BMW R 1250 GS zadel na tomboli? 🙄

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Frenk 67 pravi:

A si BMW R 1250 GS zadel na tomboli? 🙄

V 30 letih sem tudi kaj prišparal, saj nisem od vedno na tem del. mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:

O, sveta hinavščina.....vas bolj skrbijo življenja....ja, ampak ne vsa, a ne.

Malo nazaj je bilo treba pa ogradit državo/meje z bodečo žico.....

Takrat se vam je pa jebalo za življenja....

Aja, ni bila prava barva kože, ni bila prava vera, takrat se pri njih ni dogajala vojna, ampak samo vzpostavljanje demokracije....

 

Ja, skrbijo me življenja nič krivih nedolžnih ljudi, ki nikomur niso storili nič žalega. 

Ne, ne skrbijo me življenja militantnih islamskih verskih fanatikov, ki v imenu vere pobijajo nedolžne ljudi po svetu.

Državo se je ogradilo pred vdorom ILEGALNIH ekonomskih in ne vojnih migrantov, ki so ILEGALNO vdirali v našo državo brez dokumentov, ki bi razkrivali njihovo identifikacijo. Kdor želi na legalen način prestopiti mejo naše države, obstajajo mejni prehodi, kjer se mora vsak, ki legalno prečka našo mejo tudi identificirati z veljavnimi dokumenti. 

Ne moti me barva kože ljudi. Moti me dejstvo, da se nekateri priseljenci nočejo integrirat in asimilirat v družbo države gostiteljice. Tisti, ki tega ne zmorejo ali nočejo, jim mora država gostiteljica odreči gostoljubje in jih vrniti tja, od koder so prišli. Pika!

 

 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Frenk 67 pravi:

Neki se mi zdi, da bi mel drugi več dela s tabo. 🤣😂

Tudi meni se zdi marsikaj o tebi, pa bom raje tiho, da te ne užalim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!