Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 10 urami, ftp pravi:

Samo za primerjavo. Moja današnja mesečna plača za polni delovni čas in 30let delovne dobe 706,01€ neto

Če bi hodil v šolo in pridobil spodobno izobrazbo, sem prepričan, da bi imel vsaj štirikratnik plače, ki jo navajaš. Predvidevam, da si bil v mladosti len in ti ni bilo mar da bi skozi šolanje pridobil spodobno izobrazbo, kar te danes finančno zelo tepe. 

Lahko pa opraviš vozniški izpit kategorije C, E, si kupiš rabljen kamion, podpišeš pogodbo kot kooperant s podjetjem Kolektor CPG, pa se ti bo plača najmanj podeseterila. Tako pač to gre v življenju. 
 

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, bladerunner pravi:

Če bi hodil v šolo in pridobil spodobno izobrazbo, sem prepričan, da bi imel vsaj štirikratnik plače, ki jo navajaš. Predvidevam, da si bil v mladosti len in ti ni bilo mar da bi skozi šolanje pridobil spodobno izobrazbo, kar te danes finančno zelo tepe. 

Lahko pa opraviš vozniški izpit kategorije C, E, si kupiš rabljen kamion, podpišeš pogodbo kot kooperant s podjetjem Kolektor CPG, pa se ti bo plača najmanj podeseterila. Tako pač to gre v življenju. 
 

Izobrazba sploh ni pomembna. Sem pa zato v stranki SDS in dobim plačila za razne svete bolnišnic, šol, kot nadzornik,..., itd.

Od kod misliš da je nov motor, od redne plače???

Kamijon za odvoz denarja kar naročim, zakaj bi se mučil. Tako pač je. 😝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, bladerunner said:

Lahko pa opraviš vozniški izpit kategorije C, E, si kupiš rabljen kamion, podpišeš pogodbo kot kooperant s podjetjem Kolektor CPG, pa se ti bo plača najmanj podeseterila.

Ti delaš tako ??? Kakor slišim, je Kolektor CPG decembra vsem znižal plače za 10 %, kamionov, ki jih nujno potrebuje ne dobi, ker nudi premajhno plačilo.... Boš ti povedal točno, če si njihov pogodbenik. Jaz to bolj rekla-kazala, me pa zanima resnica !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, ftp pravi:

 

Kamijon za odvoz denarja kar naročim, zakaj bi se mučil. Tako pač je. 😝

... Truckdriverja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

pa se ti bo plača najmanj podeseterila. Tako pač to gre v življenju. 
 

706x 10= 7060. Najmanj.

 

Karl May pa ti imata nekaj skupnega- domišljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

Če bi hodil v šolo in pridobil spodobno izobrazbo, sem prepričan, da bi imel vsaj štirikratnik plače, ki jo navajaš. Predvidevam, da si bil v mladosti len in ti ni bilo mar da bi skozi šolanje pridobil spodobno izobrazbo, kar te danes finančno zelo tepe. 

Lahko pa opraviš vozniški izpit kategorije C, E, si kupiš rabljen kamion, podpišeš pogodbo kot kooperant s podjetjem Kolektor CPG, pa se ti bo plača najmanj podeseterila. Tako pač to gre v življenju. 
 

pa ne sam to, če bi naredil "abrambni faks" in bil komi v preteklosti, bi sedaj lahko bil premier kake manjše državice :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

278442238_1326348431185004_2372800391553888172_n.jpg.9ba249bb8525def98da95a36f6e5337b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj SDS postavlja tudi ploščice?

 

sprašujemzaprjatla

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Bmflar pravi:

Še pomnite obljube ? Dve leti na oblasti in rezultat ?

Vlada.jpg

V treh mesecih so postale dopustne. Pravzprav si vesel, če boš kdaj prišel na vrsto. Jaz imam operacijo, če bo vse posreči, oktobra 2023. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

V treh mesecih so postale dopustne. Pravzprav si vesel, če boš kdaj prišel na vrsto. Jaz imam operacijo, če bo vse posreči, oktobra 2023. 

nehi jokat ker:

278569656_10227721117630657_8673581256058789263_n.jpg.3847345224e0ecdbfc9cbf24b233c5ce.jpg

  • Haha 2
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 4. 2022 ob 8:59, Markisan pravi:

Kakšna je sploh realna izbira na teh volitvah? Spet iste face kot zadnjih 30 let. + Vsako leto nam dajo eno novo faco zato da mislimo da imamo izbiro.

Lahko tudi vesoljce. Samo ne SDSS

Na teh volitvah ne gre tolk za neke preboje v plus, kot za zaustavitev drsenja v totalitarizem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Osama pravi:

Lahko tudi vesoljce. Samo ne SDSS

Na teh volitvah ne gre tolk za neke preboje v plus, kot za zaustavitev drsenja v totalitarizem

Aja, pa unih dveh prodanih duš, bi se tud pazu. Aleksandri in Počivalšku bi dal edinole keramiko za polagat.

Nebi nikol odstopla:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Osama pravi:

Aja, pa unih dveh prodanih duš, bi se tud pazu. Aleksandri in Počivalšku bi dal edinole keramiko za polagat.

Nebi nikol odstopla:)

He, he - je še zgodi, pa mi možgani še počasneje delajo - mogoče bi se člouk tud spomnu, da nas je Zmago tutto completto označil za ovce, za katere je res škoda njegovega (njunega) denarja (in od Rupla - še ene osamosvojitvene korifeje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

Kaj SDS postavlja tudi ploščice?

 

sprašujemzaprjatla

Končno - KERAMIČARSTVO SDSS: Ploščice, ki NIKOLI NE ODSTOPIJO! Za kakovost polaganja skrbijo A. Pivec in Z. Počivalšek. Gradbeni nadzornik pa je sam JJ

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet, da tud na NoraTV včasih kej po resnici povedo. 😂

image.png.50099175e2db8eaa10e605c1e6df7650.png

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!