Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

278684242_5225571654168313_2196905583721415470_n.jpg.aee5fea543a9abb94e02bda41d2ecd54.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je "komi"  (amen)

 

https://www.mladina.si/215592/jansa-se-je-odrekel-komunisticnim-idejam-ni-pa-se-odrekel-komunisticnim-metodam-se-vedno-je-takse/?fbclid=IwAR3uuIftHK7zmDQKbvJkTIIqiuU_kUVjm32OKtkos0GLxcUlOJNz44s4OaI

»Janša se je odrekel komunističnim idejam, ni pa se odrekel komunističnim metodam. Še vedno je takšen, kot je bil – predvidljiv star partijec.«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Tedybear pravi:

https://siol.net/novice/volitve-2022/preobrat-na-vrhu-svoboda-prvic-prehitela-sds-577459

Tole bo pokvarjeni SdS falangi dalo vetra v jadra. Lahko pričakujemo orkestriran napad na Goloba.  

 

Če je pa Parsifejl tole objavu pol mora bit pa razlika vsaj 10%. 🎉🥂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo imeli Svobodo, nič več covidnih ukrepov, obveznih cepljenj, karanten...super. Kaj pa, če bo v jeseni spet vse po starem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Bomo imeli Svobodo, nič več covidnih ukrepov, obveznih cepljenj, karanten...super. Kaj pa, če bo v jeseni spet vse po starem? :hmm:

ja pa bo...kaj če bi pička mela qurac?

Dokler nekdo ne zaserje ne morem trditi da serje. doker serjejo trenutni, z lahkoto trdim da serjejo. Kapiš?

 

pred 58 minutami, bladerunner pravi:

image.png.c2dda733e38c97332155c19a81e51272.png

zdej si pa ti že mal zašel. A ni nič novega od Holoba?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Dokler nekdo ne zaserje ne morem trditi da serje. doker serjejo trenutni, z lahkoto trdim da serjejo. Kapiš?

 

Posnetek zaslona (24).png

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, bladerunner pravi:

 

Posnetek zaslona (24).png

FQfJ5gMXsAQ1WgX.jpg.d26d73ef94dade4f265ca8d3d4304eb5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bladerunner pravi:

 

Posnetek zaslona (31)1.png

vi bi res lahko jedli mesa, kok Holob svetuje, vsaj zdravstveno je opravičljivo, čeprav mi mesojedci tega ne moremo in nočemo razumeti.

Ma boha je mati od tistih, ki najhujši prekršek Holoba najdejo u tem, da bi holopček jedu meso samo 2x na teden. :P

Pa dej potrudi se mal bolj, a ti ne znese, ni Mahnič nič novega napisal o Holopčku?

Eh, duhcajt, pa dejmo mal jebat Urško :D

https://reporter.si/clanek/slovenija/koliko-v-zep-pospravi-urska-bacovnik-jansa-razburila-jo-je-objava-njene-januarske-place-960069?fbclid=IwAR2KLlHTJ1RhgD3n2xmNT97am4M9mpsz6YrGE1VQaUpYKiNNgy_FzrgenqA

Slovenske novice so poročale, da je Urška Bačovnik Janša, soproga premierja Janeza Janše, kot zdravnica v mesecu januarju zaslužila 7244 evrov bruto (predvsem na račun nadur in dežurstev). Bačovnik Janša se je na twitterju odzvala z objavo svoje »normalne« mesečne plače, ki je znatno nižja od tiste, o kateri so poročale Slovenske novice.

 

 

brez zajebancije, boga reuca, ma znatno nižjo plačo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Ma boha je mati od tistih, ki najhujši prekršek Holoba najdejo u tem, da bi holopček jedu meso samo 2x na teden. :P

 

Posnetek zaslona (27).png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

 

Posnetek zaslona (27).png

nć interesantnega, slaba izvedba, slaba grafika, niti smešno, premal žaljivo...bi rad še kak info?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

brez zajebancije, boga reuca, ma znatno nižjo plačo :P

Jaz opazim med njo in elektro-oligarhom bistveno razliko. Zdravnica ljudem pomaga, elektro-oligarh jih pa krade in posledično prispeva k njihovemu nižjemu življenjskemu standardu.  

Posnetek zaslona (15).png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Jaz opazim med njo in elektro-oligarhom bistveno razliko. Zdravnica ljudem pomaga, elektro-oligarh jih pa krade in posledično prispeva k njihovemu nižjemu življenjskemu standardu.  

neb se jaz sekiral, kmal bodo dokončne rešitve..konkretno:

SDS-fake-plakati.thumb.jpg.161392b698e944281d28845b4dd7daa2.jpg

 

ps. brez padala :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj prejšnji ljubljenček je pa že skočil na glavo v prazen bazen, potem pa odvrgel puško v koruzo. Podobno se bo zgodilo s kulci na čelu z Holobom, če bodo prevzeli vodenje vlade. Upam stavit, da bo tako. Potem bo pa zopet moral Janez prevzeti krmilo zgubljene in potapljajoče se ladje, da jo spravi na varno v mirne vode.

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bladerunner pravi:

Tvoj prejšnji ljubljenček je pa že skočil na glavo v prazen bazen, potem pa odvrgel puško v koruzo. Podobno se bo zgodilo s kulci na čelu z Holobom, če bodo prevzeli vodenje vlade. Upam stavit, da bo tako. Potem bo pa zopet moral Janez prevzeti krmilo zgubljene in potapljajoče se ladje, da jo spravi na varno v mirne vode.

še dobro da mamo Janeza.

Ampak pravi slavospev si zaslužijo Mahnić , pa Hojs, pa še kak umotovor bi se našel. Slava jim. :D

ps. od kje ti znanje kdo je moj ljubljenček? Sem kje v tej temi navedel?

Pazljivo izbiraj besede naslednjič... :D#zavasbomoizdelaliposebneukrepezdekreti

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

ps. od kje ti znanje kdo je moj ljubljenček? Sem kje v tej temi navedel?

Ok., če sem se zmotil, se ti opravičujem. Ni pa lepo, da skrivaš, h kateri opciji se nagibaš, če že veselo komentiraš politiko. Karte na mizo, bomo lažje diskutirali. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bladerunner pravi:

Ok., če sem se zmotil, se ti opravičujem. Ni pa lepo, da skrivaš, h kateri opciji se nagibaš, če že veselo komentiraš politiko. Karte na mizo, bomo lažje diskutirali. 

zakaj bi se moral kam nagibat? Mislim, da mam čisto vso pravico pluvati po vseh. Po teh, ki so sedaj oblastniki, ter počakat na nove, da zaserjejo in potem počet isto. To je vse kar mi ostane, krepko pljuvat. Po kom pluvam trenutno, ti mora bit pa prec jasno.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj bi se moral kam nagibat? Mislim, da mam čisto vso pravico pluvati po vseh. Po teh, ki so sedaj oblastniki, ter počakat na nove, da zaserjejo in potem počet isto. To je vse kar mi ostane, krepko pljuvat. Po kom pluvam trenutno, ti mora bit pa prec jasno.

 

 

 

Seveda imaš vso pravico pljuvati po komerkoli. Če pa prebiram tvoje poste med vrsticami, pa se mi le zdi, da favoriziraš elektro-oligarha, kar pa je zopet tvoja pravica. V prejšnjem postu sem hotel povedat, da lažje igram karte s tistimi, ki jih imajo na mizi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, bladerunner pravi:

Seveda imaš vso pravico pljuvati po komerkoli. Če pa prebiram tvoje poste med vrsticami, pa se mi le zdi, da favoriziraš elektro-oligarha, kar pa je zopet tvoja pravica. V prejšnjem postu sem hotel povedat, da lažje igram karte s tistimi, ki jih imajo na mizi. 

nč ne favoriziram, ker od njega ni še čisto nobenega rezultata, ker do sedaj ni vodil vlade. Ko jo bo, in to z zagotovostjo trdim, bomo pa spet mal kritično presojali situacijo. 

Le Vidoviti Milan in Janezove ovčke vedo, kaj bo, če bo , ko bo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FQeydcFXIAUdAcA.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

nč ne favoriziram, ker od njega ni še čisto nobenega rezultata, ker do sedaj ni vodil vlade. Ko jo bo, in to z zagotovostjo trdim, bomo pa spet mal kritično presojali situacijo. 

Le Vidoviti Milan in Janezove ovčke vedo, kaj bo, če bo , ko bo :P

 

Niti ni potrebno biti vidovit. Potrebno se je zazret le malo v preteklost in odgovor se ponuja kar sam od sebe, kaj so prinesli novi obrazi na politično sceno pri nas. Nekdo, ki ustanavlja stranko tik pred volitvami in nima v politiki nobene kilometrine, niti programa, po vrhu vsega je pa še težki goljuf, manipulator in izjemno ohola in arogantna oseba polna narcisoidnosti, ne more v politični prostor doprinesti nič dobrega, kvečjemu nasprotno. To se bo tudi potrdilo, v kolikor prevzame vajeti vodenja vlade v svoje roke. 

Kakšen bo pa rezultat skorajšnjih volitev v DZ, pa pojma nimam, ker ne verjamem nobeni izmed anket, zato jih niti ne spremljam več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!