Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Lažeš. Če sem ti napisal pejt se ubit, al pa nared kej koristnega za državo, recimo samomor, to nikakor ni grožnja s smrtjo, samo priporočilo.  Verjamem pa de si prec grozil s “krivosodjem”. Ta del verjamem. 

Ja, grozil sem s "krivosodjem", ker nisem imel možnosti do lastne retorične obrambe, ker sem bil za vsako malenkost, ki ni bila po volji takratni radirki zbrisan ali blokiran. Zato sem tudi napisal grožnjo s tožbo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Ti si sposoben nula. Ti ne ločiš kretenskega vandala, ki prevarantki na plakat nariše tiča, od prevarantke ki se hodi sponzorirat s celo familijo in zahteva predelane račune za nazaj. Ti ne ločiš kretenskega vandala, ki ministru za obrambo na plakat nariše tiča, od ministra za obrambo, maminga sinkota ki “zgubi” kamjon na CARINI V SEŽANI!!, podjetje z njegovo mamo pa faše mijonski posel. Ti ne ločiš konceptualnih razlik. Eni divjaki s sprejem rišejo tiče po plakatih, te bi ti dal u keho, drugi ukazujejo 8 miljonske avanse, “ker bitenc mora ta posel dobit”  po tvoje so nas reševali. Zaslužijo še en mandat. 
 

Pejt se kej pelat s kakim usaf avjonim…..

Težke obtožbe, za katere ni niti kazenskih ovadb, kaj šele pravnomočnih obsodilnih sodb. Nabijanje nebuloz so levičarska specialiteta. Pivčevo so pribijali na križ zaradi par sto € samo zardi sodelovanja v Janševi vladi, na koncu pa jo razbremenili vsakršne krivde. Pranje iranske miliarde € pa pometli pod preprogo, ker je levičarska falanga prejela visoke provizije. 

Ne samo pelat, v prihodnje bom tudi še letel s supersoničnimi lovci. Jasno, kot potnik na zadnjem sedežu. Pa se ti temu smej kolikor hočeš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, bladerunner said:

Ja, grozil sem s "krivosodjem", ker nisem imel možnosti do lastne retorične obrambe, ker sem bil za vsako malenkost, ki ni bila po volji takratni radirki zbrisan ali blokiran. Zato sem tudi napisal grožnjo s tožbo.  

Nisi imel možnosti 0retorične obrambe” na forumu, in si grozil s sodiščem. Ma ti sirota. Bog se te usmili. In tvoje familije. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Nisi imel možnosti 0retorične obrambe” na forumu, in si grozil s sodiščem. Ma ti sirota. Bog se te usmili. In tvoje familije. 

Ja, sem radirki na ZS tudi obrazložil, da je šlo za bluff.

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ma ti sirota. Bog se te usmili. In tvoje familije. 

Kar se pa sirote tiče, sem pa prepričan, da si zame sirota ti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kugelschreiber pravi:

pa Bia separations, ki orje ledino v biomolekularnih analizah in resuje stoletne zdravstvene probleme. Si kdaj slisal za njih? 

Direktor BIA Separations Aleš Štrancar je tudi velik fan JJ in o njemu govori v superlativih. 

Tudi Damija imajo ja. 

Imajo pa v Wajdušni tudi levuharja Dušana Černigoja, ki je Primorje spravil v stečaj. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, kar smo doživeli v zadnjih dveh letih, je navadna zloraba moči s strani klike, ki ves čas deluje na robu zakonitosti, ob asistenci ljudi s kriminalnim portfeljem. Oblast razume kot sredstvo maščevanja.

 

https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/ucna-ura-iz-politicne-zlorabe-moci-kolumna-960026

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bladerunner said:

Ja, sem radirki na ZS tudi obrazložil, da je šlo za bluff.

Kar se pa sirote tiče, sem pa prepričan, da si zame sirota ti. 

Ma nemoj, blefiral si? TI? Mož beseda, človk dejanj? 🤣

 

Vemo da si blefer. Blefer, laznivc in nic kej dost drugega. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, bladerunner pravi:

 Nekoč bo vendar potrebno najti način, da bomo zmogli različno misleči sobivati med seboj in spoštovati tudi tistega, ki drugače razmišlja od nas. V nasprotnem bomo padli v globoko negativno spiralo. Rezultat takega početja pa bo katastrofa za naš narod. 

Stari. BMK kaj ti razmišljaš, sam ne teh svojih nebuloz tle objavljat, k to je srž problema. Tko da drž se razmišljanja pa pust tipkovnco na mir. 👍👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

Žal, tega ne morem dokazat, ker je bil tvoj post in moja replika nanj, kjer sem ti zagrozil s tožbo zaradi grožnje s smrtjo v trenutku izbrisan. 

tako je, komiji vedno delujejo v ozadju :P

 

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

plus, de ne pozabmo, ajdovsna ma tud damija. 

no, že to je zmaga. Ta zadnji stavek :P

ps. Dami ma pa knjigo od Boskarola z osebnim posvetilom...Nasa blog je naslov.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

Direktor BIA Separations Aleš Štrancar je tudi velik fan JJ in o njemu govori v superlativih. 

Tudi Damija imajo ja. 

Imajo pa v Wajdušni tudi levuharja Dušana Černigoja, ki je Primorje spravil v stečaj. 

Aleš je šel na desno, ker so ga levi jebali, tako enostavno je to. Je mel pa velik podpore pri prejšnjem županu.

Černigo, Zidar in una baba z zabuhlimi učmi= kolektor. Princip je isti, sve su ostalo nianse bi reku Balaševič.

pred 9 urami, GeeSXer pravi:

To, kar smo doživeli v zadnjih dveh letih, je navadna zloraba moči s strani klike, ki ves čas deluje na robu zakonitosti, ob asistenci ljudi s kriminalnim portfeljem. Oblast razume kot sredstvo maščevanja.

 

https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/ucna-ura-iz-politicne-zlorabe-moci-kolumna-960026

in ravno tule je največja napaka JJa. Maščevalnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, ki so zdaj na oblasti, ne počnejo nič kaj posebej novega. Nov je le brezobziren in brezsramen način njihovega delovanja.

https://www.delo.si/nedelo/ujetega-volivca-tozba/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2VdfMa_wXJqBduPC4LVa1ESE63LT7mH-iNn1A89YE1e2Q7Y4Pt7HJJCi8#Echobox=1650223734

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni črna ovca drugačna...
Bele so vse iste...

Janez Janša leta 1984: »Vojna je koristna, ker povečuje gospodarski razvoj, jedrski spopad bi genetsko izboljšal človeško vrsto!«

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Hojs ali lahko definirate zakonsko skupnost:

Oh, ni problema!!!

MOŽ, ŽENA in MAMA :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi veterantvo je dobil kar tak. Pa še predsednik nekega veteranskega združenja je bil.

Da se pa sedaj mnogi bahajo z veteranstvom, je del nekega izmišljenega rituala, političnega obračunavanja in produciranja nizkih udarcev. Prav zanimivo mi je bilo, ko sem Aleša Hojsa leta 2016 v kadetnici na posvetu o osamosvojitveni vojni osemkrat zaporedoma vprašal, od kod njemu veteranski status. Vedel sem, da je bil še leta 1989 pripadnik rezerve v vodu TO iz občine Center. V Ljubljani smo pregledali vse sezname pripadnikov manevrske strukture narodne zaščite in tudi vse sezname enot TO iz leta 1990 in 1991. Na nobenem seznamu ga ni bilo. Vznemirjeno mi je odgovarjal, da to ni moja stvar in kaj pa me to briga.

Osemkrat sem ponovil to vprašanje pred lepim številom vodilnih ljudi iz Slovenske vojske, Centra vojaških šol, Vojaškega muzeja in generacijo slušateljev in slušateljic šole za častnike. Na koncu je Hojs ves vznemirjen dejal, da je pač šel na upravno enoto, zahteval veteranski status in ga dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, GeeSXer pravi:

Tudi veterantvo je dobil kar tak. Pa še predsednik nekega veteranskega združenja je bil.

Da se pa sedaj mnogi bahajo z veteranstvom, je del nekega izmišljenega rituala, političnega obračunavanja in produciranja nizkih udarcev. Prav zanimivo mi je bilo, ko sem Aleša Hojsa leta 2016 v kadetnici na posvetu o osamosvojitveni vojni osemkrat zaporedoma vprašal, od kod njemu veteranski status. Vedel sem, da je bil še leta 1989 pripadnik rezerve v vodu TO iz občine Center. V Ljubljani smo pregledali vse sezname pripadnikov manevrske strukture narodne zaščite in tudi vse sezname enot TO iz leta 1990 in 1991. Na nobenem seznamu ga ni bilo. Vznemirjeno mi je odgovarjal, da to ni moja stvar in kaj pa me to briga.

Osemkrat sem ponovil to vprašanje pred lepim številom vodilnih ljudi iz Slovenske vojske, Centra vojaških šol, Vojaškega muzeja in generacijo slušateljev in slušateljic šole za častnike. Na koncu je Hojs ves vznemirjen dejal, da je pač šel na upravno enoto, zahteval veteranski status in ga dobil.

nej ne laže. Mama je šla na UE :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/17/2022 at 10:06 PM, bladerunner said:

Vsa beda in primitivizem levuharjev, ki vse bolj kažejo svoje "kulturno" dno. Kot njihovi ideološki komunistični predniki, tudi sami ne premorejo kančka pluralnosti in uničujejo vse, kar ima odklon od njihovega bednega in sprevrženega načina razmišljanja. Janše se pa bojijo, kot vampir česna, ker dobro vedo, da je pod njegovim vodstvom vlade z njihovimi neupravičeno pridobljenimi privilegiji konec. Zato pa divjajo vsak petek po Lj., razgrajajo, vpijejo sovražne parole in grozijo s smrtjo vladnim predstavnikom. In taki sodrgi pokvarjeni in nekulturni nekateri tule pojete prave hvalospeve. Da vas ni sram!

Ne zmorete dostojno prenesti politične konkurence in se poslužujete najbolj podlih, zavržnih in primitivnih dejanj, ko skrunite plakate politične konkurence. Sramota par excellence. 

Posnetek zaslona (32).png

Kaj pa , če to počnejo po njihovem naročilu ? jaz nobenemu več ne verjamem, je pa res ratalo malo vroče zadnje dni :P

Sladoljed.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dni tako mal gledam in preštevam, kdo se koga boji, kdo udriha po konkurenci. Res da se SDS sam iz sebe dela norca ampak mal preverjam, kdo je najbolj agresiven po diskreditaciji konkurence od oglaševalcev.

Kot kaže se najbolj boji SDS Svobode. Kjerkol, karkol vidim sama SDS agresija, pritlehna, posiljena, ko takoj vidiš, da je daleč od neke reale. Srovaki bi reku moj fotr. Obratno je veliko manj, če je že, potem je napad na konkurenco bolj prefinjen. Z vsaj kakim dejstvom.

Drugi se mi zdijo pa od SDja...seveda napad na SDS. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Te dni tako mal gledam in preštevam, kdo se koga boji, kdo udriha po konkurenci....

A to si sinoči gledal na PopTV soočenje predsednikov strank? Ja, je bilo kar zanimivo... Še eno (zadnje, na istem kanalu, pred volitvami) pa bo v petek... Čisto možno, da bodo esdeesovci še kakšnega đokerja stresli iz rokava. Pa rokavice bojo vrgli v kot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da niti Chuck Norris ne bo več volil SDS....menda je to edina stranka, kjer je celo Chuck Norris lahko samo podpredsednik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

A to si sinoči gledal na PopTV soočenje predsednikov strank? Ja, je bilo kar zanimivo... Še eno (zadnje, na istem kanalu, pred volitvami) pa bo v petek... Čisto možno, da bodo esdeesovci še kakšnega đokerja stresli iz rokava. Pa rokavice bojo vrgli v kot...

nisem gledal, vem pa da se jim hlače tresejo (SDSju), sem gledal raje Bad boys, ker naši bad boys sploh niso smešni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal, da sta tako Janša kot Golob podpisala sodelovanje z WHO...kar zame osebno pomeni kapitulacijo, ni izhoda. Svobode ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!