Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

A ne bi bilo enostavneje, da lahko volijo le tisti z nad 5 stopnjo izobrazbe...pa čeprav so jo dobili zlahka z vključitvijo v ZK. 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, vandrovec pravi:

A ne bi bilo enostavneje, da lahko volijo le tisti z nad 5 stopnjo izobrazbe...pa čeprav so jo dobili zlahka z vključitvijo v ZK. 

A se zavedaš da tistih nad 5 (6 in več) stopnjo je največ kupljenih. :naughty:

Pri nas jih je velika večina s 7 in mag. , pa ko z njimi govoriš se kar čudiš, kako so jo pridobili. :eek:

Sploh z ekonomijo, management, upravna in temu podobne...

 

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

A se zavedaš da tistih nad 5 (6 in več) stopnjo je največ kupljenih. :naughty:

Pri nas jih je velika večina s 7 in mag. , pa ko z njimi govoriš se kar čudiš, kako so jo pridobili. :eek:

Sploh z ekonomijo, management, upravna in temu podobne...

 

Vem, poznam primere, zato sem tudi tako napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, ftp pravi:

A se zavedaš da tistih nad 5 (6 in več) stopnjo je največ kupljenih. :naughty:

Pri nas jih je velika večina s 7 in mag. , pa ko z njimi govoriš se kar čudiš, kako so jo pridobili. :eek:

Sploh z ekonomijo, management, upravna in temu podobne...

 

Nekaj teh družboslovnih vikend fakultet je bilo ustvarjenih za kadre javne uprave. Pazi to...dekani in prodekani pa Brejc, Jambrek, Jerovšek itd. Vprašanje za 1 Evro, 13 centov, 220 tolarjev in 1250 dinarjev: Kam se navedeni trije politično profilirajo??

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Tedybear pravi:

Nekaj teh družboslovnih vikend fakultet je bilo ustvarjenih za kadre javne uprave. Pazi to...dekani in prodekani pa Brejc, Jambrek, Jerovšek itd. Vprašanje za 1 Evro, 13 centov, 220 tolarjev in 1250 dinarjev: Kam se navedeni trije politično profilirajo??

aaah, vprašaj kamjonarja, to je njegov teren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse druge volilne okraje je glasovanje po pošti z normalno pošto, le volilni okraj Grosuplje je pod priority 💩

Brez naslova.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Sam dePihlja pravi:

Za vse druge volilne okraje je glasovanje po pošti z normalno pošto, le volilni okraj Grosuplje je pod priority 💩

Brez naslova.png

To ne drži, več ali manj vso volilno gradivo gre prednostno, vsaj pri nas je tako.

 

PS

Nisam is Grosuplja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Tedybear said:

Nekaj teh družboslovnih vikend fakultet je bilo ustvarjenih za kadre javne uprave. Pazi to...dekani in prodekani pa Brejc, Jambrek, Jerovšek itd. Vprašanje za 1 Evro, 13 centov, 220 tolarjev in 1250 dinarjev: Kam se navedeni trije politično profilirajo??

A niso ravno v tej vladi predlagali omejite vpisa na neuporabne fakse? Pa se je takoj usulo z univerz nekaj o avtonomiji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, BlackDoc pravi:

A niso ravno v tej vladi predlagali omejite vpisa na neuporabne fakse? Pa se je takoj usulo z univerz nekaj o avtonomiji...

Ampak to niso neuporabni faksi.   V tem mandatu se je v javni upravi zaposlilo 10.000 novih uslužbencev, tako da verjetno ti faksi komaj dohajajo upravo. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ftp pravi:

Pri nas jih je velika večina s 7 in mag. , pa ko z njimi govoriš se kar čudiš, kako so jo pridobili. :eek:

Js sm ga tut mag plaču :P ... splača se, saj si takoj v višjem plačilnem razredu ;) 

Pomaga pri višanju osnove za penzijo :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, ftp said:

Ampak to niso neuporabni faksi.   V tem mandatu se je v javni upravi zaposlilo 10.000 novih uslužbencev, tako da verjetno ti faksi komaj dohajajo upravo. :eek:

Saj vem, zame je JJ še vedno preveč levak - kar se janezek nauči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, ftp said:

To ne drži, več ali manj vso volilno gradivo gre prednostno, vsaj pri nas je tako.

 

PS

Nisam is Grosuplja

Domnevam, da volilni okraji, pomembni za SDS gredo na priority. Meni je prišel v roke pod priority samo Grosupeljski, okoli 30 ostalih pa navadna posta.

278562933_2207854442697665_1412680220190180247_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Js sm ga tut mag plaču :P ... splača se, saj si takoj v višjem plačilnem razredu ;) 

Pomaga pri višanju osnove za penzijo :jezik: 

A veš kako je reku un u Srbiji:”Nije istina da sam kupio diplomu, poklonio mi tata za rodjendan.” 😂😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm govoru s trenu ljudmi ki so prepričani da bo golob spremenu slovenijo in da se bosta cedila med in mleko. To sta podkrepila s tezo, da je zgleden pošten podjetnik, ki bo gledal za dobrobit slovenije in ni podmazan. Sem vprašal kako mu je ratalo pridt na soočenja med parlamentarne stranke glede na to ni. So rekl da zato ker je nov in ma dnar. Wtf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem svojo državljansko dolžnost opravu - predčasno.

Zdej sam čakam na rezultate, da vidim, če sem zadel. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Frenk 67 pravi:

Jst sem svojo državljansko dolžnost opravu - predčasno.

Zdej sam čakam na rezultate, da vidim, če sem zadel. 😂

Ce bo sosed B. v ponedeljek hodu naokol ves pobit, si. 👍

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Markisan pravi:

Danes sm govoru s trenu ljudmi ki so prepričani da bo golob spremenu slovenijo in da se bosta cedila med in mleko. To sta podkrepila s tezo, da je zgleden pošten podjetnik, ki bo gledal za dobrobit slovenije in ni podmazan. Sem vprašal kako mu je ratalo pridt na soočenja med parlamentarne stranke glede na to ni. So rekl da zato ker je nov in ma dnar. Wtf

Toliko o poštenosti elektro-oligarha:

Golob sredi mednarodne preiskave: finančna mula naj bi mu nosila gotovino

Robert Golob se je znašel v mednarodni finančni preiskavi zaradi nakazil na podjetje v Črni gori. Gre za 600 tisoč evrov, ki so jih sproti dvigovali v gotovini. Kje so končali? Planet TV je pridobil dokumente in ugotovitve obveščevalcev.

https://siol.net/novice/slovenija/ekskluzivno-razkrivamo-novo-afero-roberta-goloba-577793

Če mu uspe zmagati na volitvah, bo to katastrofa za Slovenijo. Komu to danes ni jasno, mu bo postalo zelo kmalu. Narod bo zopet nategnjen z "novim" obrazom. Žal.

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Toliko o poštenosti elektro-oligarha:

Golob sredi mednarodne preiskave: finančna mula naj bi mu nosila gotovino

Robert Golob se je znašel v mednarodni finančni preiskavi zaradi nakazil na podjetje v Črni gori. Gre za 600 tisoč evrov, ki so jih sproti dvigovali v gotovini. Kje so končali? Planet TV je pridobil dokumente in ugotovitve obveščevalcev.

https://siol.net/novice/slovenija/ekskluzivno-razkrivamo-novo-afero-roberta-goloba-577793

Če mu uspe zmagati na volitvah, bo to katastrofa za Slovenijo. Komu to danes ni jasno, mu bo zelo kmalu. Žal.

 je pa fascinantno , vsake volitve nova faca na katero se folk množično napali, menja avatarje, slikice na FBju. Najprej so mel francosko zastavo, potem ostan doma, nato maskice, sledile so iglce, rumeno modra in zdej golob. Kot po navodilu vodje črede..... crazy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bladerunner pravi:

Toliko o poštenosti elektro-oligarha:

Golob sredi mednarodne preiskave: finančna mula naj bi mu nosila gotovino

Robert Golob se je znašel v mednarodni finančni preiskavi zaradi nakazil na podjetje v Črni gori. Gre za 600 tisoč evrov, ki so jih sproti dvigovali v gotovini. Kje so končali? Planet TV je pridobil dokumente in ugotovitve obveščevalcev.

https://siol.net/novice/slovenija/ekskluzivno-razkrivamo-novo-afero-roberta-goloba-577793

Če mu uspe zmagati na volitvah, bo to katastrofa za Slovenijo. Komu to danes ni jasno, mu bo postalo zelo kmalu. Narod bo zopet nategnjen z "novim" obrazom. Žal.

Panika v SDSSu, jutr bo krivec za vojno v Ukrajini. 😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Markisan pravi:

 je pa fascinantno , vsake volitve nova faca na katero se folk množično napali, menja avatarje, slikice na FBju. Najprej so mel francosko zastavo, potem ostan doma, nato maskice, sledile so iglce, rumeno modra in zdej golob. Kot po navodilu vodje črede..... crazy.

Lej, ti bom čisto pošteno in iskreno odgovoril. Prepričan sem, da si večina izmed nas želi oblast, ki naj bi bila poštena in naredila največ, kolikor je pač mogoče za blaginjo Slovencev in Slovenije. Različni smo si le v tem, da kot take vidimo različne kandidate. Sam bom zelo vesel, če dobimo res tako vlado, pa kdorkoli jo bo že vodil. Toliko o tem z moje strani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

Lej, ti bom čisto pošteno in iskreno odgovoril. Prepričan sem, da si večina izmed nas želi oblast, ki naj bi bila poštena in naredila največ, kolikor je pač mogoče za blaginjo Slovencev in Slovenije. Različni smo si le v tem, da kot take vidimo različne kandidate. Sam bom zelo vesel, če dobimo res tako vlado, pa kdorkoli jo bo že vodil. Toliko o tem z moje strani. 

Ti dam prav. Samo zdi se mi da je ljudi neverjetno lahko okol prnest. Kritičnega razmišljanja ni več, iskanja informacij ne samo iz znanih plačljivih virov, nekega lastnega ustvarjanja slike ter izklopa kolektivne demence, ki jo ocenjujem da drži max 1 mesec. Dodam še da je za večino folka vsa resnica sveta zbrana v poročilih med 19-20h.

Popravljeno . Popravil Markisan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Panika v SDSSu, jutr bo krivec za vojno v Ukrajini. 😂😂

Če se bo z neizpodbitnimi in konkretnimi dokazi izkazalo, da vse to drži, bo panika nekje drugje, ne pa v SDS. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Če se bo z neizpodbitnimi in konkretnimi dokazi izkazalo, da vse to drži, bo panika nekje drugje, ne pa v SDS. 

Ja, če se bo.  Ampak te zgodbice, 3 dni pred volitvami, se berejo kot znanstvena fantastika spisana na Trstenjakovi. Upam, da bo kdo zaradi tega mal sedel pa ne verjamem, da bo to Golob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil izvoljen orožarski pravnomočno obsojeni kriminalec, ne bo katastrofa, če bo se politik, ki še ni v nobenem predkazenskem postopku.

Dokumentirano: ime Roberta Goloba v mednarodni finančni preiskavi zaradi nakazil na podjetje v Črni Gori! Gre za 600 tisočakov, sproti dvignjenih v gotovini. Kje so končali? Imamo papirje in ugotovitve obveščevalcev. Ekskluzivno razkrijemo v Planet 18.«

Tako se glasi twitt, ki ga je danes popoldne objavil Mirko Mayer, urednik Planet TV, ki je v lasti Josezfa Vide, madžarskega oligarha iz kroga Viktorja Orbana. V njem je napovedal afero, s katero naj bi SDS dokončno obračunala z Robertom Golobom, predsednikom stranke Gibanje Svoboda in najresnejšim političnim konkurentom Janeza Janše. Toda zgodba se jim je vrnila kot bumerang: ključni akter v njej je namreč tesno povezan s SDS in Janšo osebno.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!