Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 16 urami, IZTOK pravi:

Mene pa ne, ker v tej komediji sploh nisem sodeloval. Bom sel volit, ko se bodo zadeve na politicnem prizoriscu krepko spremenile, prej pa ne. Bo sedaj kdo rekel, da pac tako drugi odlocajo namesto mene, kar je sicer res a po drugi strani pa ne mislim dajat mojega glasu nobenemu od teh kljukcev. Glede na to, da iz nas ze lep cas norca brijejo je najbolje, da jih enostavno ignoriram. Ker kaj bolj konkretnega bo skodilo mojim zivcem ali pa bom pristal v zaporu. Upam pa, da bodo enkrat prisle volitve, kjer bo udelezba tako nizka, da bo te komedije konec.

Vsi manevri slovenskih politikov so že leta v naprej dogovorjeni. Kar gledamo so zelo domišljeno izdelane predstave.

To je target slovenske politike. Indeferentnost volilnega telesa. Potem lahko delajo kar želijo...ljudstvo pa samo bleji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak jučeri sem pogledal "našo štajersko" vojsko, pa sem mel filing, da so jih v prvem bifeju pobrali. Sami lepi pivski vampeki. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ampak jučeri sem pogledal "našo štajersko" vojsko, pa sem mel filing, da so jih v prvem bifeju pobrali. Sami lepi pivski vampeki. :P

 

To sicer zgleda smešno, ampak takšne enote lahko hitro v krizi prerastejo v močno nadležne skupine - običajno imajo ekstremne nazore. Hepanov je dovolj, ki potrebujejo karizmatične liderje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

To sicer zgleda smešno, ampak takšne enote lahko hitro v krizi prerastejo v močno nadležne skupine - običajno imajo ekstremne nazore. Hepanov je dovolj, ki potrebujejo karizmatične liderje.

če sem pošten, te bom vprašal, kaka je razlika med pivskim vampekom s kalašnikovim in direktorjem oderuške banke?

Saj veš eni ti ga nežno pa sofisticirano zarinejo v rit, da težje čutiš, drugi bi ga pa na silo. S tistimi, ki bi ga na silo je lažje komunicirat, pa tudi lažje se jim je ognit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

če sem pošten, te bom vprašal, kaka je razlika med pivskim vampekom s kalašnikovim in direktorjem oderuške banke?

Saj veš eni ti ga nežno pa sofisticirano zarinejo v rit, da težje čutiš, drugi bi ga pa na silo. S tistimi, ki bi ga na silo je lažje komunicirat, pa tudi lažje se jim je ognit.

Evo, pa si si dal kar sam odgovor :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa okrog te "matjazeve vojske" moti mlacen odziv odgovornih. Sprasujem se, ali so sploh pozorno poslušali Šiškota?

Tip mirno izjavi, da se ne bodo pustili razorožiti in da se zavedajo, da so "izven"  zakona.:mad:

Dve uri po objavi posnetka,  bi Šisko pod dejstvom "substanc resnice" že moral drdrati imena sodelavcev, stevilo orozja itd nekje v kleti MNZja, osvetljen z 1500watnim reflektorjem 30 cm od face.

Borat Pohar spet samo piše in obsoja.

Stari premier odhaja, ne komentira, novi še ni prišel, tudi ne komentira.

Tista lutka z enim normalnim in enim madzarskim priimkom obsoja, novi, Poklukar pa ni še in nikoli ne bo dojel, zakaj se gre ( ga poznam osebno....kuhar po izobrazbi, FOV plus Jambrekov vikend krožek magistriranja pac še ne pomeni inteligence).

SOVA pregleduje fotografije....ma kur.c, tiste Žirovske neonaciste imajo preštete do zadnjega.....

Bo res treba vprasat kelnarce tam okoli Lenarta, kateri pivopivci so zadnje čase mal manj pri šanku.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zdaj ti pijančki sicer niso nek elemnt za alarm, kar se fizične sile tiče. Bi pa bilo to potrebno nemudoma zatreti v kali....v času Hitlerja so se take skupine razvile v rjavosrajčnike, ki so hitro začeli delat red  (narobe) pred anemično oblastjo..kam je to pripeljalo pa vemo. Kar je tu bolj alarmantno je to, da je to nek signifikantnejši pokazatelj stanja v družbi. Kriva je politika, ki evidentno tolerira skarjno levičarske ideje, ker ji trenutno koristijo. Kot protiutež potem skupina zahojencev ustanovi neke kvazi brigade...med njima pa je bebava politika, ki ne zna hendlat zadev. In če nihče ne ukrep dobijo tako eni kot drugi občutek, da delajo prav. To ni nič dobrega.

V glupi Ameriki bi ta skupina končala pod rafali FBI na neki zapuščeni farmi v Texasu ali v močvirjih Louisiane....

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, Tedybear said:

Mene pa okrog te "matjazeve vojske" moti mlacen odziv odgovornih. Sprasujem se, ali so sploh pozorno poslušali Šiškota?

Tip mirno izjavi, da se ne bodo pustili razorožiti in da se zavedajo, da so "izven"  zakona.:mad:

Dve uri po objavi posnetka,  bi Šisko pod dejstvom "substanc resnice" že moral drdrati imena sodelavcev, stevilo orozja itd nekje v kleti MNZja, osvetljen z 1500watnim reflektorjem 30 cm od face.

Borat Pohar spet samo piše in obsoja.

Stari premier odhaja, ne komentira, novi še ni prišel, tudi ne komentira.

Tista lutka z enim normalnim in enim madzarskim priimkom obsoja, novi, Poklukar pa ni še in nikoli ne bo dojel, zakaj se gre ( ga poznam osebno....kuhar po izobrazbi, FOV plus Jambrekov vikend krožek magistriranja pac še ne pomeni inteligence).

SOVA pregleduje fotografije....ma kur.c, tiste Žirovske neonaciste imajo preštete do zadnjega.....

Bo res treba vprasat kelnarce tam okoli Lenarta, kateri pivopivci so zadnje čase mal manj pri šanku.....

 

točno to. Šiško je še povedal, da so bli organi v naprej obveščeni o "vojaški" enoti in o ustanovitvi štajerske regije. No reply. 

 

takisto me ludi, da noben tako zagret branitelj svobode še ni šel do Žavbijevih na obisk, 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Arzen pravi:

Odkar vem za to štajersko gardo, me skrbi za mausa, nekam malo je zadnje čase tu, pa tudi nekam veliko jamra, da je zmatran. Upam, da tudi on ni v tej gardi, me skrbi zanj.

nč bat ... budno spremlam vse vaše poteze ... in poteze od unih k vlečejo poteze ...

p.s.

s temi posnetki in s temi oboroženimi skupinami .... to ni hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Mene pa okrog te "matjazeve vojske" moti mlacen odziv odgovornih. Sprasujem se, ali so sploh pozorno poslušali Šiškota?

To je vse zrežirano, očitno pravi čas, da vržejo v medije "kost za glodat"...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, franc said:

Samo je tudi več pokradel kot vsi ostali skupaj.

lp

Razmerje je vazno. ;)

Drugi so samo kradli in nic naredili .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Nearrain pravi:

Razmerje je vazno. ;)

Drugi so samo kradli in nic naredili .

Kar misli si. Upam, da s tem lopovom nikoli ne boš imel opravka, drugače ti bo hitro jasno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tedybear pravi:

.....

Bo res treba vprasat kelnarce tam okoli Lenarta, kateri pivopivci so zadnje čase mal manj pri šanku.....

..... nau treba do Lenarta .....kr k vijolam naj stopijo.....pa jih imaj vsaj tricetrt....

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tedybear pravi:

Mene pa okrog te "matjazeve vojske" moti mlacen odziv odgovornih. Sprasujem se, ali so sploh pozorno poslušali Šiškota?

Tip mirno izjavi, da se ne bodo pustili razorožiti in da se zavedajo, da so "izven"  zakona.:mad:

Dve uri po objavi posnetka,  bi Šisko pod dejstvom "substanc resnice" že moral drdrati imena sodelavcev, stevilo orozja itd nekje v kleti MNZja, osvetljen z 1500watnim reflektorjem 30 cm od face.

Borat Pohar spet samo piše in obsoja.

Stari premier odhaja, ne komentira, novi še ni prišel, tudi ne komentira.

Tista lutka z enim normalnim in enim madzarskim priimkom obsoja, novi, Poklukar pa ni še in nikoli ne bo dojel, zakaj se gre ( ga poznam osebno....kuhar po izobrazbi, FOV plus Jambrekov vikend krožek magistriranja pac še ne pomeni inteligence).

SOVA pregleduje fotografije....ma kur.c, tiste Žirovske neonaciste imajo preštete do zadnjega.....

Bo res treba vprasat kelnarce tam okoli Lenarta, kateri pivopivci so zadnje čase mal manj pri šanku.....

Dobro si tole rezimiral. Ampak, a se mogoče še spomniš, v začetku 90ih je nek hujsek z imenom Sašo Lap zelo podobno postrojaval nekaj papkov oblečenih v tankovsko mehaničarske smb kombinezone...  Pa tisti Sašek se je z neko obskurno stranko celo gural u politiko... 

pred 13 urami, BIF pravi:

Za zdaj ti pijančki sicer niso nek elemnt za alarm, kar se fizične sile tiče. Bi pa bilo to potrebno nemudoma zatreti v kali....v času Hitlerja so se take skupine razvile v rjavosrajčnike, ki so hitro začeli delat red  (narobe) pred anemično oblastjo..kam je to pripeljalo pa vemo. Kar je tu bolj alarmantno je to, da je to nek signifikantnejši pokazatelj stanja v družbi. Kriva je politika, ki evidentno tolerira skarjno levičarske ideje, ker ji trenutno koristijo. Kot protiutež potem skupina zahojencev ustanovi neke kvazi brigade...med njima pa je bebava politika, ki ne zna hendlat zadev. In če nihče ne ukrep dobijo tako eni kot drugi občutek, da delajo prav. To ni nič dobrega.

V glupi Ameriki bi ta skupina končala pod rafali FBI na neki zapuščeni farmi v Texasu ali v močvirjih Louisiane....

Se strinjam kar si tule napisal. Mi pa ni čisto jasno kaj si hotel povedat s tistim stavkom (ki sem ga poboldal). Katere so tiste skrajno levičarske ideje, da bi se (morda) z njimi morali ukvarjati organi pregona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, izibajker pravi:

Dobro si tole rezimiral. Ampak, a se mogoče še spomniš, v začetku 90ih je nek hujsek z imenom Sašo Lap zelo podobno postrojaval nekaj papkov oblečenih v tankovsko mehaničarske smb kombinezone...  Pa tisti Sašek se je z neko obskurno stranko celo gural u politiko... 

Se strinjam kar si tule napisal. Mi pa ni čisto jasno kaj si hotel povedat s tistim stavkom (ki sem ga poboldal). Katere so tiste skrajno levičarske ideje, da bi se (morda) z njimi morali ukvarjati organi pregona?

Kaj pa plemeniti, ki je samovoljno poziral pred fotoreporterji z lastnim orozjem? Nagrajen pa z poslanskim sedezem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vandrovec ... Je zrežirano. Ftrgalo se mu je na način "če lahko oni počnejo , kar hočejo, lahko tudi mi".

 @dr.looney imaš prav. Nekomu se izpod motoristične podkape vidi delček vijoličastega šala.

@Snecer .... nimaš prav..... en vardovec je imel sveže nabrušeno sekiro. .... SV ima bolj tope.

@Tedybear.... medel odziv odgovornih je zaradi strateškega načrtovanja, kaj storiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zivnorc nisem videla sala.... ampak sisko je bil vodja vijol , obtozen za poskus uboja navijaca iz Lj..... torej baraba na kubik..... torej logicno kje bo nasel rekrute ...... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

@Zivnorc nisem videla sala.... ampak sisko je bil vodja vijol , obtozen za poskus uboja navijaca iz Lj..... torej baraba na kubik..... torej logicno kje bo nasel rekrute ...... 

 

... sej se ne vidi šal...   malo heca  :P  ...ampak kdo drug ko viole verjetno ne more biti iz razloga, kot si ga navedla...    :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, IZTOK pravi:

Kaj pa plemeniti, ki je samovoljno poziral pred fotoreporterji z lastnim orozjem? Nagrajen pa z poslanskim sedezem.

Ko si ravno plemenitatorja omenil bom povedal eno zgodbico. 7-8 let nazaj, čez vikend smo šli malo krožit po krasu. Nekje med Štanjelom in Vipavo je moralo bit. Pa smo se ustavili pri eni manjši cerkvici na gričku, da si spočijemo duše in telo.  Čez čas pristopi možak, očitno nas je od daleč videl, da se smukamo tam okoli. Malo poklepetamo in začne razlagat, kako so imeli v taisti cerkvici pred leti reševalno akcijo. En lopov se je poskusil zbasat noter skozi majhno okence, par metrov od tal dvignjeno. Pa se je očitno zagozdil, tako da ni mogel niti noter niti ven. Samo njegova rit in noge so bingljale in nekaj v prazno brcale...  In ko so ga lokalni kmetje, med njimi tudi ta, ki nam je to razlagal, potegnili ven je pred njimi obsedel nihče drug kot - Zgago. Zgago Plemeniti. Ta zgago se je po letošnjih volitvah (in ponovni uvrstitvi v parlament) že kar videl v vladi na mestu kulturnega ministra. Očitno je vrhunsko izkušen expert, še posebej za sakralno umetnost.

Cepali smo od smeha, tako sočno nam je domačin pravil tisto štorjo.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@izibajker 

Hvala.....si mi osvežil spomin....spomnim se tistega Lapa. Ampak cajti so bili drugacni...

Ce pa pogledam Šisko's afmed forces, jih v nekem kontekstu celo razumem. Mogoce so res samo odraz stanja družbe, v kateri smo. (Kao pravna drzava, korupcija, neucinkovitost, razpadanje zdravstvenega sistema, šolstvo v krizi, narascanje kriminala, selektivnost kriminalcev - Bavcar, Cernigoj...). Groznje migrantske krize  so mogoce samo  sprožilec. 

Dejstvo pa je, da je ne glede na namen, tole potrebno zatreti v kali. In to ne v rokavicah.

 

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kali bi trebalo zatret našo sedanjo in vse druge vlade od 91 naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi mi Stajerci. Najprej Stajerski slavcek, potem Franca, potem Fistravec in sedaj se ta Varda. Nehajte nas sramotit!

Ps

Ko boste drugic v postroju vsaj vampe potegnite not

Sedaj pa brez bullshit, ta varda je se najmanjsi problem s katerim se soocamo. Teh par gostilniskih specialcev, ki se na vsaki nogometni tekmi dobijo po kapslu od drugih navijacev. Naj jim spisejo poloznice pa bo mir, ne pa da se z njimi ukvarjajo celo varnostni strokovnjaki. Naj ti strokovnjaki raje pogruntajo kaj bi bilo dobro storiti vnaprej, ce bo spet kaksen naval na meje, ker Jodlarji mislijo resno, oni bodo svojo mejo zaprli. Pa kaj bomo naredili z podhranjeno vojsko in policijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!