Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... mogoče je že kje načeta tema o nedavnih poplavah... ampak.. nekaj mi ni popolnoma nič jasno.

V ponedeljek so dali fraj dan, Dan solidarnosti al nekaj takega, za prizadete v naravni katastrofi.

..ne razumem, kaj se s tem pridobi. Fraj dan pred farškim praznikom 15. avgust...podaljšan vikend sredi poletja. Kaj to pomeni? Edina solidarnost, ki jo bo izkazalo 99,9% ljudi bo, da bodo solidarnostno popili kako pivo več na morju.. v podporo gasilcem, vojski, Civilni zaščiti in tistim nekaj ljudem, ki bodo šli resnično pomagat..

.. zame je solidarnostni da tak, da delaš dodatno kako soboto, al pa se odrečeš dnevnemu zaslužku za pomoč prizadetim...

 

Mislim, da paše to v to temo, ker so se tega spomnili politiki.

Itak bi imel tricetrt firm kolektivca. Ne vem zakaj bi bil to problem. Naj delajo reklamo, da se gre pomagat in ne na Brezje in Bled. 🤔💪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tale čvek med Holobom in Ančko Roševo je pa prav izdelek enega osnovnošolskega PRja :P

uboga mati no ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

Zavod iskreni drugi del, levo. 

https://www.rtvslo.si/slovenija/institut-v-lasti-ministricine-dolgoletne-sodelavke-v-nenavadnih-okoliscinah-dobil-300-000-evrov/683034


vse smo že videli, vse doživeli. Za razliko od “poštenih politikov”,  Golob drugega mandata ne bo videl. 

 

A dej dej🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kugelschreiber pravi:

itak so vsi isti .. pa ne samo pri nas, tudi v soseščini, EU in preko oceanskih demokracijah .. samo poštenje :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Holop ima slabo kontrolo nat Holopicami :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

itak so vsi isti .. pa ne samo pri nas, tudi v soseščini, EU in preko oceanskih demokracijah .. samo poštenje :P 

Ne bi rad napisal de se bere kot da je to jasno/nic narobe s tem. Seveda ni, ampak verjamem da tako je. Iskreno me skrbi ce je vsa klika tako neizprosno preprosta in glupa, da jih dobijo s tako osnovnošolskimi malverzacijami. kako nesposobn je nabor folka, ki vodi drzavo. Majko mila. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ne bi rad napisal de se bere kot da je to jasno/nic narobe s tem. Seveda ni, ampak verjamem da tako je. Iskreno me skrbi ce je vsa klika tako neizprosno preprosta in glupa, da jih dobijo s tako osnovnošolskimi malverzacijami. kako nesposobn je nabor folka, ki vodi drzavo. Majko mila. 

Delajo se glupe, pa tudi so glupi... da ne ve, da mora plačevati odvoz smeti v najemnem stanovanju v LJ, ker on na kmetih tega ne počne, pozabijo prijavit premoženje in dohodke... da zasluži s prodajo sena več na kilo kot zlato ... itd itd ko jih razkrijejo se opravičujejo in izgovarjajo.. kazni bi morale biti za njih drakonske .. imajo milijon svetovalcev in prišepetovalcev in niso prava neuke osebe ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kar cveti od "cvetk" tokratne vlade.

Današnja Gulobova.  "Najboljši način za učinkovito upravljanje migracij je po mnenju premierja Roberta Goloba njihova legalizacija."

BTW, enako je s korupcijo,... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, ftp pravi:

Ja, kar cveti od "cvetk" tokratne vlade.

Današnja Gulobova.  "Najboljši način za učinkovito upravljanje migracij je po mnenju premierja Roberta Goloba njihova legalizacija."

 

image.png.2cee50f6cf9815f22fe11029b156c76f.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, MARE 65 pravi:

Ja samo vemo kako se je to končalo....:dry:

In zgodovina se rada ponavlja. 🙁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
15 hours ago, Kmet2 said:

V kratkem času so želeli prikriti že tretje posilstvo migrantov...ampak kugli je to všeč, mogoče bo celo peljal ženo ponoči na sprehod...

 

Po milijonih migrantov, ki jih je v zadnjih letih sprejela Evropa, posamezne članice uvajajo mejno kontrolo. 🤣🤣🤣🤦‍♂️
Spustiš lisico v kurnik in nato postaviš lovca na vhod.
Tale EU politika je res extra leva🤣

 

Popolnoma so prikrili tudi samomor maldoletnega migranta. Kaj čmo zdej narest? Tle ni nobene dobre opcije. Zame postavlat vaške straže in strelat na mejah ni dobra opcija. Ni. Da bi janes žan branko in aleš kej rešli, pa ne se brukirat, no. z 200€ turističnimi boni je bil dobrotnik jezus kristus. Pa dejte no, a se delate norca s sebe? A ni zadosti da se oni? 

 

Evropa je 750 miljonov ljudi, ki večinoma živimo v relativnem luksuzu in imamo hudo kupno moč. Kako krasno se obnesejo stroge nacionalne meje pejmo pogledat u BiH Srbijo in Makedonijo. Naš standard je posledica kančka sreče in politik zadnjih 50 let. Tvoj in moj lajf tak kot je, je mogoč točno samo v tem kosu sveta. Dvomim da bi nas sem pripeljali politiki ki odobravajo klečanje na kongresnem, javne molitve očenaša in bi radi malo preurejali pravico do splava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kugelschreiber pravi:

Popolnoma so prikrili tudi samomor maldoletnega migranta. Kaj čmo zdej narest? Tle ni nobene dobre opcije. Zame postavlat vaške straže in strelat na mejah ni dobra opcija. Ni. Da bi janes žan branko in aleš kej rešli, pa ne se brukirat, no. z 200€ turističnimi boni je bil dobrotnik jezus kristus. Pa dejte no, a se delate norca s sebe? A ni zadosti da se oni? 

 

Evropa je 750 miljonov ljudi, ki večinoma živimo v relativnem luksuzu in imamo hudo kupno moč. Kako krasno se obnesejo stroge nacionalne meje pejmo pogledat u BiH Srbijo in Makedonijo. Naš standard je posledica kančka sreče in politik zadnjih 50 let. Tvoj in moj lajf tak kot je, je mogoč točno samo v tem kosu sveta. Dvomim da bi nas sem pripeljali politiki ki odobravajo klečanje na kongresnem, javne molitve očenaša in bi radi malo preurejali pravico do splava...

Res ne razumem, ampak res ne zakaj me vedno etikiraš z JJ...

Ko so desni gor sem ravno tako kritiziral od natega Covid naprej...

Res ne razumem...

Vsi vemo, no vsaj večina z kančkom intelekta, da bi morali problem ilegalnih migracij reševat v izvornih državah.

To se ne počne!

Ni druge opcije kot meje zavarovat ali pač...!?

Ker imamo prodane politike se tudi to ne bo zgodilo.

Ja nič, naj ostane situacija kot je, oz. se slabša s prihodom novih ultra znanstvenikov...to je tvoja rešitev??

Super, ampak pozabi na življenje kot ga imaš.

Res ne vem, a res gledaš samo POP tv in NOVA 24🤣

Sploh veš kaj se v resnici dogaja v svetu...

Zakaj prikrivajo, lažejo, skrivajo informacije o dejanjih inžinjirjev...

Vsakemu kolikor toliko Iq podprtemu to smrdi.

No ja, eni tu na forumu so še vedno pripadniki cepljenja proti Covidu19, čeprav v svetu že tečejo razne tožbe štajerc pa čaka novo cepivo🤣

Faking anbelivebol....

Sem bil in sem kar veliko po svetu proti povprečnemu "okol bajte" in tu se popolnoma strinjam s teboj....res nam je lepo v naši mali kuri ampak do kdaj pri taki politiki, ki uničuje vse tradicionalno...

Ono in skupni wc in kup drugih lgtb neumnosti, kozla se mi...

Moški in ženske, za te je zdravnik, za vse ostale pa psihijater...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Kmet2 said:

Res ne razumem, ampak res ne zakaj me vedno etikiraš z JJ...

Hehe. Ker je to popolnoma jasno z vsakim tvojim izvajanjem.  Vsakim.  
 

Jez  ful ne maram kokokole. Od kje ti ideja de to pijem? 
 

529E7A7B-BFBD-4880-8018-4071A6505607.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, migranti se lahko mirno sprehajajo, zdej bomo začel lovit teroriste na mejnih prehodih. To je IN, ne pa migranti.

Po mojem največ teroristov potuje preko javnih MP in imajo vse dokumente urejene :D 

 

Boga mati :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Kmet2 said:

Sploh veš kaj se v resnici dogaja v svetu...

Zakaj prikrivajo, lažejo, skrivajo informacije o dejanjih inžinjirjev...

Žvim 70m od inžinirjev na odprtem oddelku in 1,3km od zaprtga oddelka. Morda res ne vem kaj se dogaja po svetu, mi je pa dokaj jasno kaj se dogaja okrog bajte. Morda imam pa samo srečo. Že več kot 20 let. srečo, de krade in vandalizira franci s kalpo. (to ni šala)  :D 

 

Ps:popizdevam, da v menzi ni več svinjskega dunajca. Res mi gre na organ. Pa niso krivi ilegalni arabi, ne boš verjel. Vse papirje imajo, pa guspe so cele dbneve okrog, pa maškare majo celo leto...in so tle.   

3 minutes ago, DAMI34 said:

Po mojem največ teroristov potuje preko javnih MP in imajo vse dokumente urejene

teroristi, v 95%, so druga generacija. Tu rojeni. Bataclan, stockholm, vsi londonski napadi... dejansko domorodci. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

teroristi, v 95%, so druga generacija. Tu rojeni. Bataclan, stockholm, vsi londonski napadi... dejansko domorodci. 

pssss tega še ne vedo tisti politiki, ki zapirajo meje. Pa ne govor na glas, da ne bo panike.

:D

 

itak da ja, teroriste/ter.celice imajo že uvožene nekaj desetletij, prekleto močne in dobro razvite (verjetno tudi v povezavi z določenimi politiki).

Ampak najlažje je jebat narod, da se nekaj počne, če mejo zapreš.

Še huj, če lasten narod jebeš, da čaka in kaže papirje na legalnih mejah, pod pretvezo, da loviš migrante ali pa teroriste, ti bolj verjamejo da nekaj delaš. In večina folka to tudi verjame.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Hehe. Ker je to popolnoma jasno z vsakim tvojim izvajanjem.  Vsakim.  
 

Jez  ful ne maram kokokole. Od kje ti ideja de to pijem? 
 

529E7A7B-BFBD-4880-8018-4071A6505607.jpeg

Se pravi ker sem  da se spoštujejo in uredijo zadeve v prvi vrsti za nas živeče v naši državi in šele potem za ilegalce sem JJ fan 🤣

Bravo možganski trust💪

P.S. Nekaj si se mi poredil🤣

Ne boš vrjel, resno...živel sem 15 let poleg azilnega doma na Viču in imam povsem druge izkušnje...

Srečo imaš in naj ti bo naklonjena še naprej.😇

Še vedno pa mi nisi odkril ene objektivne rešitve problema .

Edino če je za tebe rešitev "odprimo meje" bodimo ena država v celem svetu, imejmo se radi in ukinimo vojne...sam to so bolj mnenja tistih dolgonogih na pisti...tudi mal jim nisi podoben😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!