Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Sam eno vprašanje, kdo se je že oborožil, kot veleva veliki vodja JJ? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

če pa je orožje preprodal...

res je, sam on je zašpecal vso klapo takrat na Brniku, k je dobil premal provizije:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Sam eno vprašanje, kdo se je že oborožil, kot veleva veliki vodja JJ? :P

 

Jaz sem se pripravil na najslabši scenarij...letos izkoriščam vse vikende na morju, ker bomo morda že naslednje leto zaprti. Če pa ne bomo še zaprti naslednje leto, bom pa še naslednjo leto izkoriščal vikende na morju...do zaprtja😀

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Jaz sem se pripravil na najslabši scenarij...letos izkoriščam vse vikende na morju, ker bomo morda že naslednje leto zaprti. Če pa ne bomo še zaprti naslednje leto, bom pa še naslednjo leto izkoriščal vikende na morju...do zaprtja😀

ti si pravi vikendaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal le vikendaš...če bi bil v penziji bi bil stalno na dopustu...ker imam občutek, da bo svobode kmalu konec, ...Golob bo kmalu popušil... 🙂

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vandrovec pravi:

Žal le vikendaš...če bi bil v penziji bi bil stalno na dopustu...ker imam občutek, da bo svobode kmalu konec, ...Golob bo kmalu popušil... 🙂

ja...sam teoretično vrašanje, pa mal oftopic..če boš skoz na vikendu in na dopustu, a je potem to še vikendaštvo al je to stalno prebivališče? :P in še huj, a si potem ne boš želel, da bi občasno prišel v kraj kjer sedaj bivaš, vsaj kot vikendaš? :D

Vikendaštvo je jeba, in tanka je linija med "vikendašem" in stalnim prebivalcem kraja vikenda :P

ps. začaran krog je pušenje goloba ali prejšnjih nekoliko bolje srednjelevih..če gledamo brez čustev, pušijo ga desni, pa pol levi..no v resnici, ga vedno pušimo mi, ker pizduni so si vsi več al manj enaki, le tehnike imajo za odtenek bolj drugačne. In Holop je dobil mandat prav zato, ker je obljubil nekoliko manj agresivne oblike vladanja, pa kot kaže ga muči zgolj revanšizem in pa strici iz ozadja niso zadovoljni z njim, ker jih ne uboga.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

Sam eno vprašanje, kdo se je že oborožil, kot veleva veliki vodja JJ? :P

 

Jaz, vendar veliko prej, kot je velel "veliki vodja" JJ. Legalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz gledam za svojo "r.t", če bi gledal za državo bi po sedanjih izkušnjah izbral Janšo...to je moj pogled, vsak ima svojega. Celo vesel bi bil, če bi Golob po hitrem postopku uničil državo,...samo mu bodo žal njegovi to preprečili 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bladerunner pravi:

Jaz, vendar veliko prej, kot je velel "veliki vodja" JJ. Legalno.

pametno, to te bo rešilo pred zunanjim sovražnikom. A lah vprašam po tipu orožja? :P

Če ni vsaj kalašnikov, pa mal nagaznih min okrog bajte...tista pištolca zaklenjena v sefu ne pomaga ravno najbolj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Manj berih glupe janševiške medije pa pamet uporabi, kar bo težka.

Edini, ki unicuje in nete sovraštvo je domobranec s twiterja.

Vceraj spet videl twit, kako zali ministrico s čebinarko.

 

No, ti pa manj beri in manj poslušaj enoumna boljševiška trobila, ki jih kar mrgoli v tej državi. Saj ni čudno, da je folk potem čisto spran.

Sovraštvo netijo tisti, ki javno pozivajo k umoru drugače mislečih in se klanjajo pred kipom vojnega zločinca in morilca. 

Saj tudi je čebinarka, če pa hodi v Čebine proslavljat ustanovitev zločinske organizacije ZKS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pametno, to te bo rešilo pred zunanjim sovražnikom. A lah vprašam po tipu orožja? :P

Če ni vsaj kalašnikov, pa mal nagaznih min okrog bajte...tista pištolca zaklenjena v sefu ne pomaga ravno najbolj :P

 

Saj pištolce nimam zaradi ofenzivnih namenov, temveč defenzivnih. V naših koncih je precej agresivnih ciganov. Orožja se pa bojijo, kot hudič križa. Preverjeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

Saj pištolce nimam zaradi ofenzivnih namenov, temveč defenzivnih. V naših koncih je precej agresivnih ciganov. Orožja se pa bojijo, kot hudič križa. Preverjeno. 

ja, sam morš ga imet v roki, skos, ne v sefu.

 

ps. cigane dobro poznam, sem štorovke od njih kupoval :D pred leti, pa kar godlja je bla ko so hotel mal več denarcev od dogovorjenega.

pss. kdo je ali ni agresiven teško izveš...obstaja stereotip o ciganih, pa o busancih včasih, pa izbeglicah , ma na koncu, če mal črno kroniko preberemo, je vsega od družinskih umorov/samamorov, do posiljevanja lastnih otrok, mučenja , trpinčenja in to vse počno tudi čisto "naši" ljudje, Kateri stranki pripadajo sicer ne vem, verjetno pa to ni merodajen podatek za agresijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ja, sam morš ga imet v roki, skos, ne v sefu.

 

ps. cigane dobro poznam, sem štorovke od njih kupoval :D pred leti, pa kar godlja je bla ko so hotel mal več denarcev od dogovorjenega.

pss. kdo je ali ni agresiven teško izveš...obstaja stereotip o ciganih, pa o busancih včasih, pa izbeglicah , ma na koncu, če mal črno kroniko preberemo, je vsega od družinskih umorov/samamorov, do posiljevanja lastnih otrok, mučenja , trpinčenja in to vse počno tudi čisto "naši" ljudje, Kateri stranki pripadajo sicer ne vem, verjetno pa to ni merodajen podatek za agresijo.

 

Ne poznaš najbolje scene iz naših krajev. Pri nas imamo ljudje kar hude probleme s cigani. Predvsem kradejo kot srake. Sem jih zalotil pri kraji in jim zagrozil s pištolo v roki. Od tistega časa imam več kot leto dni mir pred njimi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Jaz sem se pripravil na najslabši scenarij...letos izkoriščam vse vikende na morju, ker bomo morda že naslednje leto zaprti. Če pa ne bomo še zaprti naslednje leto, bom pa še naslednjo leto izkoriščal vikende na morju...do zaprtja😀

Stari, kolk vikendov pa maš na morju? 😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, bladerunner pravi:

No, ti pa manj beri in manj poslušaj enoumna boljševiška trobila, ki jih kar mrgoli v tej državi. Saj ni čudno, da je folk potem čisto spran.

Sovraštvo netijo tisti, ki javno pozivajo k umoru drugače mislečih in se klanjajo pred kipom vojnega zločinca in morilca. 

Saj tudi je čebinarka, če pa hodi v Čebine proslavljat ustanovitev zločinske organizacije ZKS.

Ne berem in ne gledam poročil že dolgo in nic mi ne fali. Tu pa tam zasledim kako neumnost.

Sovraštvo neti tvoj domobranec. Ti si itak isti, vsi janseviki ste adijo, ze na dalec se vas loci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Ne berem in ne gledam poročil že dolgo in nic mi ne fali. Tu pa tam zasledim kako neumnost.

Sovraštvo neti tvoj domobranec. Ti si itak isti, vsi janseviki ste adijo, ze na dalec se vas loci.

Hujšega od boljševikov ni. Mogoče islamski verski fanatiki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

Stari, kolk vikendov pa maš na morju? 😳

Vsak teden enega... 😀

Mi je rekel en sodelavec, "ti bi si lahko kupil en apartma na morju"...zakaj, če mi je ceneje tako, pa še hrano dobim zastonj s polpenzionom...😀

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Vsak teden enega... 😀

Mi je rekel en sodelavec, "ti bi si lahko kupil en apartma na morju"...zakaj, če mi je ceneje tako, pa še hrano dobim zastonj s polpenzionom...😀

S polnim penzionom dobiš še več hrane zastonj.  😂

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

S polnim penzionom dobiš še več hrane zastonj.  😂

Ja, saj tudi to ni izključeno, samo je manj ponudb...pa več obveznosti v dnevu. Zaenkrat kar špila 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko občasno preberem katastrofične napovedi, ki jih v tejle temi (pa še kje drugje) vestno objavlja in nalaga ene par enih in istih ms forumskih kolegov, se nehote vprašam: pa zakaj že enkrat kdo izmed njih ne zmore enega takega katastrof-scenarija napisat? Se je v mnogih letih nabralo že precej štofa...

Danci so iz naravnih katastrof uspeli narediti uspešne filmske zgodbe...

Slovenci bi pa iz "družbeno-političnih katastrof" lahko zaorali ledino in kot za šalo pometli s svetovno konkurenco. :naughty:

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

@Snečer ti pa še kar plešeš al kako🤣

FB_IMG_1698249397302.jpg

Vidiš to so neke gluposti, sploh ne vem, o kakem plesu je govora. Baje je to enkrat model v evforiji izjavil in zdaj janševiki celi vlažni, ples, taubi, holob itd.

Dobesedno neumnosti za katere nimam časa, da bi spremljal.

Za ovce futrat pa dober material.

Kar bi pa pohvalil, je očiščenje RTV SLO.

Da pa nobena vlada ne dela za našo blaginjo pa je itak vsakomur jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Kmet2 pravi:

@Snečer ti pa še kar plešeš al kako🤣

FB_IMG_1698249397302.jpg

Sem gledal predvolilno soočenje, ko je taubi nastopal od doma. Od tam ta slika. Luči so bile uperjene točno v njegov obraz, očesne zenice pa prekrivale skoraj celo oko. Totalno našmrkan od coke, zato se je pa tako debilno obnašal. Sem že takrat zelo dobro predvidel, da česarkoli se loti junkie, je obsojeno na propad. In moja predvidevanja so se na našo žalost izkazala kot resnična.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!